Filmide tuvastamise teema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 10. Jaanuar 2011, 01:16

defexer kirjutas:Filminimi on pmselt keelepeal kuid siiski, ei tule ette. Reisilennuk kukub ja oli vist? talv. Niisiis ootavad ja ootavad kuid lõpuks hakkasid oma surnud reisijaid seal sööma ja.

Alive?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Defexer » 10. Jaanuar 2011, 19:49

eerik kirjutas:
defexer kirjutas:Filminimi on pmselt keelepeal kuid siiski, ei tule ette. Reisilennuk kukub ja oli vist? talv. Niisiis ootavad ja ootavad kuid lõpuks hakkasid oma surnud reisijaid seal sööma ja.

Alive?

Täpselt nii. Tänud. :)
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas ruut » 10. Jaanuar 2011, 20:45

ruut kirjutas:http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopic.php?p=107091#107091

ei tea keegi?

Üritaks siis nüüd jälle.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Jaanuar 2011, 20:59

LiveForThis kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Tegelikult on ka minul üks film meeles mõlkunud, aga mitte kuidagi ei tule pealkiri meelde, isegi näitlejad mitte.

Meenutus: džungel, arvatavasti 20. sajandi keskpaik vms, vihmasadu, üks palkmaja ja seal oli kolmepealine perekond. Mees, naine ja väike tütar. Siis ründasid neid pärismaalased, kes tapsid tüdruku vanemad. Lõid kiviga mehel pea lõhki. Mäletan, et verenire suubus jõkke. Vihma sadas ja väike tüdruk vaatas oma vanemate laipu maas vedelemas. Siis möödus hulk aastaid. Tüdruk oli juba noor naine, aga näed rohkem ei mäleta.

Äkki keegi oskab aidata? ;-)



Oskab keegi siis? Keegi ikka leidub vist.


Ma proovin ka siis.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas the river » 24. Jaanuar 2011, 16:35

Oli kunagi üks sari etv -st vist ja seal olid mingid gängid chillisid mööda tänavaid ja suht selline laastatud linn oli , ja ma ei tea see oli vist mingis mõttes tulevikust,mingi selline teema oli,eriti ei mäleta seda.
Kasutaja avatar
the river
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 18. Oktoober 2010, 23:43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 24. Jaanuar 2011, 17:01

the river kirjutas:Oli kunagi üks sari etv -st vist ja seal olid mingid gängid chillisid mööda tänavaid ja suht selline laastatud linn oli , ja ma ei tea see oli vist mingis mõttes tulevikust,mingi selline teema oli,eriti ei mäleta seda.

"The Tribe" ?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas the river » 24. Jaanuar 2011, 18:10

Ralf kirjutas:
the river kirjutas:Oli kunagi üks sari etv -st vist ja seal olid mingid gängid chillisid mööda tänavaid ja suht selline laastatud linn oli , ja ma ei tea see oli vist mingis mõttes tulevikust,mingi selline teema oli,eriti ei mäleta seda.

"The Tribe" ?


jap , tnx
Kasutaja avatar
the river
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 18. Oktoober 2010, 23:43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 08. Veebruar 2011, 01:48

Mees ja naine hakkasid talvel kuskile sõitma kuid poolel teel neil juhtus autoga midagi ja nad jäid abi ootama kuid samas tuli ka torm ja mees võttis vist midagi ette ja hakkas veel abi otsima jne. Kas oli see sama film, kuid kohati meenub, et neil oli ka samuti tütar.

Võite rohkem taolisi filme ka soovitada.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Ronet » 08. Veebruar 2011, 02:31

defexer kirjutas:Mees ja naine hakkasid talvel kuskile sõitma kuid poolel teel neil juhtus autoga midagi ja nad jäid abi ootama kuid samas tuli ka torm ja mees võttis vist midagi ette ja hakkas veel abi otsima jne. Kas oli see sama film, kuid kohati meenub, et neil oli ka samuti tütar.

Võite rohkem taolisi filme ka soovitada.

Äkki The Vanishing?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 08. Veebruar 2011, 02:39

Vanishing polnud talvel ju
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Defexer » 08. Veebruar 2011, 14:57

See pole küll see film, mida ma otsin kuid samas lõppu kirjutasin Võite veel taolisi soovitada, niiet võta näpust.
Siiski, filmi tegevus toimus üldjuhul põhimõtteliselt metsas ja selle lähedal ja filmis oli vähe tegelasi. Kui ma nüüd mõtlen, siis nad olid pmselt surnuks külmumas ja seiklesid metsas, üritasid endale varjualust leida jne. Lõpus veel minuarust tuli mingi sahk ja nad päästeti ära.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas 0ll » 09. Veebruar 2011, 00:51

Snowbound: The Jim and Jennifer Stolpa Story
Aastaid tagasi ketras Kanal 2 seda päris tihti. Peaosas noor Neil Patrick Harris. youtube'is saadaval
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 09. Veebruar 2011, 02:55

Tänud hea soovituse eest, kindlasti vaatan ära ja täpselt minu maitsele hetkel. Kuid siiski pole see film, mida mõtlesin ja kirjeldasin. Ehk keegi siiski teab ja ma pole 100% kindel, et see inglise film üldse oli.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2011, 04:51

0lli pakutud filmi Recommendations all on täpselt sama üldise sisuga "Lost Holiday: The Jim & Suzanne Shemwell Story", äkki siis see? ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Defexer » 10. Veebruar 2011, 00:30

Google ka ei anna selle filmikohta midagi suurt, ei trailerit ega onlines vaatamist. Mingisugust täpsemalt infot selle filmikohta? Plot ja näitlejad ei ütle kahjuks midagi ja ma ei väida, et see on see film kuid samas, täiesti võimalik. Ehk keegi siiski teab veel taolise plotiga filme?
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist