Jurassic Park 2: Kadunud maailm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jurassic Park 2: Kadunud maailm

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Jurassic Park 2: Kadunud maailm
The Lost World: Jurassic Park (1997)

4 aastat peale sündmusi Jurassic Pargis tunnistas John Hammond (Richard Attenborough), et enne pargi avamist katsetati sauruseid naabersaarel, Isla Sornalem, kus nad elavad vabalt siiani. Ta palub Dr. Ian Malcolm'i (Jeff Goldblum), et ta läheks sinna ekspeditsioonile, et uurida sauruste elu vabas looduses ja teha sellest pilte.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 29. Märts 2005, 20:07

Minu arust mõtetu. Mõned sellised õudsamad kohad olid. Aga üleüldiselt jättis ikka kõvasti soovida. Esimene ja kolmas on oluliselt paremad.
Algas enam vähem kenasti isegi .. aga mida aeg edasi, seda rohkem see ära vajus ..
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 30. Märts 2005, 16:38

Ma suhtun nendesse Jurassic Parki filmidesse kuidagi skeptiliselt, ei ole just eriti meele järgi, kuigi igavusest võiks vaadata. No aga maitse üle ei vaielda.
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Mihkel » 04. Juuni 2005, 18:24

Esimesele osale jääb palju alla, kuid siiski vaadatav.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 13:19

kolmandat olen näinud kuus korda, avaldas mingit mõju! 8/10
teist olen näinud 2 korda- elamus 3/10
esimest olen näinud 2 korda- elamus 10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Girl17 » 04. Märts 2006, 20:50

jumala lahe film!! :D
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 17. Jaanuar 2009, 19:43

Vägev film, eriti meeldisid dinosaurused kes ei jätnud sellist tunnet, et arvutiga tehtud.
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Oktoober 2010, 16:21

Märgatavalt nõrgem kui eelkäija, mis on iseenesest kummaline, sest lavastajatoolis istus taas Spielberg. Vaatamata sellele tõigale kippus muidu esimese osa sära edasi kandev järg kordama juba tehtut ning seda veel mitmel ja mitmel korral.
Tegelased nagu Malcolm ja teised toetavad kujud olid omal kohal, et lugu ikka koos püsiks ja säiluks ka teatav humoorikas külg, mida oli vist isegi liiga palju.
Probleemiks oli aga see, et suurem osa filmi tegevustikust oli hõivatud eelajalooliste kiskjate eest ära jooksmisega. Lõpuks muutus pidev rahmeldamine ja üsna mugavalt lahendatud põhjendused ühest ohtlikust kohast teise ja veelgi ohtlikumasse asukohta minemiseks liiga lihtlabasteks, et elu eest seiklevaid tegelasi tõsiselt võtta.
Sisuline pool oli kiiduväärt, sest mõte nagu ikka võimu-ja rahaahnest inimesest ei ole kunagi liiga vana. Isegi mitte dinosauruste jaoks.
Nagu öeldud, siis vähemalt minu jaoks oli endine sära olemas ja seetõttu ei heitnudki meelt ning vaatasin vanu aegu meenutades edasi, kuigi lihtsustatus, liigne mugavus ja ebaloogilised otsused andsid ennast tugevalt tunda. Ka mõningad tegelased oleks võinud olemata jääda.

Nõrgavõitu 7/10, mis võib olla taandub 6/10`le.


Kõige kummalisema avastasin aga filmi viimase poole tunni seest,
Spoiler :
kui Rex mööda linna tuias.
Stseen lapse, suure türannosauruse ja kiljuvate vanematega tekitas huvitava mõtte.
Ja kui saabus hetk kui Rex rammis peaga bussi, siis jõudsingi järeldusele, et Spielberg pidi ikka päris palju mõtteid Michael Bay`le ja tema Transformersile jagama :P
Alguses ei suutnud uskuda, aga need kaks stseeni on peaaegu üks ühele Transakatele üle kantud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. November 2010, 13:51

Eip, Lost World on ikka sitaks hea. Julgem, verisem, juba ava-sequence'st. Terve film on pmst epic põgenemine, kolmas osa veits softim selles suhtes. Väga underrated. Juba theme järgi saab aru, et on kõige rohkem mitte-lastele triloogiast. Võib-olla San Diego osaga ei jää rahule ainult, muidu seeria parim.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Jurassic Park 2: Kadunud maailm

PostitusPostitas Rain » 10. Märts 2012, 17:45

Mina ütleks, et see on isegi pea samahea kui esimene. Lõpp ei meeldinud, mitte see lahendus, vaid see, et ikka väga hullult hakkas venima, aga üldkokkuvõttes täitsa vinks-vonks. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Jurassic Park 2: Kadunud maailm

PostitusPostitas Rasmus » 01. Aprill 2012, 16:23

Minu jaoks oli probleemiks pikkus. Ei suudetud seda kaht tundi ja üheksat minutit ära täita. Eriefektid olid endiselt väga head, dinosaurused olid nagu päris :)) Tore oli näha Vince Vaughni, kartsin ainult terve filmi vältel, et ta sureb ära. Need, kes näinud, teavad, kas suri või mitte. Esimese osaga ei oska isegi võrrelda. Parem ta pole, märgatavalt halvem ka mitte.

Panen siis 6/10 nagu esimeselegi, ei olnud midagi väga ägedat.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jurassic Park 2: Kadunud maailm

PostitusPostitas brixxx » 10. Aprill 2012, 10:30

Peaosas oli minu üks lemmik näitleja Jeff Goldblum, aga pean tunnistama, et Goldblum meeldis rohkem ''Jurassic Park''is.

Mulle meeldib kolmest Jurassic Park-ist ''Jurassic Park 2'' kõige vähem. Minu jaoks oli ''Jurassic Park 2'' liiga ühe inimese keskne, oli liiga palju ühesuguseid stseene ja liiga palju keskendus Jeff Goldblumi tegelaskuju eraelule.

''Jurassic Park'' ja ''Jurassic Park 3'' oli rohkem keskendatud teadusele ja ellujäämisele.

Hindeks annan 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Jurassic Park 2: Kadunud maailm

PostitusPostitas Forzelius » 21. Märts 2013, 00:47

Põhimõtteliselt sama mis eelmine arvamus (vau, nii ammu vaatasin seda viimati). Triloogia lemmik, igatahes. Ja laske maha, kui tahate, aga Lost Worldi theme on mu lemmik score piece John Williamsilt selles triloogias. Mis ei tähenda, et teised judinaid ei tekitaks. Kuid see on nii võimas. Võtab selle osa tumedama poole hästi kokku kui see malbe ja sümpaatne teada-tuntud meloodia 1. osa. 9/10 on ilmselt üle hindamine, kuna San Diego osa oli täiesti ebavajalik King Kong, aga kuna saarel toimuv tegevus oli kolmest osast lemmikuim, siis nii jääb. The Lost World ftw!

9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 113 külalist

cron