Surmaralli 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Surmaralli 2

PostitusPostitas Ralf » 25. Detsember 2010, 16:33

Surmaralli 2
Death Race 2



Tegevus toimub enne 2008. aasta "Surmaralli" sündmusi ja räägib täpsemalt Frankensteini tegelasest, Carl Lucasest (Luke Goss), kes alustas pangaröövlina ja lõpetas Surmaralli ringrajal, kus ellu jäävad vaid kõige kõvemad ja kiiremad.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 25. Detsember 2010, 16:39

Üllatavalt heatasemeline järg / eellugu, eriti otse videol välja lastud madalaeelarvelise teose kohta. Väga hea supporting cast Ving Rhamesi, Sean Beani ja Danny Trejo näol, täitsa ilusad naised, üsna köitev lugu ja korralikult lavastatud märulistseenid. Meeldis, et ei korratud lihtsalt julmalt esimest osa, vaid võeti juba tuntud tegelane ja räägiti temast.

5,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas adi » 29. Detsember 2010, 20:54

Ma olen mõelnud alati, et kas need vanad head kuldsed B filmid on teadlikult B filmid või randomis tekkinud B'd. Noh et kas lavastaja ja näitlejad löövad käsi kokku, et davai teeme nüüd ühe üle prahi B või on kõik ikka väljas tegemas A'd, aga lihtsalt tuleb hea B.

Anyway, tegemist oli hea B lootusega, A wannabeega, mis teeb kokku sita C.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Rain » 31. Detsember 2010, 00:29

Tõesti üllatas, kui hästi see välja kukkus. Film on küll straight-to-dvd, kuid ütleks, et läbikukkunud see pole. Täitsa vaadatav, tutvustab Frankensteini minevikku, mis on omamoodi huvitav, eriti veel kui esimene DR oli meeltmööda. Selle filmi eesmärgiks pole tuua inimesteni wannabe esimese DRi ripoffi, vaid ... noh, tavalise popkornika, mis minu arust ei tahtnudki olla, nagu adi ütles, A filmina.

6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Defexer » 08. Jaanuar 2011, 03:41

Kui kuulsin sellest olin enam kui kindel, et see on totaalne fail ja viivitasin selle vaatamisega. Nüüd kui ma selle ära vaatasin siis võin öelda, et pettuma ma ei pidanud ja need n.ö "mõned" filmivead mind ka ei häirinud. 6/10

Spoiler :
Samas, ma ei saanud sellest neegrist aru, ta riietus oli täpselt nagu esimeses osas oleval Machine Gun Joel kuigi ta sai teises osas surma siis esimeses on ta siiski elus või mingi kaksik Joe ilmus kuskilt.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Zinera » 08. Jaanuar 2011, 13:10

4/10

Nagu järgede puhul ikka, tabas mind eelaimdus, et siit vist midagi eriti head ei tule, kui isegi Stathamit enam tegutsemas ei ole. Siiki kõige hullem ei olnudki, rohkem kui küll igasugust märulit ja vägivalda täis film.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas damon » 21. Jaanuar 2011, 00:22

Väikese eelarvelis filmi kohta olid efektid üllatavalt head, eriti "slow motionid".
Ja lõpus oli selline mõnus Ristiisa kokkuvõte...

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Surmaralli 2

PostitusPostitas brixxx » 14. August 2012, 13:54

Mina ei ole näinud esimest osa ning eriti ei tekkinud teist filmi vaadates ka huvi esimest vaadata. Film tundus kohe väga julm, mis tuli ootamatult, eriti ei meeldi nii julmi filme vaadata ja eeldatavasti ei vaata seda filmi rohkem. Film oli siiski huvitav, kuigi Sean Beani tegelaskuju Markus Kane oli veidi igav, et
Spoiler :
teda näidati ainult tema kodus ja üks kord ka vanglas ning Markuse surm oli ka igav.

Näitlejate valik tundub teises filmis huvitavam, huvitav näitleja tundub Luke Goss.

Huvitama hakkas, kas Danny Trejo tätoveeringud oli lihtsalt joonistatud kehale või olid päris tätoveeringud tal kehal, aga ise arvan, et olid päris kuna Danny Trejo mõjub sellise inimesena, kes on lasknud ennast täis tätoveerida.

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist