Kuku: Mina jään ellu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kuku: Mina jään ellu

PostitusPostitas eerik » 09. Veebruar 2011, 19:53

Kuku: Mina jään ellu
Kuku: I Will Survive



"Kuku: mina jään ellu" on valus portreefilm dramaatilise saatusega eesti filmi suurkujust Arvo Kukumäest, kes hakkab üles ehitama oma laiali lagunenud elu. Alkoholismist paranev Kuku otsib viisi, kuidas võita tagasi usaldus, mille ta on oma pikkade joomahoogude jooksul maha mänginud. Usaldust enda kui näitleja, sõbra ja partneri vastu. Ta tõotab oma naisele Maritile, et kui ta veel peaks käe pudeli järele sirutama, on ta teekond käidud. Kuku külastab arste ja teadmamehi, talle tuleb rollipakkumisi, tuleb meedia tähelepanu. Ka suhe Maritiga saab uue hingamise. Kui tundub, et kõik hakkab ülesmäge minema, siis võidab kiusatus Kuku tahte. Viinapudel on liigagi haardeulatuses. Uus allakäik tuleb raskem kui kõik eelmised, hävitades eneseteostuse võimalused, paisates sassi suhted, pannes proovile tervise ning viies lõpuks Kuku eksistentsi viimase piirini.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 04. Aprill 2011, 06:19

Minu jaoks osutus kõige häirivamaks sündmuste tegeliku kronoloogia veidi läbimõeldamatu ja kergelt lohakas esitamine, ehk siis film oleks võinud esitatavad episoodid paigutada mõistvamatesse ajalistesse raamidesse, mis oleks ka mugavdanud Kuku dekadentliku elukäigu hoomatavust - narratiiv jäi ebaselgeks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 04. Aprill 2011, 14:25

Huvitav on muidugi teada, et filmis pole kronoloogiat järgitud ja tegelikult eelnes omalaadset happy end’i kujutav juubel kõikidele teistele sündmustele. Aga see pole tähtis, Kuku elu on käinud alati üles-alla.

http://www.epl.ee/artikkel/593131

Mulle, kui suurele dokide fännile, oli magus suutäis, kuigi ka mind veidi segas kronoloogiaga mängimine, mis ei andnud päris õiget pilti. Siiski Maimiku ees tõesti müts maha, et Kuku värvika elu meieni tõi.
Heino ruulis! Fakt: Kukul on maailma parim naine.

8 tsüklit 10'st
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 07. Aprill 2011, 00:57

Läks pidevalt meelest, et tegu dokkfilmiga on. Kõige enam meeldisid kaadrid Heino ja Kukuga.

ja super naine on tal indeed! sõbrad samuti.

Spoiler :
Kõige rohkem ajaski see närvi kuidas osa külajobusid Heinot ahistasid

Heino kirjutas:Me kõik oleme haiged.
:')
8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Trash » 07. Aprill 2011, 19:53

Level kirjutas:Läks pidevalt meelest, et tegu dokkfilmiga on.


Mockumentary ongi segu dokumentaalfilmist ja lavastatud kaadritest. Mulje võis olla kerge tekkima.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Kickflick » 08. Aprill 2011, 17:10

Mockumentary on huvitav žanr ja Andres Maimik sai sellega ilusti hakkama. Seda valu ja masendust, mida Arvo Kukumägi ja inimesed tema ümber tundsid, oli väga usutavalt edasi antud. Aga kronoloogiaga mängimine häiris ka mind, kõik oleks võinud sujuvam olla.

7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 09. Aprill 2011, 00:20

Liigutav ja ka mingil määral šokeeriv lugu. Küllaltki siiras film.
Soprano kirjutas:Heino ruulis!


8,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist

cron