Karu Yogi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Karu Yogi

PostitusPostitas Rain » 04. Detsember 2010, 15:32

Karu Yogi
Yogi Bear (2010)

Jellystone'i park tähistab oma 100. aastapäeva, kuid kahjuks võib see ka selle pargi viimaseks aastapäevaks jääda, kuna pargi külastus on praeguseks juba nullilähedane, mille tõttu soovib Major Brown selle sulgeda ja maa maha müüa. Kuid kui park on suletud, kaotab Yogi-karu ja Boo Boo oma kodu. Nüüd peavad nad ühendama jõud pargivahi Smithiga, et selle juhtumist takistada ning selleks peab Yogi-karu teistele tõestama, et ta on targem kui tavaline karu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 05. Märts 2011, 08:35

Nii-öelda shit movie skaalal (filmid, mis jäävad kümnepallisüsteemis hindelt 1-4 vahele) on see üle keskmise shit movie - labane lastekas. Muidugi kõige suuremaks probleemiks on nigel arvutigraafika, mistõttu kaob Yogi ning Doo-Doo (või mis ta nimi oli) ja inimtegelaste vahel ära igasugune õige füüsiline kontakt (ärge mõelge vasakule). Põhimõtteliselt lihtsalt vaatad, kuidas pargivalvur räägib tühjusega ja tead, et Yogi on pärast arvutiga juurde pandud. Lugu on mõistagi lame, minu arust on see juba 25. lastefilm, kus mingi omakasupüüdlik poliitik kavatseb loodust hävitada, et enda karjääri edendada. Raske uskuda, et see vasakpoolne härra mu avataril Yogile hääle andis, ei kõlanud üldse tema moodi. Aga tegelikult oli huumor kohati isegi õnnestunud ja mulle meeldisid need Kubricku reference'd, seega...

3/10

Kõige õudsem tõsiasi: SEE FILM LÄKS MAKSMA 80 MILLI.

(siiski kümme korda parem kui eelmise aasta "Furry Vengeance")
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 05. Märts 2011, 08:51

Ralf kirjutas:mistõttu kaob Yogi ning Doo-Doo (või mis ta nimi oli) ja inimtegelaste vahel ära igasugune õige füüsiline kontakt (ärge mõelge vasakule).

Spoiler :
Pedobear

Pilt

Great things come in bears.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 06. Märts 2011, 02:18

Kõik raha läks Yogi ja Boo Boo animatsiooni peale? Tüüpiline kanal2-tv3 nädalavahetuse programmi film.
2/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 06. Märts 2011, 02:58

Kusjuures mõtlesin sama asja - sellistele kipub just nädalavahetuste hommikuil TV3 vaadates peale sattuma.

Film oli nii kallis, sest võtted toimusid Uus-Meremaal, kus filmimine minu teada just odav lõbu pole.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist