Lihtsalt sõbrad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lihtsalt sõbrad

PostitusPostitas Kaido » 22. Märts 2006, 11:54

Lihtsalt sõbrad
Just Friends (2005)

Kui Chris (Ryan Reynolds) avaldas keskkooli ajal armastust oma parimale sõbrannale Jamiele (Amy Smart) oli tulemuseks katastroof, millest toibumiseks kulus kaua aega. Aastaid hiljem kui Chris tagasi kodulinna suundub on kõik muutunud - temast on saanud kuum muusikaprodutsent ja iga naise unistus. Ning Chrisi plaan on kindel: temast ja Jamiest peab saama midagi enamat kui "lihtsalt sõbrad".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas JigSaw » 22. Märts 2006, 21:20

Päris hea komöödia on.Nali ja nutt käsi-käes.Ryan Reynolds sobib sellistesse komöödiatesse."Waiting..." oli natuke parem minuarust.
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Robert » 26. Juuni 2006, 18:37

Ei ole midagi erilist. Paar koomi tegelast olid. Näiteks see beibest superstaar ja peategelase vend. Muidu täiesti tavaline romantiline komöödia oma naeru-nutukohtadega.

5/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mortena » 26. Juuni 2006, 21:12

Siuke suht nõmekas film oli. Mitte midagi erilist.
Kasutaja avatar
Mortena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 15. Juuni 2006, 22:00

PostitusPostitas Fännu » 26. Juuni 2006, 23:18

Mulle ka eriti see film ei istunud, nagu erilist midagi ei olnud. :D
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas CyberRax » 27. Juuni 2006, 14:33

Tegelikult meeldis, ehkki mingit moodi oli enne vaatamist tekkinud arvamus, et Reynolds on terve filmi ülekaaluline. Seda ta kahjuks ei olnud... ja see tegi loo IMO oluliselt viletsamaks. Smarti on lihtsalt meeldiv vaadata seega oli ta tõsine pluss, sama võib öelda ka Farise täiesti harjumuspäratus rolli kohta (olin terve filmi kahevahel kas see on ikka tema või keegi teine). Stsenaarium oli küll suht sisutühi ja ega stoori kah originaalsusega hiilga, aga õhtupooliku sisustamiseks täiesti kõlbas. 4,5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas merts222 » 02. Juuli 2006, 20:41

mulle meeldis...see beibe oli ikka ülihea :lol:
merts222
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas V » 02. Juuli 2006, 20:45

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 02. Juuli 2006, 20:48

Kindel? Screenplay hõlmab detailisügavuseni kõike filmis sisalduvat, näiteks ka dialoog (mida kodanik C-Rax ka ilmselt silmas pidas). Stoori ehk sisu on filmis algusest lõpuni toimuv, lihtsamal kujul kasvõi too Filmiveebi lühitutvustus. Sellega paned küll puusse.

Ütleme näiteks, et peagi tuleb kinodesse film ja sisututvustuse järgi ütled: "Stoori on huvitav" - see ei tähenda ju, et stsenaarium kohe huvitav on, eks?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Karoliina23 » 22. Mai 2009, 00:59

Mulle täiega meeldis, vahepeal sain ikka sellised naerukad. Üldiselt mulle Anna Faris ei meeldi, kuna ta mängib peaaegu alati lolli. Aga noh ilma temata poleks see film päris see olnud.
Kahju, et siis lõppkokkuvõttele ... I wanna marry you, have kids jne ... anti ainult lõpust paar minutit, sest peategelaste vahel oli minu arust päris hea keemia.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas snufffy » 25. Oktoober 2010, 21:34

suhteliselt hea film oli , aga teistkorda vast ei vaataks . meeldis ryan reinolds :)
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Lihtsalt sõbrad

PostitusPostitas Pixie » 01. Oktoober 2011, 23:11

Tüüpiline romantiline komöödia. Etteaimatav, keskpärane romantika ja huumor, mis naerma ei aja. Ainsana meeldis Samantha - täiesti over the top hull tegelane. :irw: 5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Lihtsalt sõbrad

PostitusPostitas JazZ- » 17. Mai 2018, 13:27

Teen äsja kinno jõudnud "Deadpool 2" auks Ryan Reynoldsi romcom'ide maratoni (nali-nali, mind ei koti "Deadpool") ja jõudsin just "Just Friendsini". Ei tea, kas asi on selles, et 00ndatel on juba teatud nostalgiahõng, Ryan Reynoldsi surematus sarmis või selles, et ma - nagu taffex mõnda aega tagasi nentis - olen bioloogiline naine. Igal juhul ei nõustu ma praktiliselt ühegi eelkommenteerijaga (kui ehk snufffy välja arvata), sest "Just Friends" on suurepärane film. Jah, võite sellele ette heita süžeekäikude liigset etteaimatavust, aga samas võite ka oma rumalad kommentaarid taskus hoida, sest selget rada kulgev narratiiv on selle filmi juures nagunii täiesti teisejärguline. Nimelt ei peida see oma trumpe üldsegi mitte Ryan Reynoldsi ja Amy Smarti (olin unustanud, et selline näitleja olemas on!) tegelaste pead(silmi?)pööritavas armuloos. Õigupoolest oli romantikaosale üldse väga raske kaasa elada, sest terve filmi kestusaja peale oli umbes paari minuti jagu stseene, kus Ryan Reynoldsi tegelane Chris nagu täielik douche ei käituks - enamuse ajast on ta ikkagi suht "varem olin paksuke, nüüd hot ja kui see friendzone'inud tüdruk minuga nüüd ka ei seksi, siis ta on ikka ilge cunt". Tõsi, kuna Dusty Dinkleman midagi sellist ka päriselt välja ütles, siis pidi see kõik Chrisi mustad teod ja sõnad publiku jaoks varjutama, aga minu ninapidi tõmbamiseks oleks neil selleks Dustyst kedagi palju kogukamat vaja läinud. Muidu päris tore throwback nendesse aegadesse, kui friend zone veel uudne sõnapaar oli ja Nice Guy TM veel täiesti uus bränd.

Mina "Notebooki" vaatamas:
Spoiler :
Pilt


Aga nüüd nende taskuteni, kus "Just Friends" oma paremaid kaarte hoiab:

  • Lastevastast vägivalda kohtab filmides kurvastavalt vähe. Ometi on see alati naljakas. Ja "Just Friends" teab seda ning seetõttu saime näha ühte humoorikamatest stseenidest filmiajaloos.

  • On vähe filme, mis õdede-vendade suhet nii tõetruult kujutanud oleks kui "Just Friends". Võin kinnitada, et just täpselt selline see ongi.

    - "I'm not the same person I was in high school, pal."
    - "You'll always be fat to me!"


    Spoiler :
    Pilt


  • Ryan Reynoldsil on ikka väga tugev sarmimõrvar-in-the-making'i vibe, mis minu jaoks on loomulikult kohutavalt atraktiivne. Selles mõttes on ta nagu oma "The Voicesi" rolli jaoks sündinud ja kõik sellest kõrvalejääv tundub lihtsalt natuke vale. See ei tähenda siiski, et teda väljaspool selle filmi kaadreid rõõmustav vaadata poleks ja ilmselt on samale järeldusele jõudnud ka Blake Lively. Ise teab, millesse end mässis!

    Spoiler :
    Pilt


  • Anna Faris on vahva! Kuna "Scary Movied" on mul suures osas nägemata, siis pidasin teda rahvajuttude põhjal pikalt mingiks second-rate lollide komöödiate näitlejaks. Seda ta vist põhimõtteliselt ka on, aga keegi oleks võinud mulle öelda, et ta on sealjuures ka päris hea.

Mortena kirjutas:Siuke suht nõmekas film oli. Mitte midagi erilist.


Spoiler :
Pilt


6/10 - Mulle meeldis!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron