Gore Verbinski

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee lavastajate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Gore Verbinski

PostitusPostitas Kaido » 23. Oktoober 2005, 20:51

Gore Verbinski

Gore Verbinski sündis 1965. aastal New Yorkis. Enne filmilavastajaks hakkamist oli kitarrist punkbändis. Filmimaailma astus Gore 31 aastaselt, kui väntas valmis filmi "The Ritual", mis on avalikkusele täiesti tundmatu. Esimene asjalik film valmis 1997, milleks oli perekomöödia "Mousehunt". Film oli küllaltki edukas ja andis mehele inspiratsiooni, et lavastamisega edasi minna.
Sellele järgnesid sellised kassahitid nagu "The Mexican" ja "The Ring", mõlemad filmid olid üliedukad ja tegid väga hea kassa. Gore tähetund saabus aga 2003, kui valmis supperhitt "Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl", peaosas Johnny Depp`ga.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas HelinaM » 08. Märts 2006, 21:33

Mulle meeldivad tema filmid. Oskab neid hästi teha. Piraadid on muidugi perimad!!!! 8)
Kasutaja avatar
HelinaM
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 87
Liitunud: 08. Jaanuar 2006, 01:55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 10. Aprill 2006, 23:02

Uskumatu, ainult kaheksa filmi teinud, ja kaks on ainult ette-teatatud. Kõik on väga huvitavad.. Imelik mees...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas meinteil » 18. Aprill 2006, 16:52

ja muide...see lahe mees tegi ka aphex twin`i muusikavideo nimega "come to daddy" mis on fantastiline! 8) üks mu lemmikmuusikavideoid üldse
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2006, 13:02

Kummalisel kombel ei pruugi tema filmid just superhead olla, aga rahvale lähevad need alati peale. "The Ring" ei olnud ju midagi väga head, aga kõigile meeldis.

Tema on lavastanud ühe mu lemmikfilmi kah, nimeks "The Weather Man". Tõesti mõnus drama-comedy oli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Lavastajad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline