Thor

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Thor

PostitusPostitas Rain » 08. Jaanuar 2011, 01:11

Thor
Thor (2011)

Kõuejumal Thor (Chris Hemsworth) on kõikvõimas, kuid ülbe sõdalane, kelle hoolimatude tegude pärast algas Asgardis, iidses Jumalate maailmas, sõda. Karistuseks saadetakse ta Maale, kus ta on sunnitud elama inimeste seas. Kuid peagi peab ta siin hakkama inimkonna suurimaks kangelaseks, kui Maale saadetakse Asgardi tumedaimad jõud.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Spellbound » 26. Aprill 2011, 23:30

Huvitav miks ei reklaamitud Thori nii nagu Your Highnessi?
Academy award winner Natalie Portman!
Portman tundub siin see kõige ebavajalikum. Vähemalt Your Highnessi traileris ei kõlanud temakese suust tobedaid repliike,

Thor tundub vähemalt trailerite põhjal lahja supp, mille muudavad ägedamaks efektid ja 3D. Kodus ja võõrsil Chris Hemsworthi on väga raske tõsiselt võtta, kuigi usun, et ta saab hakkama küll.
Ma ei suuda senini uskuda, et režissööriks on Kenneth Branagh :shokeeritud:
Kapten Ameerika puhul on Joe Johnston mõistetav...nojah.

Vaatama lähen ikkagi 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 26. Aprill 2011, 23:40

Aga mida härra selle peale kostab?

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 26. Aprill 2011, 23:44

Spellbound kirjutas:Kodus ja võõrsil Chris Hemsworthi on väga raske tõsiselt võtta

Kodus ja võõrsil esitleb:
Heath Ledger (The Dark Knight)
Naomi Watts (Mulholland Drive)
Isla Fisher (Wedding Crashers)
Melissa George (Dark City)
Julian McMahon (Nip/Tuck)
Guy Pearce (Memento)
Ryan Kwanten (True Blood)
jne.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 26. Aprill 2011, 23:53

Minu Kodus ja võõrsil kogemus piirdub paari või rohkema osaga, kus siis tema silma paistis, aga paistab, et meil on siis fänne küll ja küll :)
Ühtegi teist eelmainitut pole varem seal näinud, seega pole olnud ka eelarvamusi ja puhtalt IMDB andmetel ma neid endale loo.

Nojah Fast Five`il on ka 79%, aga kas see teeb sellest siis hea filmi?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 27. Aprill 2011, 00:06

No näed siis, su eelarvamus tugines eimillelegi. Iga noor näitleja peab ju millesti alustama ning Austraalia näitlejatel on selleks hea võimalus "Kodus ja võõrsil" näol olemas. Paljud on sealt edasi Hollywoodi läinud. Mõned edukalt, mõned edutult.

Hemsworthiga enam-vähem samal ajal sarjas olnud ja seal lahkunud on ka näiteks Isabel Lucas (Transformers 2) ja Sharni Vinson (Step Up 3D), keda ootab ilmselt veel pikka karjäär ees. Nii et kui sa tahad potentsiaalseid tuleviku Hollywoodi staare juba varakult näha siis võid vabalt "Home and Away'd" vaatada. ;-)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 27. Aprill 2011, 00:20

Ei saaks öelda, et paaris osas Hemsworthi näo nägemine ja teadmine, mida H&A endast kujutab poleks piisav põhjus eelarvamuseks. Minu suhe selle seriaaliga on üldse kummaline. Kord nägin ühte osa, kord teist osa, aga kõik nägi alati samasugune välja. Võib olla oli selles süüdi lapse mõistusele halvasti mõjub tõik, et nii mehed kui ka naised kõlasid ühtemoodi :)

Anna mulle andeks kui tekitasin sinus arvamuse, et vihkan kõiki H&A staare. Ära seda arva, aga Kodus ja võõrsil vaatan ilmselt siis kui olen 90 ja muud matsu peale ilusate Austraalia neidiste kehakumeruste vaatamise ei jaga. 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 27. Aprill 2011, 11:10

See PEAB hea film olema 8-10 p kindlalt. Põhja jumalustest ei saa halba filmi teha, ma keeldun uskumast. Hemsworth on Thori moodi küll mu meelest, kuigi võiks vähe vanem olla.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas eerik » 28. Aprill 2011, 21:49

Nähtud. Meh. Pärast lõputiitreid on ootuspärane lisastseen.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 29. Aprill 2011, 12:53

Spellbound kirjutas:Nojah Fast Five`il on ka 79%, aga kas see teeb sellest siis hea filmi?

Miks ta halb peaks olema?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Aprill 2011, 08:20

Ma olen küll rahul, et Fast Five`il kriitikutega hästi läheb.
Saame mitmekordselt seda, milles FF võlu peitubki. Autod ja naised, naised ja autod ja Diesel.

Mis Thori puutub, siis mingit erilist usku mul sellesse pole. Aga kui lähtuda traileritest, siis on see parem kui Lantern ja kehvem kui America.
Keskmine madistamine? Ehk?
Pigem on madistamine aplausiväärt ja kõik muu keskmine.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 30. Aprill 2011, 09:20

3D ikka väsitab silmi räigelt, saaks filmimaailm juba üle sellest. Thor oli muidugi kaunilt tehtud, ilma sügava sisuta, aga efektirohke film ja no väga inetul lugu, et Põhjamaa jumalate valvur oli neeger. Üldiselt selline "kangelane keerab kõik perse, siis parandab ennast ja elab õnnelikult edasi" film.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas MNC » 01. Mai 2011, 23:54

Kidd kirjutas:3D ikka väsitab silmi räigelt, saaks filmimaailm juba üle sellest. Thor oli muidugi kaunilt tehtud, ilma sügava sisuta, aga efektirohke film ja no väga inetul lugu, et Põhjamaa jumalate valvur oli neeger. Üldiselt selline "kangelane keerab kõik perse, siis parandab ennast ja elab õnnelikult edasi" film.

8/10


Ta oli ju tehtud mitte "Põhjamaa jumalate ja kangelaste" ainetel, vaid amäärrika koomiksisarja põhjal ...höhö..kui sa sellest aru ei saanud, siis...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas eerik » 01. Mai 2011, 23:56

MNC kirjutas:Ta oli ju tehtud mitte "Põhjamaa jumalate ja kangelaste" ainetel, vaid amäärrika koomiksisarja põhjal ...höhö..kui sa sellest aru ei saanud, siis...

Mis omakorda tugineb skaninaavia mütoloogiale.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas MNC » 02. Mai 2011, 00:03

eerik kirjutas:
MNC kirjutas:Ta oli ju tehtud mitte "Põhjamaa jumalate ja kangelaste" ainetel, vaid amäärrika koomiksisarja põhjal ...höhö..kui sa sellest aru ei saanud, siis...

Mis omakorda tugineb skaninaavia mütoloogiale.

Ma ei tea, olen kunagi paari vihikut lugenud ning ....njah...paar nime nagu on jah Põhjalast, aga kui sa valad Laua Viina pudelisse vett, siis ega ta viinaks ju muutu. :)
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist

cron