Cedar Rapids

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Cedar Rapids

PostitusPostitas Rain » 14. Juuni 2011, 19:25

Cedar Rapids
Cedar Rapids



Tim Lippe (Ed Helms) on kindlustusepakkuja, kes on terve oma elu elanud ühes väikses ja rahulikus Wisconsini linnas. Oma karjääri algusaegadel oli paljudel inimestel eelaimdus, et sellest mehest võib oma karjääri tõttu tähtis tegelane saada, kuid kahjuks nii lihtsalt ei läinud. Aastaid veetis ta oma kodulinna kontoris, saavutamata ühtegi suurt edusammu. Kuid seda ainult hetkeni, mil tema vägagi edukas töökaaslane saab surma ning just Timile antakse hiljuti lahkunukese tööülesanne: esindada Cedar Rapids'is aset leidval koosolekul tema kindlustusefirmat, mis mõistagi on väga suur samm tema karjääris.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Cedar Rapids

PostitusPostitas 0ll » 11. Juuli 2011, 21:59

Ma ei tea, kas seda päris komöödiaks saab kutsuda. Pigem sellise veidra indiedraama stiilis tehtud asi. Lugu jooksis kenasti, aga mitte midagi erilist.
6/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Cedar Rapids

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2011, 23:18

0ll kirjutas:veidra indiedraama stiilis tehtud asi

Ma sain antud tükki vaadates lõpuks aru, kui helde ma seda tüüpi indie-shit'i vastu alati olnud olen, nad on ju KÕIK SAMASUGUSED. Pane ka hästi madal hinne, taipad ju isegi, kui nüri see "Cedar Rapids" oli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Cedar Rapids

PostitusPostitas 0ll » 12. Juuli 2011, 23:35

OT: Heh. Märkasid ju isegi, et ta mult just üleliia kiita ei saanud. Aga madalamat hinnet ei saa ka panna. Ma olen mingil ajal endalegi märkamatult hakanud rakendama põhimõtet, et film, mille ajal mul otseselt igav ei hakka, saab minimaalselt 5/10. Ja pole midagi teha, vahel suudavad mind lõbustada ka filmid, milles pole ühtegi uut ideed või millel puudub peaaegu igasugune kultuurilis-ajalooline väärtus. "Cedar Rapidsit" kinni panna või edasi kerida ei tahtnud - viis kirjas. Lahe seltskond omavahel klappivaid näitlejad ja mõnus muusika - pluss 1, kokku 6 :/
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist

cron