Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas renekas » 27. September 2010, 17:28

cs 1,6
Kasutaja avatar
renekas
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 11. Aprill 2010, 02:06

PostitusPostitas Ronet » 28. September 2010, 03:53

The Room
See on tasuta.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Oktoober 2010, 17:49

Solitaire sõltlane.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Ralf » 16. Oktoober 2010, 16:49

The World of Living Dead isn't a particularly subtle title for a MMO that features zombies, but it definitely is, well, both appropriate and evocative of George Romero's classic movies. The innovation of the game is to be found elsewhere. The World of the Living Dead, you see, will be a freeware, browser-based MMO (MMORPG actually) that will have gamers truly struggle for survival in real-life locations, in what can only be described as a particularly gritty and realistic hunt for food, shelter, and water (or any other liquid). And no ,you wont be playing as a zombie. They are a mindless, rotting, shambling, mass, they are.

You will instead be a NECRA (National Emergency Control and relief Agency) operative trying to help him- or herself and a group of survivors make it through another day. Now, as the game is still in closed beta (you could apply to help it test itself though) and constantly evolving, I wont be going into detail, but I will let you know that I thought it was brilliantly atmospheric, tense and way more strategic than I had initially imagined. Definitely a MMORPG to look out for.


- http://www.gnomeslair.com/2010/10/world ... -dead.html

Otselink mängu kodulehele

Tundub äge!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 06. November 2010, 13:14

Pilt

Retro välimusega rollimängu elementidega RTS. Meeldib!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 07. November 2010, 19:43

Pilt

Mängu ise tegin juba mingi paar aastat tagasi läbi aga siiamaani vaikselt nokitsen, et kõik mündid ära korjata. Hea uus SMB!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas RockabillySarin » 10. November 2010, 18:54

RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. November 2010, 02:31

FM 10' vahetatud siis 11' vastu. Eriti mänginud polegi, vahest tunnike-paar. Üldiselt on kunagine vaimustus möödunud ja nokin natuke ajaviiteks.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Sten » 23. November 2010, 17:58

Pilt

Kütmisel on vana hea Final Fantasy neljas osa.
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas MNC » 04. Detsember 2010, 04:31

Arcanumisõltuvus lõi jälle välja.
Ladusalt libisev steam-punk RPG ja üldse aegumatu ning ülim tase.
Fallout 2, Fallout Tactics ning Rome Total War/BI (+ modid) on nüüd natukeseks kõvaketta tagumisse nurka tõugatud, aga küll ma nad varsti välja kougin, sest ega ma muid mänge eriti (kaua) mängida ei viitsi...

Lugesin hiljuti, et mingid vennad modivad Arcanumit ilusamaks, kõrvale olid pandud "uues kuues" pildid, mis meenutasid odavpere küprokelamu plastikkööki ja peldikuseinu...a whatever.
Enivei, minu Arcanum on ja jääb selliseks.
Pilt
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Cochrane » 04. Detsember 2010, 12:10

Arcanumi puhul pole ka ime, et tekib tahtmine uuesti mängida. Igal läbimisel võib kogemus veidi või üsna palju erinev olla, sõltuvalt kasutatud rassist või maagia või tehnoloogia suuna valimisest. Üks parim vähetuntud mäng.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas MNC » 04. Detsember 2010, 14:06

Cochrane kirjutas:Arcanumi puhul pole ka ime, et tekib tahtmine uuesti mängida. Igal läbimisel võib kogemus veidi või üsna palju erinev olla, sõltuvalt kasutatud rassist või maagia või tehnoloogia suuna valimisest. Üks parim vähetuntud mäng.



Vähetuntud? Ma ei teadnudki, mõtlesin et samasugune supersaurus nagu Fallout ja Baldurs Gate.

Praegult katsetan "Levelcap-off" modi, kuna tahan tabamata imet, ehk Mechanized Armorit valmis kolkida ja üleüldse enda tegelasest mingit Mechat aretada.
Piigal tiksus just lvl. 47 täis, et eks näis...

Muuseas, kamraad Ove The Boardgamer kiunus, et seal oli liigne maagia üleküllus ning tänu sellele ta seda mängida ei viitsinud.
On siis ka ve ? Ma ise olen suht mehhaanikalesbist(Hetkel on Magic-Tech aste :0-100) tegelane alati. :)
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Cochrane » 04. Detsember 2010, 14:34

Kui nüüd mõelda, siis ega ma ei teagi, miks mulle tundus, et see on vähetuntud.

Aga et maagiat liiga palju oleks, mulle mängides küll ei tundunud. Kogu see maailm oli igasugust kola täis, millest sai teistsugust kola kokku klopsida. Mängisin ka ise peamiselt tehnika suunda.
Tuleb tahtmine seda uuesti mängida...
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas MNC » 04. Detsember 2010, 18:14

Cochrane kirjutas:Tuleb tahtmine seda uuesti mängida...


Olen iivõl, aga küsimus - et kas sa seda multiplayerina oled kunagi pelanud. Üritasin siin Metsavana ka Arcanumisse nakatada, et kui sa ka käpp oleks , siis võiks proovida....mes arvad? Muidugi pole mul vähimatki aimu, et messugune see MultiPlayerivärgens seal üldse on. Tavaliselt esineb mingeid piiranguid..peaks uurima.

Cochrane kirjutas:Kogu see maailm oli igasugust kola täis, millest sai teistsugust kola kokku klopsida.


Eks ta üks prügikastimäng on neh ;D;D
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas kbong » 04. Detsember 2010, 19:27

Ma oleks ka multiplayeris käpp, kui peaks selleni asi jõudma. Pole muidugi mingi paar aastakest seda mänginud ja peab väheke meelde tuletama asju.

Ma ise olen paar korda maagiga seal üritanud alustada aga pole kunagi eriti kaugele jõudnud, sest millegipärast laabub kõik metalle ja vedrusid usaldades paremini, kui tulepallide peale lootma jäädes.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist