Saatan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saatan

PostitusPostitas Zinera » 15. August 2010, 14:43

Saatan
Devil (2010)

Rühm inimesi jääb tavalisel tööpäeval ühe kontorihoone lifti kinni ja selgub, et üks nende seast on saatan...

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas sasa » 04. Oktoober 2010, 19:53

Kas see on mingite piiranguteta? On kellelgi aimu? :pööritus: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 27. Juuni 2009, 13:55
Asukoht: Universum

PostitusPostitas Defka » 04. Oktoober 2010, 19:55

sasa kirjutas:Kas see on mingite piiranguteta? On kellelgi aimu? :pööritus: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
K12
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas sasa » 04. Oktoober 2010, 19:57

Tnx! :))
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 27. Juuni 2009, 13:55
Asukoht: Universum

PostitusPostitas Ralf » 04. Oktoober 2010, 20:17

sasa kirjutas:Kas see on mingite piiranguteta?

Eeldatavad on kõigest vaimsed piirangud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 15. Oktoober 2010, 19:54

Väga positiivne üllatus. Minimalistlik, shyalamanlik, hästi kirjutatud overall. Ootasin kõvasti kehvemat. Dialoog oli veits shaky kohati, kuid kohati jälle väga hea. Jäin väga-väga rahule oma päeva esimese filmiga (käisin 3 korda kinos täna). Suurepärane, tõesti.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 18. Oktoober 2010, 23:39

Jahh, huvitav sissejuhatus, pingeline loo areng koos mõningate mööndustega, aga kahjuks vähemalt minu jaoks ebaühtlane või siis isegi fantaasiavaene püänt ja selle lõpplahendus. See tõmbas kiiresti kogu filmi tempo siruli.
Lift, tegelased, valguse ja heliga mängimine - kõik nagu funktsioneeris või oleks pidanud funktsioneerima, aga vanakuradi kandidaadid ja nende saatused ei üllatanud eriti mitte millegagi.
Näitlejad olid oma rollides asjalikud. Nad sobisid sinna lifti, et kambakesi saatana isikut välja uurima hakata, aga nende vahel ei tekkinud mitte just eriti teravat pinget.
Meeldis müsteeriumiga ebausu ja ratsionaalsuse vahel pendeldamine, aga lõpptulemus oli vaatamata nupukale twistile nõrgavõitu.

Stsenaarium on tõesti asjalik. Heatasemeline ja huvipakkuv, aga mingil hetkel kaob alguses lõkkele löödud sära.

Kõige muu kõrval paistab silma efektne kaameratöö, mis aitas pinge loomisele väga palju kaasa.

Nõrk 7/10 ehk 6,5/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 11. Detsember 2010, 10:42

Üldiselt olen selliste minimalistlike linalugudega sinasõber, aga "Devil" ei suutnud eriti vaimustada. Reaalselt oli filmist huvitav vaid kuskil üks kuuendik, huvitavaid tegelasi nappis (mulle meeldis miskipärast see Matt Craveni mängitud turvaülem) ja ega lugu ise ka midagi erilist polnud. Nii Saatanaga kui liftidega seonduvaid filme on ka paremaid tehtud. Ootasin paremat.

Spoiler :
Mul õnnestus tegelikult suhteliselt varakult välja nuputada, kes neist Saatan on. :)


4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 12. Detsember 2010, 22:20

Kuidagi.. väga puine/odav näitlemine. Endale meeldis ka kõige rohkem Matt Craven turvaülemana. Googeldasin, no relation Wes Craven. Õnneks film väga pikk ei olnud ja kannatas vaadata küll.
PS!
Spoiler :
Kas lõpu järgi võib arvata, et järg tulekul? Jumal? Esimese vilmu vastand? Pidavat mingi M. Nighti supernaturali teemaline triloogia tulema

4/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 21:35

3/10-st

Treileri järgi üsna hea, aga film ise tundus kohati ikka ülimalt etteaimatav. Lisaks sellele tekkis hästi natukene deja vu filmiga "Drag me to hell", aga too film oli ikka päris mitu punkti parem.
"Saatana" algus oli ka suhteliselt igav, rääkimata lõpust. Tundus pigem nagu detektiivifilm, kui õudus.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 06. Jaanuar 2011, 20:27

Lõpp oleks võinud olla hulga parem, Shyamalanlik pööre oleks töötanud idealselt. Muusika on jällegi väga täpselt valitud andmaks edasi fimi õhustikku 7/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Jaanuar 2011, 01:14

shyalaman is the man, selliste filmide tegemisel :D vabandage makaroismi minu sõnavaras :D film oli täitsa hea. ja kuidas sa ralf kohe välja siis selle devili nuputasid? film oli küll ettearvatav, aga seda ma ei suutnud kohe välja küll nuputada :Däkki räägid
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Spellbound » 07. Jaanuar 2011, 01:26

d4ncestyle kirjutas:shyalaman is the man, selliste filmide tegemisel :D vabandage makaroismi minu sõnavaras :D film oli täitsa hea. ja kuidas sa ralf kohe välja siis selle devili nuputasid? film oli küll ettearvatav, aga seda ma ei suutnud kohe välja küll nuputada :Däkki räägid


Mina näiteks ei tulnud kohe selle peale, aga tagantjärele mõeldes oli ikka väga loogiline, et
Spoiler :
esimene inimene, kes astus lifti või kes käitus veidralt nagu see vanamutt ongi Devil.
Muidugi on see ka klišee, et just süütu vanamutt osutub kurja juureks ;-)

Sõber mul vedas iseendaga kihla, et esimene inimene, keda on lifti sisenemisel lifti peeglist näha, ongi saatan ja näed oligig.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Jaanuar 2011, 20:17

nojaaa :D elementaarne ju. krt ja mina ei tulnudki selle peale, kõige tavalisem lahendus.ma alguses arvasin,
Spoiler :
et on muti , aga kuskil siis kui ta võllas oli siis enam mitte :D
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Sten » 08. Jaanuar 2011, 01:52

süžee oli täitsa põnev.. finaalile laoks veidike puid küll alla, kuid kokkuvõtteks sain selle mida ootasin..

7/10
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist