Sunset Limited

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sunset Limited

PostitusPostitas Ralf » 05. Märts 2011, 19:28

Sunset Limited
The Sunset Limited



Cormac McCarthy ("Ei ole maad vanadele meestele") näidendil põhinev lugu kahest nimetust mehest (Tommy Lee Jones ja Samuel L. Jackson), kellest üks on kristlane ja teine ateist. Film keskendub nendevahelisele vestlusele pärast seda, kui esimene hoiab ära viimase enesetapu Sunset Limited rongi ette hüppamisel.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 05. Märts 2011, 19:33

Kummaline, et teatrilavastused ei ole mulle suutnud midagi pakkuda, sest kõige rohkem naudingi just seda tüüpi "inimesed istuvad ja räägivad" linalood. Midagi sõnades köidab mind meeletult, seepärast tahangi minna õppima filoloogiat ja kuulan Dylanit, kes pole ausalt öeldes hea laulja ega kitarrimängija, aga suudab ainult sõnadega teha tõeliselt erilist muusikat. Tõesti suurepärane film... kui välja jätta selle hääbuv erapooletus umbes viimasel neljandikul ja loo suundumus kalduda jumalakeskse nihilismi meelevalda, jäin väga rahule. Midagi minule.

9/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 06. Märts 2011, 21:49

Soovitan siis sarnast lühifilmi "Saatana vodevill", mis räägib samadel teemadel.
Lisaks The Man from Earth, kui pole näinud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Loop » 05. Juuni 2011, 22:03

omapärasust tõesti oli , et kaks vana lihtsalt räägivad juttu :) ei ole mitte kellegil kuhugi vaja minna (okei no väljaarvatud üks , kes hädasti tahtis jehhat lasta) aga ses suhtes et polnud otsest missiooni , vaid lihtsalt rääkida elust enesest ja samuel naq ikka suutis oma mahedusega vähe huumorit supi sisse segada (näiteks kui ta rääkis seda lugu mis tal vangis juhtus) , aga mul oli vahepeal seda raske jälgida , kuna polnud eesti keeelseid supakaid ja mõned kohad mis arusaamatuks jäid kerisin tagasi ja vaatasin uuesti et saada täpselt teada mis ütles , ja kohati oli arusaamatusi inglisekeelega , kuigi ma enda arust olen räige proff inglisekeeles aga mõnes kohas jäin hätta...et mis ta nüüd ikkagi mõtles sellega.
aga tulistan viieka , film oli omapärane , aga noooo...tavaliselt ma ikka ootan filmidest et midagi toimub seal , no see oli siis naq selline vaheldus vms...ütlen kohe ära et inimesed keda huvitavad filmid et terve film on ühes ruumis ja seal on vaja välja saada või seal on pomm mis tuleb üles leida siis ei ole seal midagi sellist, seal lihtsalt kaks vana räägivad . enam ei taha seda filmi näha :) , aga tõesti...selline väikene vaheldus .
Spoiler :
tahaks teada mis ikkagi sai tommy-st
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Sunset Limited

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. Juuli 2011, 20:33

Pigem näidend kui film. Keda filosoofia ja tekstil põhinev andmine ei huvita, jätku parem vaatamata. Hea näitlejatöö, omapärane, kuid usukeskne.

7/10

Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Sunset Limited

PostitusPostitas Spellbound » 05. Juuli 2011, 17:14

Kaks parimat näitlejat ja McCarthy=puhas nauding
8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Sunset Limited

PostitusPostitas brixxx » 04. Aprill 2012, 13:03

Ma lugesin hetkel sisu tutvustust, et Tommy Lee Jonesi tegelaskuju üritas enesetappu, filmi vaadates sellest küll aru ei saanud. Kui ma filmi vaatasin, tundus see igav, aga kui film oli vaadatud meeldis mulle see film ning vaataks veel. Tegelikult võib öelda küll, et see oli rohkem telelavastus,võin tuua kaks eesti telelavastust, mis on veidi sarnase ülesehitusega nt. ''Krappi viimane lint'' ja ''Küüdipoisid'', ''Boulgakoff'' on ka huvitav, aga seda saab hetkel ainult Draamateatrist vaadata (lemmik lavastus Draamateatris, nähtud on 6 etendust).

Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist