Scott Pilgrim terve maailma vastu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Scott Pilgrim terve maailma vastu

PostitusPostitas Soprano » 16. Juuni 2010, 20:14

Scott Pilgrim terve maailma vastu
Scott Pilgrim vs. the World (2010)

Scott Pilgrim (Michael Cera) on ilma kindla töökohata sarmikas logard. Täiesti keskpärase garaazhibändi "Sex Bob-omb" 22-aastane bassimängija kohtas äsja oma unistuste tüdrukut. Ainus probleem seoses Ramona Flowersiga (Mary Elizabeth Winstead)? Tema seitse õelat ekskallimat tahavad Scott Pilgrimi ära tappa. Selleks, et võita oma elu armastuse süda, peab ta neist kõigist jagu saama, enne kui mäng ta jaoks täielikult läbi on.

Zhanreid oskuslikult segav filmitegija Edgar Wright ("Hot Fuzz", "Shaun of the Dead") jutustab rabava loo ühe romantilise logardi püüdlustest end armastuse nimel kokku võtta. "Scott Pilgrim terve maailma vastu" on samanimelisel koomiksiromaanil põhinev parajalt pöörane romantiline action-komöödia.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Esto » 21. September 2010, 19:53

film näeb välja nagu mingi mäng , seal on KO ja selline värk, aga muidu on hea :D :D :D
Esto
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 14. September 2010, 23:20

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2010, 16:12

Mnjaa, vägagi maitsekalt tehtud tükk. Lemmiktegelane oli Kieran Culkin. Sarkastiline pede. Muidu oli ka hea tempoga (kiire) film. Lõpp veidi venis, kuid muidu super.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 23. September 2010, 16:23

Tore, et meeldis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2010, 16:40

Mhm, ma ise oli võrdlemisi kindel, et on minu tee, kuna SotD ja HF olid vägagi head teosed.

Selle filmi lõpp oleks peaaegu pügala alla võtnud hinde, kui oleks lahendatud nii nagu korraks tundus
Spoiler :
kui Ramona ütles, et "you two make a great couple". Kartsin, et Pilgrim jääb kokku tolle asiaadiga. See poleks üldse meeldinud ja oleks mingi 8 peale hinned langetanud
...aga õnneks seda ei juhtunud ning tehti ainuõige lõpp. Seega 9
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas kigents » 24. September 2010, 00:20

Teistsugune, kui teised filmid. Kuid paremalt teistsugune.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Defka » 24. September 2010, 00:56

8/10 - Tõsine andmine nii huumori kui ka actioni vallas. Tõeline koomiksifilm :). Mõnus ülesehitus ja üllatusi jagus lõpuni. Hommikul 9 kandis oli vähe vara siukse laksu jaoks aga meeldis sellegi poolest.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Forzelius » 24. September 2010, 01:37

Mis kino nii vara lahti oli?

EDIT: ahjaa, kurja, sa ju solarise staff
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas ruut » 25. September 2010, 13:34

MA olen helde ja annan 10, sest tegemist oli totaalse nohikufilmiga ja ma pean ennast raudkinlalt target audienci hulka. Olin väga rahul ühesõnaga.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Soprano » 25. September 2010, 15:05

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 28. September 2010, 09:53

päris fun ja suht omamoodi. Sellest Knives'ist oli täiega kahju. Aga väga tore meelelahutus.

7,5/10

PS! Pooled inimesed jalutasid keset filmi välja..wtf
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LiveForThis » 11. Oktoober 2010, 20:30

Scott Pilgrim vs. The World - AAAAAAWESOOOOOOME

Ei noh. Kõik, mida hing/noor hing(?) ihaldab näha ülivärvilises, tempokas, energilises mittelabases noortekomöödias
9/10

Mhm, mhm.
Knives Chau. Nunnu, eks? Nunnu ;-)

Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 11. Oktoober 2010, 21:13

Uskumatult vinge montaaž, mis iseloomustas karaktereid ja pani kohe paika keskkonna või siis Scott Pilgrimi maailma, mis on minule kui mingil määral mängu geekile väga kosutav. Filmi tempo oli niivõrd kiire, et kordagi ei võetud aega maha kui välja arvata mõned romantilisemad stseenid. Samas ei jäänud kiire ja hüplikku montaaži tõttu midagi märkamata - kõik oli paigas, peaaegu ideaalne meelelahutus.
Kui nuriseda, siis sisu kallal, mida kandsid ainult võitlused ja kogu ekstravagantne kaadervärk, mis oli muidugi vimase peal. Edgar Wright oskab. Kes oleks võinud arvata, et pärast Shaun of the Deadi ja Hot Fuzzi teeb ta filmi, mis erineb nii kardinaalselt tema eelnevatest töödest. Dialoogi summutas omapärase lähenemisega montaaž ja näitlejatöödele tegi natuke liiga kiire tempo ja efektid nii visuaalses kui ka helilises mõttes.
Uskumatult hea kinoelamus. Tahan veel. 9/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. Oktoober 2010, 02:50

Keskpärane. Mulle meeldis võrdlemisi köitev visuaalne presentatsioon ja üleüldine fantaasialennuline lähenemine (värviline olustik ja digitaalefektide ning live actioni oskuslik kombineerimine) ja möll oli suhteliselt vahva, kuid mind tegi kurvaks, et hästi jutustatud siira love story asemel pakuti veidi liiga episoodilise jaotusega märulit, mis kippus teatud hetkedel haigutama panema, sest kui Pilgrim eksidega madistas, tekkis tunne, et tegelastevahelise verbaalse lävimisega saaks midagi tunduvalt etemat korda saata. Samas oli suur osa dialoogist ka parajalt ärritav ja väga paljude naljadega "pandi mööda". Esimesed 10 minutit olid minu jaoks 2/10 materjal.
Kieran Culkin oli (Y)

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 30. Oktoober 2010, 16:06

Mulle meeldis. Oli väga cool. Ning erinevalt Kick-Ass'ist, mis oli ka parasjagu cool koomiksifilm, on Scott Pilgrim nii äge, et ma vaataksin seda hea meelega uuesti ja ootaksin ka sellele järge. Aga kahjuks on vist nii, et Kick-Ass saab järje aga Scott Pilgrim vs. the World mitte. Elu on ebaõiglane.

3/5
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist

cron