Finaal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Finaal

PostitusPostitas Ralf » 31. Jaanuar 2010, 00:03

Finaal
The Final



Dane (Donato) on üks Hohni keskkooli abitutest heidikutest, kes peab igapäevaselt taluma populaarsete kaasõpilaste poolset tagakiusamist. Viimaks otsustab ta, et on aeg kätte maksta ning haub paari teise sarnaselt abitu kaasõpilasega plaani oma vihavaenlastele veriselt ja meeldejäävalt kätte maksmiseks.

Film kuulub After Dark õudusfilmifestivali 2010. aasta valikprogrammi.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2010, 15:16

Algas hästi, ent kippus ära vajuma umbes siis, kui peategelased oma nurjatut plaani teostama hakkasid. Paljud näitlejad olid muidugi ka alla igasugust arvestust, eriti Justin Arnold (samas Jascha Washington ehk filmi ainus "hea tegelane" oli tore). Samas tuli filmil nende endast nõrgemaid kiusavate ja ahistavate tüüpide vihkama panemine ilusti välja, ja siis vastavalt vaatajale kaldub poolehoid just nendele ning pahadeks tegelasteks muutuvad hoopis kiusatavad ise. Idee oli hea, kuid ekraanile toodud oli see kuidagi igavalt. Natuke teravat musta huumorit või midagi muud originaalset oleks asja kindlasti toredamaks muutnud.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 17. Märts 2010, 15:33

Ralf, kust sa tellisid selle muidu? Kõik tellimislehed, kust ma otsinud olen, pakuvad mulle ainult "Final Destinationit" :?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2010, 15:37

Saatsin privaatsõnumi. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 22. Märts 2010, 16:02

Filmi esimene pool meenutas tüüpilist lamedat teismeliste komöödiat, üsna igavaks jäi. Kättemaksmisest alates läks põnevamaks. Sisu oli väga hea, aga siiski jäi film üsna keskpäraseks. Ning lame on see, kui õudsa koha ajal pööratakse kaamera kuhugi mujale, rikub kõik ära. 5/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 19. Mai 2010, 21:47

Olen Ralfiga nõus: algus oli parem kui lõpp. Kahjuks oli ka algus ise äärmiselt nõrk, kohati ikka üsna jubedad näitlejatööd. Kogu action ja seda saatvad veerandtunnised kõned olid maksimaalselt igavad...
2/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Mai 2010, 22:59

Krt, ma pole siiamaani ühtegi teist Horror Festi filmi vaadanud. Lihtsalt ei viitsi:D
Eks ikka võttan ette ka "Finaali". Kui jõudu jätkub. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 06. November 2010, 00:54

Pean enamustega nõustuma, et algas hästi. Esimesed 40 minutit olid sellised, mida ma vaatasin põnevusega kuid peale seda vajus ära. Meeldis ka gaasimaskiga tüübi hääl, selline kajav kuidagi. 4/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist