Sucker Punch - Põgenemine reaalsusest

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sucker Punch - Põgenemine reaalsusest

PostitusPostitas Rain » 08. November 2010, 00:17

Sucker Punch - Põgenemine reaalsusest
Sucker Punch



Lugu tüdrukust (Emily Browning), kes pidi end pidevalt peitma ja hirmus elama oma kurja kasuisa tõttu. Kui tüdruk muutus kasuisa jaoks liiga tüütuks, pani ta tüdruku vaimuhaiglasse, kus ta peagi hakkab välja mõtlema alternatiivset reaalsust, mille abil üritab ta leida väljapääsu sellest kinnipidamisasutusest. Ta peab leidma viis eset, et võita endale täielik vabadus.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 25. Märts 2011, 01:32

“Snyder has described it as “Alice In Wonderland with machine guns,” but it’s more like The Pussycat Dolls Present Steampunk Kill Bill, only more assaultive and pandering than that description suggests.” -Onion A/V Club

“Hands-down the most nightmarishly awful film of the year.” -Philadelphia Inquirer

“Zack Snyder must have known in preproduction that his greasy collection of near-rape fantasies and violent revenge scenarios disguised as a female-empowerment fairy tale wasn’t going to satisfy anyone but himself. [...] A salacious mess, 0 stars.” -Michael Phillips, Chicago Trib

“An unerotic unthrilling erotic thriller in the video game/comic book crossover vein, “Sucker Punch” is ” “Last Airbender” with bustiers.” -Orlando Sentinel

“300 was interesting, Watchman was bearable, Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole was ridiculous, but Sucker Punch is just sad. Like his porcelain heroine, anyone who willingly spends $13 for a ticket to this smut is willfully lobotomizing themselves.” -NY Press

“Just what kind of gyrations is Babydoll doing to effect such awe and conjure such imaginary garbage? Is it like Beyonce’s “Single Ladies” dance? Because that was pretty powerful.” -Jake Coyle, AP

“Just one big hypersexed slo-mo misfire.” -Movieline
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ruut » 25. Märts 2011, 02:41

See on vist viimase aja suurim üllatus. Sest niipalju kui ma näinud olen, siis kõik arvasid, et see on next best thing ever.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Märts 2011, 03:07

WOW, täielik WOW

Enamjaolt kõik arvustused on negatiivsed. Seda ei osanud küll oodata :pööritus:
Üldse mitte.

Mis seal ikka, kinno lähen igal juhul...
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. Märts 2011, 10:40

suht sucker punch'ina mõjuvad need negatiivsed arvustused. Kinos näeb.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ruut » 25. Märts 2011, 12:30

DaydreamDiamond kirjutas:suht sucker punch'ina mõjuvad need negatiivsed arvustused.

http://www.youtube.com/watch?v=7yl3UMO-TkE
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas adi » 26. Märts 2011, 00:06

Seevastu minu üks lemmikuimaid kriitikuid ütleb, et tegemist oli väga hea filmiga.

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/escape-to-the-movies/2962-Sucker-Punch

Seega senini kuni pole ise näinud olen mina Team Yes poolel.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas rauls » 26. Märts 2011, 00:54

LiveForThis kirjutas:Enamjaolt kõik arvustused on negatiivsed. Seda ei osanud küll oodata :pööritus:
Üldse mitte....

Minu jaoks tuleb negatiivne kriitika igati loomulikuna. Olen trailerit näinud ja no ei klikkinud üldse. Tundub, et tegu on ühe järjekordse keskpärase Hollywoodi actionit täis sisutühja kassahittiga. Seekord ma tõesti ei mõista, mida te sellelt filmilt ootate :?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Märts 2011, 03:56

Mina jälle vaatasin esmast ja ka teisi trailereid ning olin lummatud Snyderi ideest toppida ühte filmi kõik, mida tavaliselt näeme väga eraldatult -näiteks live action anime, steampunk, draakonid, monstrumsamuraid, kaunid naised napis rõivais suurte relvade abil pahadega võitlemas ja see kõik on snyderlikus ultra slow motionis ja peene visuaalse stiiliga.

Ja seetõttu osutus Sucker Punch minu selle aasta oodatuimaks filmiks, sest võttes arvesse ka rõhutatult omas mahlas täiesti meisterliku 300 ja minu lemmiku Watchmeni, siis põhjuseid erutumiseks oli palju ja on siiani.

Kriitika mind ei heiduta, kobin võimaluse korral kohe esimesele seansile ja loodan näha kõike seda, mida trailerid ja need avalikustatud lühianimatsioonid on lubanud.

Kas ta ka lõpuks ootusi välja teenib, on nüüd ise küsimus, aga Sucker Punch paistab küll olevat film, mis peaks minus peituva fantaasiajõmpsika närviliselt kihistama panema.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 26. Märts 2011, 18:20

Ma väga loodan, et Zack Snyderiga ei lähe nagu Martin Brestiga
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 27. Märts 2011, 00:56

Väga hästi põhjendatud, Live! Loodan, et su ootused saavad rohkem kui täidetud! Me oleme küll paljude filmide puhul sarnasel arvamusel, kuid "Watchmeni" koha pealt on mul totaalselt teistsugune nägemus - see film on täielik bullshit.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Märts 2011, 01:30

Eks Sucker Punchi ärev ootamine tulenebki peamiselt sellest, mida üks või teine inimene on harjunud vaatama. Mina kui igale žanrile avatud inimene olen väga põnevil, et lõpuks näha sellist massiivset stiilipuhangut millele on trailerites viidatud. Snyder pole tegelikult ka nagu iga tavaline Hollywoodi lavastaja suurde rahade küüsis.

Muidugimõista ma ei taha kellegile öelda, et mida vaatama peaks ja miks mingit kindlat filmi kindlasti ootama peaks. See oleks lihtsalt rumal ja kitsarinnaline. Maitseid on palju ja žanrites orienteeriumine on ju niivõrd metsikult kallutatud vastavalt inimesele endale. Loomulik.

Olen ka märganud, et meie maitsed klapivad, kuigi peamiselt ulme koha pealt vist üldsegi mitte ;-)

Siin saab vaadata viite lühianimatsiooni, mis peaksid siis filmi tausta rohkem lahti seletama. http://trailers.apple.com/trailers/wb/suckerpunch/
Peaks ütlema, et väga lahedad lühikad.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Märts 2011, 04:56

raulsile, no offence, ei meeldi vist üldse eriti see ulmežanr. Rohkem elulised draamad. Ning selle valiku juures ei ole midagi halba, lihtsalt tuleb vahel aru saada, et osadest filmidest, näiteks siis "Watchmen", ei pruugi sa leida seda, mida ootad. Ja kuna sa oled suur kinosõber, siis võib ju sellised filmid täiesti vahele jätta? Mainin siis veelkord, et tegemist ei ole absoluutselt provokatiivse jutuga, vaid potentsiaalse finantsiliselt kasuliku nõuandega.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 27. Märts 2011, 19:46

Täpsemalt öeldes ei meeldi mulle ulme, kus tegelastel on üleloomulikud võimed või, kus peategelased pääsevad kümneid kordi olukordadest, kus nad peaksid 99% tõenäosusega surma saama. "Sucker Punchis" on esindatud mõlemad asjaolud. Erandina, mis kinnitab teatavasti reeglit, meeldivad mulle mõlemad Nolani Batmani filmid.

Tõesti minu teetass on eriti just
Forza kirjutas:elulised draamad.
+ müstilised, paljude jaoks raskesti jälgitavad ja omal moel veidrad, kuid visuaalselt põnevad ja fantaasiarikkad filmid nagu "Enter the Void", "Requiem for a Dream" või "Black Swan".
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Märts 2011, 19:53

Mulle on seni kõik Snyderi filmid väga meeldinud ja suure tõenäosusega ei tekita see film ka mulle pettumust. Übernunnu Emily Browning + ajuvaba võimas möll tugevasti vürtsitatud aegluubiga - vaevalt nii palju saab aia taha minna.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron