Notting Hill

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Notting Hill

PostitusPostitas Kaido » 20. Veebruar 2005, 19:18

Notting Hill
Notting Hill (1999)

William Thacker (Hugh Grant) elab Londonis, Notting Hilli linnaosa. Tal on oma raamatukauplus, palju sõpru ja hipist toanaaber.
Ühel päeval tutvub ta aga ühe maailma kuulsaima filmistaari Anna Scottiga (Julia Roberts), kes külastab tema poodi. Tutvusest saab armastus, mis aga ei lähe saatuse tahtel loomulikku rada..

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Girl17 » 08. Märts 2006, 17:24

t2itsa normaalne, soovitan vaadata:)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nemesis » 08. Märts 2006, 17:47

Kohati tõesti naljakas. Selline mõnus ajaviide mõneks hetkekes ma ütleks. Ei midagi erilist peale selle, et peaosades on Hugh Grant ja Julia Roberts.
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas Weirdo » 14. August 2006, 00:49

Romantilised komöödiad on tavaliselt nii tüüpilised. Eks seegi omal moel. Aga mulle üsna meeldis. Nalja sai ja see hipist toanaaber oli tõeliselt koomiline :P
Samas pani ka mõtlema. Tõesti ei mõista inimesi, kes unistavad kuulsusest. Ei tahaks ealeski kuulsate inimeste nahas olla - hindan liialt privaatsust.
Üleüldse oli see film vaimukam kui tavalised labased komöödidad. Ja toimub Inglismaal. Pealekauba veel Hugh Grantiga. Julia Roberts korda ei lähe.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas CyberRax » 14. August 2006, 17:59

Ütleme otse - peategelaste vahel *on* keemiat, see teeb antud teose oluliselt paremaks trobikonnast muudest romantilistest komöödiatest. Teiseks annavad meeldivad lisategelased (nii segane toanaaber kui ustavad semud) filmile väga palju juurde. Kolmandaks: tuntud loole (eikeegi armub superstaari) on lähenetud omapärasest küljest - superstaariks on naine ning eikeegiks mees (harilikult on vastupidi), ka on nende kokkusattumine puhas juhus (mitte nagu tavaliselt kus mõni maaneiu armub popstaari ja siis alustab rasket teekonda temaga samasse seltskonda).
Kokkuvõtlikult: iga kell soovitatav, 7/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Twinkle » 19. Aprill 2007, 22:55

Väga mõnus ja hea film minu arvates, ise olen seda lausa mitmeid kordi uuesti ja uuesti vaadanud.
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 167 külalist