Vendlus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vendlus

PostitusPostitas Soprano » 02. Veebruar 2011, 16:57

Vendlus

Brotherhood



Kui poisid pannakse proovile bensiinijaama röövimisega ja üks neist kukub läbi ja saab kuuli, siis mida teeksid sina? Kas suudaksid säilitada närvi ja päästa oma sõbra või terve grupi, et mitte vanglasse sattuda? Või hoopis mõlemad? Keerulisemaks läheb siis, kui bensiinijaama töötajaks osutub kahe aasta tagune Adami ülikoolivend.



Ülevaate kirjutanud: defexer



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 05. Veebruar 2011, 11:21

Minu arust oli selle filmi juures vahva tõsiasi, et tekkinud situatsiooni oleks tõenäoliselt viie minutiga lahendada saanud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2011, 13:27

Ralf kirjutas:Minu arust oli selle filmi juures vahva tõsiasi, et tekkinud situatsiooni oleks tõenäoliselt viie minutiga lahendada saanud.


Kõige suurem plot-hole, või õigemini sama põhjus, mille sa selle filmi puhul välja tõid, oli First Bloodi konflikt. Sõgedus lihtsalt.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 05. Veebruar 2011, 15:15

Forza kirjutas:
Ralf kirjutas:Minu arust oli selle filmi juures vahva tõsiasi, et tekkinud situatsiooni oleks tõenäoliselt viie minutiga lahendada saanud.

Kõige suurem plot-hole, või õigemini sama põhjus, mille sa selle filmi puhul välja tõid, oli First Bloodi konflikt. Sõgedus lihtsalt.

Mida sa nüüd sogad?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2011, 15:23

Mismõttes, sogan, nahui. Täpselt sama põhjus, mis sa välja tõid selle filmi puhul, tõin mina First Bloodi puhul.

Ehk siis:

Spoiler :
See, kus too pollar Rambo peale vihastas ja, täpselt ei mäleta, kuna kaua aega tagasi vaatasin viimati, ja sellest kasvaski välja terve film kestnud chase. Mingi täiesti arusaamatust ja mõttetust konfliktist.


Ära pea ennast nii superioriks.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 05. Veebruar 2011, 15:33

Forza kirjutas:Täpselt sama põhjus, mis sa välja tõid selle filmi puhul, tõin mina First Bloodi puhul.

Olgu, sellest sain ma nüüd aru, aga kuidas on see plothole ja kuidas on "Brotherhood"-is juhtunu seotud sõgedusega?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2011, 15:36

No mitte otseselt plothole, aga väga ebausutav sündmuste areng ja kuna see on terve filmi premise, siis...
Ja Brotherhoodiga ongi ainult niipalju seotud, et mõlemad konfliktid oleks viie minutiga ära saanud lahendada (Brotherhoodis usaldan sinu sõna, kuna ise näinud pole)
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re:

PostitusPostitas Rain » 20. Märts 2012, 17:45

Ralf kirjutas:Minu arust oli selle filmi juures vahva tõsiasi, et tekkinud situatsiooni oleks tõenäoliselt viie minutiga lahendada saanud.

Tõsi ta on. Aga kui nendest lollustest läbi sõrmede vaadata, siis polnud filmil tegelikult häda midagi. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron