Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta

PostitusPostitas Soprano » 21. Veebruar 2011, 17:59

Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta
Farts of Fury (2011)

"Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta" on žanrilt must komöödia ja räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks!

Filmis mängivad Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harri Kõrvits ja Enn Klooren. Kõrvalrollides näeme kõikvõimalikke avaliku elu tegelasi Tanel Padarist Jaanus Rohumaani ja nii mõnedki neist astuvad üles vägagi tavatutes rollides. Filmis kõlab tohutu kogus uuemat ja vanemat mõnusat kodumaist muusikat.

"Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta" on tempokas ja humoorikas, aga ka lohutust pakkuv komöödia inimestest, kes olusid ja aegu trotsides ning ennast ületades saavutavad ihaldatud sihi - just selline lugu, mida vaatajad vajavad praegustel segastel aegadel.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Defka » 27. Veebruar 2011, 22:05

Kurat, Eesti Laulu vahepala kukkus küll kehvasti välja, muidu on ootused kõrged, samuti on DCP koopiat oodata.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Ronet » 27. Veebruar 2011, 23:12

DCP on mis? Ise mõtlesin Spinal Tap'i.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas eerik » 28. Veebruar 2011, 00:20

Level kirjutas:DCP on mis?

Digital cinema package. Ehk siis filmi näidatakse digitaalselt, tavapärase 35mm filmilindi asemel.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas RockabillySarin » 17. Märts 2011, 11:30

Kas ma olen ainus kellele käib pinda selle filmi promomine?

Aga jah nad said hakkama, tahaks juba näha ja veenduda oma eelarvamuses.
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Märts 2011, 17:39

Kusjuures ma pole seda paljuräägitud promo eriti palju näinudki, aga kuulda on sellest küll just säärases koguses, et tavalises eestlases huvi tekitada.

Minu jaoks on tegu põneva projektiga ja loodan, et filmist saab menuk. Miks? Aga miks mitte? On meil siis komöödiad nii palju, et isegi seda ühte ei saa kiita ja laita ning publikuga ülerahvastada?

Aga tõesti tahaks loota, et on muhe meelelahutus jne.
Eks homme või nädalavahetuses saan lähemalt tutvuda.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Trash » 17. Märts 2011, 23:15

Täitsa mõnus oli. Vead ja vead ja liiga läbinähtavalt palju Rock´i ning Saku Originaali õlut kaadris aga ka kuldseid momente jagus.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Kickflick » 20. Märts 2011, 17:42

Ka mulle käis pinda filmi liigne promomine, pealegi polnud film nii hea, et oleks väärinud sellist promo. Vaimuvaene teostus, nalja sai äärmiselt vähe ja rohkete Eesti "staaride" ilmumine filmis ei andnud ka midagi juurde. Maimiku ja Tolgi eelmine film "Jan Uuspõld läheb Tartusse" oli ikka tükk maad parem.

4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Trash » 24. Märts 2011, 20:34

Kirjutasin veits kohalikust hitfilmist:

Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Dream » 01. Aprill 2011, 13:10

Mina käisin samuti kolmapäeval Kormorane vaatamas. Enne filmi olin igast küljest kuulnud üsnagi negatiivseid arvamusi - ei ole naljakas, hakkab venima jne. Seetõttu läksin vaatama üsna madalate ootustega.

Pean tunnistama, et mulle küll meeldis. Naljakaid kohti oli üksjagu. Mul on hea meel, et ma polnud ainuke, kes sodoomia tsitaadi peale üle saali naerma hakkas. Omajagu koomilisust andis juurde ka see, et filmi oli lükitud üks Hollywoodi klišee teise otsa. Tekkisid kohe paralleelid mitmete välismaisete filmidega, sh Almost Famousiga. Aga kuna see on mu lemmikfilm, siis ma vist kipungi seda igal pool nägema.

Kickflick kirjutas, et rohkete Eesti staaride ilmumine filmis ei andnud midagi juurde. Mina sellega ei nõustu. Mitmel korral võttis muigama just see, kui keegi avaliku elu tegelane mingis täiesti ebaloogilises (või siis just loogilises) rollis üles astus.
Spoiler :
Võib-olla ma olen liiga palju elu24 lugenud, aga Nõia-Ints ehitusel tööriistu küsimas või Koit Toome süntekaga akna all serenaadi laulmas võtsid muige näole küll.


Trash kirjutas, et tema jaoks oli suurim auk romantika puudumine. Minu jaoks oli see just värskendav. Selliste tegelaskujude juures oleks mistahes sügavam armastuslugu credibilityt alla tõmmanud ning minu jaoks oligi filmi üks suurimaid trumpe nö elutruu lähenemine. Omajagu sarkastiline vaade ~30 aastat abielus olnud inimeste pereelule ja pealiskaudne groupielik suhe ~30 aastat noorema neiuga andsid just filmile väärtust juurde. Selles osas aga nõustun Trashiga täielikult, et lõpus töötas selline lähenemine filmile vastu. Kui terve film on rakendatud küünilist lähenemist igasuguste suhete otsas, siis milleks panna lõppu selline roosamannalik klišee? Puhtalt koomilisuse mõttes see kahjuks välja ei mänginud.

Kokkuvõttes ütleks, et eesti filminduse osas päris tubli katse midagi vaimukamat ja hollywoodilikumat teha. Arenguruumi loomulikult on ja tippteosest on asi kaugel, aga mina tundsin, et sain oma piletiraha eest elamuse küll. Kindlasti tasub ära vaadata.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

PostitusPostitas eerik » 08. Aprill 2011, 17:27

Polnud väga vigagi. Nalja sai, venima ei hakanud, piinlik ei olnud. Täiesti vaadatav film. See on ka kõik.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Pilleke » 22. Aprill 2011, 18:30

Pean kahjuks tõdema, et mulle film eriti midagi ei pakkunud. Ilmselt läksin kinno ka liiga suurte ootustega (siiski Maimiku ja Tolgi film ju!) ja sain pettumuse osaliseks. Nalja sai minu meelest väga vähe, paar kohta oli sellist, mis natuke turtsatama panid ning see oli ka kõik. Olen nõus nendega, kes ütlevad, et "Jan Uuspõld läheb Tartusse" on parem.
Igatahes raha tagasi ei taha, kahju ka nagu pole, aga siiski oleks oodanud enamat.

4/10
Kasutaja avatar
Pilleke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 24. Juuli 2010, 16:19

PostitusPostitas Ronet » 23. Aprill 2011, 16:43

Ootused olid suuremad. Kuukulguri varasemad asjad on kõik meeldinud, sh Uuspõllu Tartusse minek.
Koržets tegi Kormoranidele head sõnad. Kõige enam meeldiski vist 'Priiuse orjad'.
Eesti kuulsuste sutsakaid oleks võinud tiba piirata.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas RockabillySarin » 06. Juuni 2011, 13:57

Film seisis terve aja kohapeal(näias nende härrade ebaõnnestumisi).
Ja viimase 10 minutiga tuli lambi raadiost sisu muutus ja lõpp.
Ainus hea asi oli filmis lugu: Kolumbus Kris - Alkoholi tarvitades

2/10
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas null » 28. Juuni 2011, 00:18

jube mis saasta ikka toodetakse. paras piin, kuid vaatasin siiski lõpuni.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist

cron