Golden Globes 2011

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas adi » 17. Jaanuar 2011, 12:43

Pacific oli hea oma "istume kaevikuserval ja loobime kivikesi surnud jaapanlase kolba sisse ha-ha-ha" brutaalse vägivalla näitamise võtmes, aga draamana oli ta ikka väga keskpärane, pole võrreldavgi BoB'iga (võis siis selle aasta võitja Boardwalkiga).
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas eerik » 18. Jaanuar 2011, 00:48

Täiesti üllatav, et pärast kõiki neid eelnevate aastate fiaskosid ja kohati ahhetama panevat nominentide nimekirja suudeti auhinnad peaaegu kõigis kategooriates siiski õigetele inimestele/filmidele anda. Tubli, HFPA! Jätkake samas vaimus ja võib-olla muutuvad Kuldkloobused kunagi ka tõsiseltvõetavateks ja väärtuslikeks auhindadeks. Galat ise ei vaadanud aga Oscarite ajal olen kindlasti PRO7 lainel.

Ahjaa... IMDb foorumeid sirvides hakkab Inceptioni fanboydest kahju, mida nad küll pärast Oscarite jagamist teevad.... :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 18. Jaanuar 2011, 01:03

Olin küll tulemusega rahul, aga pärast oli sees tühi tunne.....kuhu jäi Inception?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 18. Jaanuar 2011, 09:00

http://www.theglobeandmail.com/news/art ... le1873154/

Paul Giamatti: "Jesus Christ Halle Berry, Jesus Christ."

:))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 18. Jaanuar 2011, 13:41

Spellbound kirjutas:Olin küll tulemusega rahul, aga pärast oli sees tühi tunne.....kuhu jäi Inception?

Inception on laua all ja ootab, millal tšempionid söömise lõpetavad. Ehk jagub siis temalegi leivapuru ja toidujääke. Oscaritel võib-olla mõne tehnilise kategooria auhinna saab. Kuigi ma pigem arvan, et heli auhinnad lähevad The Social Network'ile, siis eriefektide oma võiks ju Inception saada.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Eelmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist