Oscarid on valitud!

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Oscarid on valitud!

PostitusPostitas Robert » 06. Märts 2006, 10:03

Oscarid on valitud!

Pühapäeval Los Angeleses 78. korda auhindu jaganud Ameerika filmiakadeemia andis parima filmi Oscari linateosele “Crash”, parimaks režissööriks valiti Ang Lee filmi eest “Brokebacki mägi”.
Parimaks meesosatäitja nimetati Philip Seymour Hoffman nimiosa eest linateoses “Capote”, vahendab ETV24.
Auhinnavääriliseks naisosatäitjaks tunnistati Reese Witherspoon June Carteri rolli eest filmis “Walk the Line — nagu noateral”.
George Clooney võitis oma esimese Oscari meeskõrvalosa eest põnevikus “Süriaana”.

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 06. Märts 2006, 12:53

Kõik läks ootuspäraselt ja rahulikult, eriti peale Ang Lee lavastaja-võitu, olin kindel, et Brokeback saab kätte, kuigi samas oli see eelnevalt ilma jäänud nii näitlemiskategooriates kui kaameratöö eest, siis aga tuleb lavale Jack Nicholson ja teatab, nägu peas pussu laskmas nagu tavaliselt: And the winner is... Crash. Üks viimaste aastate suurimaid üllatusi parima filmi kategoorias. Eks saab näha kas ka väärt oli, sest see pole veel eesti kinodesse jõudnud (kas jõuabki, või tuleb otse videplanetisse?), teisi parima filmi nominente pole veel ka näinud, sest keeldun põhimõtteliselt plazas käimast ja käin kosmoses, see nädal siis jõudsid kosmosesse ka head õhtut ja õnn kaasa ning münchen, katsun vaatamas ära käia.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas JigSaw » 06. Märts 2006, 13:06

Crash võitis jesss. Mu lemmik film.See film oli seda väärt
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Mihkel » 06. Märts 2006, 16:04

Spielberg ja tema filmid jäid tühjade kätega :S
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2006, 16:56

See oli ülinõme, et Brockeback ei võitnud parima filmi Oscarit, olin kindlasti tema poolt, to Mihkel, see oli teada, et München ei võida, to crackhead crash on 2004 aasta film ja Lauri Kaare ütles ka ülekande jooksul, et see on üks suurfilm, mis ei jõudnudki kinodesse, ülekanne oli muidugi parem kui eelmine aasta, kõik oli huvitavam, Rein Oks ja Lauri Kaare kommenteerisid paremini kui eelmine aasta, kõik meeldis peale parima filmi Oscari, mis läks valesti, külalised olid ka hästi valitud, Tom Hanks ja Jack Nicholson sobisid sinna lõppu nagu valatult...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Monk » 06. Märts 2006, 17:15

JigSaw kirjutas:Crash võitis jesss. Mu lemmik film.See film oli seda väärt


Olen sinuga täielikult nõus, kuigi "Brokeback mountain"-i veel näinud ei ole. Kuid sellegipoolest arvan, et auhind läks õigesse kohta. Olgugi, et see tuli mõnevõrra üllatusena. Crash on kuidagi nii paeluv, et mulle ta ka tõsiselt meeldib. Omas žanris väga mõjuv film.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Tyrkiis » 06. Märts 2006, 17:31

Ma pole küll ei "Crash"i ega "Brokeback Mountain"it näinud, aga ma olin väga üllatunud, kui ma täna raadiost kuulsin, et "Crash" võitis. "Brokeback Mountain"i ümber oli nii palju melu, aga tundub et see ei tähenda kohe Oscarit või mis :wink: Raadiost kuulsin veel seda, et "Crash" ei tulegi Eestisse. What?? Peab tulema. Pole loogiline. Mina igatahes loodan edasi :)

Ja "Geisha memuaare" õnnitlen 3 Oskari puhul. Reese Witherspooni ka!!!
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2006, 19:10

Saage aru, Crash on 2004 aasta film, tegelikult oleks ta siis pidanud juba siis eesti kinodes olema, loomulikult ei tule ta kaks aastat hiljem välja pärast release, loe ülemisi postitusi Tyrkiis...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JigSaw » 06. Märts 2006, 19:28

http://boxofficemojo.com/movies/?id=crash05.htm
Kinodesse(wide release) tuli aastal 2005.
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas H20H » 06. Märts 2006, 19:35

LynyrdSkynyrd kirjutas:Saage aru, Crash on 2004 aasta film, tegelikult oleks ta siis pidanud juba siis eesti kinodes olema, loomulikult ei tule ta kaks aastat hiljem välja pärast release, loe ülemisi postitusi Tyrkiis...


Tore, et meil arvutmisspetse siin Eestis veel on.
Loe seda linki mõistusega, siis saad aru, et USAs esilinastus film 6. mai 2005.
http://www.imdb.com/title/tt0375679/releaseinfo
Festivale ei arvestata kunagi release date'i panemisel, sest need toimuvad ühes linnas ja maksimaalselt näeb seda filmi festivali raames mingi paar tuhat inimest, seega on lingilt näha, et üle terve ameerika kinodesse jõudis ta 2005. aasta keskel. Pane aastaarve mõistusega, mitte nii nagu esimeselt lingilt silmad seletavad. :!:

edit: jäin pisut hiljaks
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2006, 19:49

Noh, aga mina ei rääkinudki, millal see välja tuli, mina rääkisin millal see tehtud on, pealegi ikka aasta või kaks, vahet pole, keegi ei hakka sellpärast seda filmi nüüd kinno tooma, et see mingi Oscari võitis...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 06. Märts 2006, 19:54

"Crash" oli minu jaoks tegelikult väga suur üllatus, sest sellest filmist polegi ma väga palju kuulnud.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2006, 20:07

crackhead kirjutas:Kõik läks ootuspäraselt ja rahulikult, eriti peale Ang Lee lavastaja-võitu, olin kindel, et Brokeback saab kätte, kuigi samas oli see eelnevalt ilma jäänud nii näitlemiskategooriates kui kaameratöö eest, siis aga tuleb lavale Jack Nicholson ja teatab, nägu peas pussu laskmas nagu tavaliselt: And the winner is... Crash. Üks viimaste aastate suurimaid üllatusi parima filmi kategoorias. Eks saab näha kas ka väärt oli, sest see pole veel eesti kinodesse jõudnud (kas jõuabki, või tuleb otse videplanetisse?), teisi parima filmi nominente pole veel ka näinud, sest keeldun põhimõtteliselt plazas käimast ja käin kosmoses, see nädal siis jõudsid kosmosesse ka head õhtut ja õnn kaasa ning münchen, katsun vaatamas ära käia.


Mis sa sellega mõtled, et nägu peas pussu laskmas, kuid üllatus oli küll suur...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 06. Märts 2006, 20:45

LynyrdSkynyrd kirjutas:
crackhead kirjutas:Kõik läks ootuspäraselt ja rahulikult, eriti peale Ang Lee lavastaja-võitu, olin kindel, et Brokeback saab kätte, kuigi samas oli see eelnevalt ilma jäänud nii näitlemiskategooriates kui kaameratöö eest, siis aga tuleb lavale Jack Nicholson ja teatab, nägu peas pussu laskmas nagu tavaliselt: And the winner is... Crash. Üks viimaste aastate suurimaid üllatusi parima filmi kategoorias. Eks saab näha kas ka väärt oli, sest see pole veel eesti kinodesse jõudnud (kas jõuabki, või tuleb otse videplanetisse?), teisi parima filmi nominente pole veel ka näinud, sest keeldun põhimõtteliselt plazas käimast ja käin kosmoses, see nädal siis jõudsid kosmosesse ka head õhtut ja õnn kaasa ning münchen, katsun vaatamas ära käia.


Mis sa sellega mõtled, et nägu peas pussu laskmas, kuid üllatus oli küll suur...




Ma mõtlen selle all tema kuulsat irvet, nagu öeldakse, et nägu peeretab peas..
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas p4cman » 06. Märts 2006, 21:13

Väga suur üllatus, et Brokeback parimat filmi ei võitnud, aga usun, et Crash on samuti seda väärt. Tegelikult aga oleks pidanud Munichile minema. :) See vast oligi õhtu suurim pettumus, et minu meelest eelmise aasta parim film tühjade kätega lahkus.

Aga õhtu (või mulle varahommiku) nael oli kui Stewart ütles: "Martin Scorcese - 0 oscars. Three 6 Mafia - 1 oscar." :lol:
Kasutaja avatar
p4cman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 20. Jaanuar 2006, 00:16

Järgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist