RED - Eriti ohtlikud agendid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

RED - Eriti ohtlikud agendid

PostitusPostitas Soprano » 29. August 2010, 17:20

RED - Eriti ohtlikud agendid
Red (2010)

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) ja Victoria (Helen Mirren) töötasid CIA agentidena, kelle teadmistepagas teeb neist agentuuri otsituimad sihtmärgid. Palgamõrvas süüdi lavastatud, tuleb neil kokku panna pead, mängu kogemused ja koostööoskused, et jälitajatest sammuke eespool püsida ning iga hinna eest ellu jääda. Operatsiooni peatamiseks alustab tiim võimatut, üleriiklikku missiooni, et sisse murda CIA salajasse peakorterisse ning paljastada üks suurematest vandenõudest ja kinnimätsimistest valitsuse ajaloos.

www.acmefilm.ee



Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas CM-Girl » 18. Oktoober 2010, 21:20

Ausalt öeldes ootasin midagi paremat. Algus oli tuim, siis vahepeal tundus et asi hakkab huvitavaks minema aga vajus jälle ära.Punkti lisas juurde lõpp, mis mulle enim meeldis filmi juures.
Kummaline oli Helen Mirrenit näha relvaga aga lõpuks harjusin ära.
Malkovichil oli suht crazy roll.Meeldis. :)) Bruce oli nagu Bruce ikka.
McMahon ei meeldinud selles rollis, cry babyks tehtud. Lemmiktegelased olid Ivan (Brian Cox) ja William (Karl Urban).

4,5/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Kidd » 05. November 2010, 09:24

Mõnus film, kuulsate näitlejate paraad, meenutab Shoot´em up´i ja Burn After Reading´u segu (siiski mõlemast parem), et selline "kergelt" üle vindi keeratud, aga siiski palju asju nagu elust enesest. Sisuliin on nagu tüüpiline spioonikas ikka, et kõik tüssavad kõiki.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Wisegirl » 07. November 2010, 00:58

Minu jaoks just õige rütmiga ja õigete naljadega film. Muidugi Bruce Willis oma hiilguses oli suur pluss ja tänu oma kahele X-kromosoomile meeldis mulle algusest peale Franki ning tema südamedaami lugu.

Hmm.. mis veel. Kui te mäletate seda kohta, kus turvamehed selle tähtsa nina garaaži toimetasid, hetk, kui nad saali ust lahti üritasid saada, näidatakse kaadris Dan Shead (SG stuntman). Triviaalne fakt.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ralf » 13. November 2010, 01:25

Tehnilise poole pealt innovatiivse lähenemisega ja päris isevärki huumoriga vürtsitatud koomiksifilm. Meeldisid väga mitmekülgne näiteseltskond, hästi lavastatud action. Lugu oli tiba nõrgavõitu ja süveneda oli justkui raske, kuid õnneks korvasid selle üsna terane dialoog ja asjalik situatsioonikoomika.

John Malkovich varastas selle filmi, ta oli üle mõistuse naljakas. Teatud stseenides jälgisin teda isegi siis, kui ta niisama taustal juhtus olema ja mõni teine tegelane miskit olulist rääkis.

Mind ja raulsi lahutas muide ainult üks inimene... tahtsin tere öelda, kuid ma polnud alguses kindel, kas see oli ikka rauls. ;-)

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 13. November 2010, 13:47

Ralf kirjutas:John Malkovich varastas selle filmi, ta oli üle mõistuse naljakas. Teatud stseenides jälgisin teda isegi siis, kui ta niisama taustal juhtus olema ja mõni teine tegelane miskit olulist rääkis.
Absoluutselt nõus. Tänu Malkovichile oli film suht-koht vaadatav. Äge vana, loodud mängima tegelast komöödiates!

Muidu taoline film ei mõeldud minusuguse jaoks. Sisu oli lahja, aga sellised ju tegelt säärased Hollywoodi action-komöödiad ongi tavaliselt. Ses suhtes ei pettunud, kuna teadsin ette seda. Lihtsalt vahelduseks tahan tuvuda ka selliste ajuvabade linateostega. Hindeks annan 4/10.


Ralf kirjutas:Mind ja raulsi lahutas muide ainult üks inimene... tahtsin tere öelda, kuid ma polnud alguses kindel, kas see oli ikka rauls. ;-)
Et sa olid siis ka eileõhtusel seansil Solarises? Ma küll ei märganud sind. :? Istusid siis ka 4. reas?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 16. November 2010, 14:58

rauls kirjutas:
Ralf kirjutas:Mind ja raulsi lahutas muide ainult üks inimene... tahtsin tere öelda, kuid ma polnud alguses kindel, kas see oli ikka rauls. ;-)
Et sa olid siis ka eileõhtusel seansil Solarises? Ma küll ei märganud sind. :? Istusid siis ka 4. reas?

Ma istusin põhimõtteliselt su kõrval (üks vant oli meie vahel) ja ma pidin end suisa koomale tõmbama, et sa mööda saaksid, kui istekoha suunas liikusid. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Detsember 2010, 02:11

Parem kui Operation Endgame ja ka näiteks A-Team, mida teist korda vaadata ei raatsiks. RED on jh vägagi sirgjooneline ja selge sisuarenguga. Üllatusi polnud, klišeeline aga igal juhul. Mõnel hetkel oli kohe tunda, et see stseen on kuskil maha kopeeritud. Kahjuks vägagi tavapärane filmike.

AGA koos nende tegelaste ja nende näitlejatega film töötas efektiivselt ehk kiirelt, põnevalt ja kaasahaaravalt.
Kui Operation Endgame pakkus veelgi suuremas koguses absurdihuumorit ja põrus looga, siis RED toimis just tänu tavalisele loole ja huumorile, mida pakkusid kari lemmiknäitlejaid.

Mõnusalt pull film.
6,5/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 19. Detsember 2010, 15:18

Täitsa hea film. Ei midagi suurepärast, ootasin veidi enamat. Eks lasin end trailerist petta. Oli mõningaid lahedaid stseene ja eriti meeldis Helen Mirreni tegelane. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas d4ncestyle » 19. Jaanuar 2011, 00:02

mulle meeldis selles filmis kõik :D action, märul, komöödia ja näitlejad olid head oma rollides. soovitan soojalt 9/10
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas P2ppin » 20. Jaanuar 2011, 00:54

4/10. Minu jaoks pettumus igaljuhul. Malkovich oli tõesti tasemel ja peale selle muud midagi väga kiita ei olegi.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: RED - Eriti ohtlikud agendid

PostitusPostitas damon » 20. Oktoober 2011, 23:36

John Malkovich oli absoluutselt filmi võtme-tegija.

Minu arust oli hea, et ei olnud täielikkult keskendutud komöödia poolele, vaid oli mõnus spioonikas.
Ja samas naljad ikka head, mitte nii pingutatud.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: RED - Eriti ohtlikud agendid

PostitusPostitas brixxx » 23. Märts 2012, 16:13

Mina käisin ''RED'' kinos vaatamas, sain sellest sellise vaimustuse, et vaatasin samal õhtul uuesti arvutis selle üle (sama asi juhtus ka filmi ''Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull'') ja u pool aastat tagasi ostsin DVD, et olen seda filmi u 5 korda vaadanud.

Kõige enam andis filmile juurde ja mulle meeldis, et tegevuses olid vanad agendid, keda noored agendid taga ajavad. See oli üks paremaid Bruce Willise filme, Bruce Willis on hea näitleja, aga tal on tegelikult suht vähe häid filme, paljudes filmides on ta halb tegelane ja selle tõttu eriti ei leia tema kohta filme vaadata, sama seis ka John Travoltaga (kuigi tema halbade tegelaskujude filmid on nauditavamad kui Bruce Willis).

Peategelased olid kõik minu lemmiknäitlejad, kuigi pean tunnistama, et see oli üks esimeste Helen Mirreni filme mida olen vaadanud. See üks väheseid nais näitlejaid, kes meeldib.

''RED'' kõige lahedamad rollid oli Marvin Boggs (John Malkovich) ja Sarah Ross (Mary-Louise Parker) (ta ei ole lemmik näitleja, esimest korda nägin ''RED''). Esimest korda nägin näitlejat Brian Cox, ta hakkas kohe meeldima, aga kahjuks ei ole viitsinud tema kohta rohkem filme vaadata.

Peale seda filmi hakkasin vaatama John Malkovichi filme: ''Afterwards'', ''The Great Buck Howard'' ja ''Disgrace''.

Võibolla vaatan täna uuesti seda filmi.

Muideks Morgan Freemanile sobib väga hästi sinine (minu lemmik värv, väga ilus sinine) vorm (väga kirju vorm).
Spoiler :
Pilt

Hindeks annan kindlasti 10/10 kuna oli üli hea humoorikas spiooni film väga heade näitlejatega.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: RED - Eriti ohtlikud agendid

PostitusPostitas Rasmus » 04. Veebruar 2013, 21:55

Näitlejaansambel oli ülikõva (eriti Malkovich, keda siin eelnevalt ka kiidetud on), aga film ise jäi pisut nõrgaks - võib-olla on see sellest, et mu ootused olid lihtsalt nii kõrged. Eks ta sellise "Expendablesi" stiilis kuulsuste kokkutoomise film ongi, sisuga erilist vaeva polnud nähtud. Samas möllu oli korralikult ja nalja polnud ka väga vähe...

Läheb siis hindeks 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: RED - Eriti ohtlikud agendid

PostitusPostitas CyberRax » 18. Märts 2013, 23:16

Ei läinud eriti korda. Oli plahvatusi, oli naljakat dialoogi, aga tundus... lahjendatud. Lugu ise polnud suurem asi, tegelaskujud samuti mitte (Urbani kehastatu oli ainus kes mingitpidi huvitav tundus). Sissejuhatus oli hea, seejärel hakkas allamäge liikuma.
Näinud 2 korda, rohkem huvi pole. 5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron