Rio

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rio

PostitusPostitas Rain » 11. Detsember 2010, 21:06

Rio
Rio



Blu on haruldasest liigist sinine makao, kes elab ühes Minnesota vaikses raamatupoes. Ta arvab, et ta on viimane tema liigist makao, kuniks ta kuuleb, et Rio de Janeiros elab veel üks teine sinine makao, Jewel, kes pealekauba on veel emane. Selle tõttu viiakse ta Rio de Janeirosse, kus ta peab emasega paarituma, et tema liik ei sureks välja. Kuid seal olles röövitakse nii Blu kui ka Jewel röövlite poolt, kes tahavad nüüd nende eest lunaraha nõuda. Kuid õnneks imekombel saavad nad põgenema. Põgenemisest saati üritavad nüüd makaod üles leida Blu omaniku ning selle vältel peab Blu hakkama silmitsi seisma ka enda suurima hirmuga, lendamisega.
"Rio" on animatsioon, mis sisaldab endas nii komöödiat kui ka seiklust. Film on loodud "Jääaja" triloogia loojate poolt.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Mai 2011, 19:27

Tegemist väga hea animatsiooniga (vähemalt minu jaoks). Meeldis rohkem kui arvata oskasin. Värvikirev. Mõnus. Naerukohti oli mitmeid, terve saal naeris. Vahepeal olid naermisest pisarad silmas. :)) Nigel oli minu lemmik ja Luiz oli ka äge.;-)
Esimene 3D kogemus.

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Ralf » 09. Mai 2011, 15:29

Mõnusalt vikerkaarevärviline on ta küll, silm lausa puhkab - aga minu silmis oli see ka kõik. Voice acting keskpärane, huumor ei töötanud (arvutianimatsioonid on ju tavaliselt kõige naljakamad ja selle puhul muigasin vist vaid korra) ning tegelased olid üsna näotud. Minu jaoks oli see Blu juba alguses üsna mittemidagiütlev kuju ja ega tema läbielamised just sümpaatiat süvendada ei suutnud. Inimtegelased olid kah parajad arvutianimatsiooni-stereotüübid... (käpardid või veidrikud).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 10. Mai 2011, 04:57

Täitsa vaadatav. Veidral kombel ajas kõige rohkem muigama nahkhiir, kes ainult kahes (vist) stseenis oli.
Ei teadnudki, et Hollywoodis keegi Pixar/Disney ja DreamWorksi kõrval samuti multikaid teeb.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Rio

PostitusPostitas Rain » 23. Juuli 2011, 16:38

Jääaja loojate poolt lootsin ikka midagi enamat. Komöödia... ei tea, mina seda küll ei märganud, paar korda sai muheleda, aga see oli ka kõik. Põhimõtteliselt oli see lihtsalt üks väike looke lindudest, mida enamus ajast vaatad tuima näoga ja loodad, et äkki nüüd tuleb mingisugunegi naljakas hetk. 4/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Rio

PostitusPostitas Kirss » 09. August 2011, 01:39

Minu meelest täitsa hea animatsioon. Värviküllane ja ilus. Tegelased olid ka väga armsad ja meeldivad. Laulud ka olid täitsa hiad.
"I might be retarded,but please don't insult my intelligence!"
Kasutaja avatar
Kirss
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08. August 2011, 00:05
Asukoht: Eestimaa

Re: Rio

PostitusPostitas Cochrane » 27. Veebruar 2012, 01:50

Värvikirev, hoogne, lihtne lugu - suht tavaline animatsioon, aga mitte just halvim nende hulgast. Laulud olid ka tempokad, need, kes animatsioonides lauludest hoolivad, saavad oma naudingu ilmselt kätte küll. Vaatamist ei kahetse, pärast seda postitust filmile rohkem ei mõtle.
6/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 169 külalist