Mina olen number neli

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina olen number neli

PostitusPostitas Rain » 27. Oktoober 2010, 22:37

Mina olen number neli
I Am Number Four



Kolm on surnud. Aga kes on number Neli? John Smith (Alex Pettyfer) on noor põgenik, kes püüab pääseda teda hävitama saadetud halastamatute vaenlaste eest. Muutes pidevalt oma identiteeti, kolides linnast linna koos oma kaitsja Henriga (Timothy Olyphant), on John alati uus poiss, kel pole mingisugust sidet oma minevikuga. Ühes Ohio väikelinnas, mida ta nüüd koduks nimetab, tabab Johni elu esimene armastus (Dianna Agron), ta avastab endas uued üllatavad võimed ning leiab sideme nendega, kes jagavad ta erakordset saatust.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Rain » 13. Mai 2011, 20:29

Täitsa üle keskmise film on. Näitlemine, märul, eriefektid - väga hästi välja kukkunud. Enamjaolt üpriski meeltlahutav.
Ainult, et tüüpilisust oleks võinud vähem olla.

7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Mai 2011, 23:00

Täitsa vaadatav, algus oli hea aga siis tükk aega ei toimunud midagi, igavaks läks, stsenaariumis midagi väga uut ei olnud, kohati etteaimatav, üllatas see, et
Spoiler :
Mark jäi ellu, olin veendunud, et ta saab surma.

Timothy Olyphant (Y)
Kõige lemmikum tegevus toimus lõpus, koolimajas.;-)

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Zinera » 20. Mai 2011, 22:17

2/10

Alguse järgi võinuks öelda, et tegemist on huvitava ja mitmekülgse looga, mis sisaldab palju häid eriefekte ja sügavamat ideed, kuid siis arenesid kaadrid edasi ja kätte jõudis karm reaalsus - suhteliselt sisutu noortefilm, kus on eriefektid siin ja seal puudulikud, action keeratakse liiga üle vindi ja lugu ise oli suhteliselt metsas oma ühekülgsuse ning sisutuse poolest.

Pean tõdema, et mingi osa siiski edastati vaatajani hästi, siis aga jälle susserdati selle tulnukalooga ja pandi siia ja sinna paar plahvatust. Meeldivad olid eelnimetatud algusestseen, kogu jäädvustatud asjade kustutamine, nunnud romantikapalakesed aeg-ajalt ning armas koer.

Ülejäänud lugu oli ikka liiga läbimõtlemata, aga vähemalt VÄGA igava asjaga tegemist ei ole, aga mitu korda vaatada ka ei kannata.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 22. Mai 2011, 16:16

Mulle täitsa meeldis. Oma žanri (Twilight, Jumper jms) seas üks parimaid.
Loodan Dianna Agron'i ka edaspidi filmides näha, sest Glee'd ma enam küll vaadata ei jaksa.
Märkasin oma üllatuseks, et Gough & Miller (Smallville, Spider-Man 2) on Marti Noxon'i (Buffy, Angel, Mad Men) omale kampa võtnud.

Kevin Durand oleks ilma meigita hirmsam olnud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas thargun » 27. Mai 2011, 20:48

Peaks mainima endale täitsa meeldis,mitte et ma seda teist korda vaataks,aga täitsa vaadatav(palju ilusaid tibisid mmm...ja need kollid mmmm.... lahe) 7/10
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

Re: Mina olen number neli

PostitusPostitas damon » 14. August 2011, 00:11

Eks ta üks noortekas olnud. Aga tegelikult oli päris mõnus.
Näis kas siis järje "The Power of Six" kah filmile panevad.

7/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Mina olen number neli

PostitusPostitas montoia » 14. August 2011, 01:27

Mulle film meeldis, ulme fänn nagu ma olen. Ainuke asi, mis mind jäi kummitama....koer...tüüp saatis koera võitlema nende lendavate olevustega ja pärast ei mõelnud kordagi enam koerale....mis koeraomanik see selline on (N)
Aga muidu film oli täitsa tore :)
Please, point a gun at me if it helps you relax....you're only human.
Kasutaja avatar
montoia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 235
Liitunud: 21. Juuli 2005, 12:12
Asukoht: Rakvere

Re: Mina olen number neli

PostitusPostitas Kidd » 30. August 2011, 17:17

Ma olen ka nagu ulme fänn, aga viimasel ajal lüpstakse igasugu koomiksi ja superpower filme liiga palju, kel vähegi võimalust on klopsib mingi filmi kokku, ilma et korralikku ideed ja teostust oleks. Antud asi oli ka selline vaevalt keskmine film, kuigi potentsiaali oli.

5/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist