Jason Mewes

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 516
LiitunudCOLON 12. September 2010, 20:48
CONTACTCOLON

Jason Mewes

Postitus Postitas Sten »

Jason Mewes



Jason Edward Mewes sündis 1974. aastal New Jerseys. Lapsepõlv möödus probleemselt ning poissi kasutati mitmel korral narkootikumite transportimiseks. Ema, kes vaevles sõltuvuses, veetis rohkem aega kongides kui kodus ning poisi kasvatus jäeti tema tädi hoolde.

80ndate lõpus, käies Henry Hudsoni keskkoolis, kohtus teismeline Jason oma tulevase parima sõbra, Keviniga. Kuna Kevin tegeles filmindusega, sai Jason ka pearolli katsejärgulises komöödias "Hating Hal". Laiemal ekraanil tegi mees debüüdi Kevin Smithi 1994. aastal ilmunud mustas komöödias "Clerks". Tema mängitud karakter Jay on end ilmutanud ka teistes Smithi filmides ("Jay and Silent Bob Strike Back", "Mallrats", "Chasing Amy" ning isegi "Scream 3").

Jason kannatab narkosõltuvuse all ning meest on ähvardatud mitmel korral kongi pista. Kiindumus mõnuainete vastu on mitmel korral ähvardanud Jasoni ning Kevini vahelist sõprust. Mees on alatest aastast 1997 kuni tänaseni saanud perioodilist võõrutusravi.





Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695
LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19

Postitus Postitas Garli »

Parandus: Scream 3 ei ole Kevin Smith'i film.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Narkosõltuvuse küüsis ei ole ta kah juba aastaid.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Ralf kirjutasCOLONNarkosõltuvuse küüsis ei ole ta kah juba aastaid.
Vale!
http://www.smodcast.com/getold/ põhjal on ta 168+ päeva puhas olnud ehk selle aasta sees tegi ka veel midagi. See podcast ongi tegelikult tema iganädalane intervention.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Pole SModcasti kahjuks kaua kuulanud. Võtsin oma info ühest varasemast episoodist, kus Kevin pikemalt Mewes'ist rääkis.
BUTTON_POST_REPLY