Mulholland Drive

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mulholland Drive

PostitusPostitas Cochrane » 21. Juuni 2006, 00:20

Mulholland Drive
Mulholland Dr.

Pärast Mulhollandi teel toimunud autoõnnetust tuigub selle ainuke ellujäänu, mustajuukseline naine, Los Angelese tänavatel ning jõuab lõpuks ajutiselt elanikuta korterisse. Järgmise päeval kolib sinna elama heasüdamlik Betty, noor naine, kes loodab näitlejakarjääri peale. Koos üritavad nad lahendada mõistatust mustajuukselise ümber, kes õnnetusest saadik midagi ei mäleta.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas anni323 » 18. Oktoober 2008, 19:40

Väga hea ja segane film. ajas juhtme kokku. :ülivihane:
Kasutaja avatar
anni323
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 31
Liitunud: 11. Detsember 2005, 20:12

PostitusPostitas Kickflick » 22. Oktoober 2010, 19:59

Segane film jah, aga kahjuks halvas mõttes. Kogu sellele salapäratsemisele ootasin pikkisilmi mingit lahendust, aga seda ei tulnud. Ja seega olid need 2 ja pool tundi väsitavad. Ega filmil iseenesest midagi viga polnud, aga jah, liiga segadusse ajas.

4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 22. Oktoober 2010, 22:05

Kui aastavahetuse paiku koostati igasuguseid dekaadi parimate filmide edetabeleid ja Mulholland Drive igal pool sees oli, siis mul oli küll veidi piinlik tunne, sest olin filmi vaid kunagi ammu ETV-st näinud ning meeles polnud suurt midagi. Õnneks sai septembris seda kinos Sõprus suurelt ekraanilt näha ning nüüd ei jäägi muud üle, kui panegüürikaga liituda. Mulholland Drive on kahtlemata üks eelmise dekaadi parimatest filmidest. Sisu pn tõepoolest segane, kuid sellest ei tasugi otsida lihtsat ja lineaarset lugu. Mina leidsin sellest hoopis võrratult meeltülendava atmosfääri ja võime panna mind toimuva üle järele mõtlema. Ma ütleks, et see on Twin Peaksi mõtteline järg ja Twin Peaksi pole mõtet vaadata, kui sind huvitab ainult see, kes Laura Palmeri tappis.

5/5
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 22. Oktoober 2010, 22:32

eerik kirjutas:Kui aastavahetuse paiku koostati igasuguseid dekaadi parimate filmide edetabeleid ja Mulholland Drive igal pool sees oli, siis mul oli küll veidi piinlik tunne, sest olin filmi vaid kunagi ammu ETV-st näinud ning meeles polnud suurt midagi.


Khm, khm, mul hetkeseisuga sama lugu. Asun end parandama :$
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Trash » 23. Oktoober 2010, 00:59

Vaatasin just paar päev tagasi filmi televersiooni, niinimetatud piloot episoodina. No ega suurt vahet ei olnud.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Mulholland Drive

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuni 2017, 22:09

Üsna segane tõepoolest ning ega kõike ära ei seletatagi (hea atmosfääriga müsteeriumid teevadki seda harva) ning need, kes tahavad, et neile kõik ette ära söödetaks võivad vast hoiduda. Ma jäin väga rahule, on väärt küll kõiki oma akolaade ja vimpleid. Lynch at its finest!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist