Hugh Grant

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hugh Grant

PostitusPostitas Cochrane » 13. Veebruar 2006, 02:19

Hugh Grant

Oma nooruses elas ta Londonis ja pärast kooli lõpetamist õppis Oxfordi ülikoolis. Seal õppis ta inglise keelt ja tegeles kooli kõrvalt näitekunstiga. Esimesed kogemused kaamera eest sai ta aastal 1982 ülikooli poolt rahastatud filmis "Privileged". Esimeseks kinorolliks oli väike kõrvalosa filmis "White mischief". Kuid sellele järgnes Veneetsia filmifestivalil parima näitleja autasu toonud "Maurice", milles Hugh kehastas sajandivahetusel elanud homoseksuaali.

Pärast esialgset edu järgnesid mitmed rollid, mis tema karjääri eriti edasi ei viinud. Positiivset vastukaja sai lõpuks aastal 1991 valminud "Impromptu" eest, kus ta veenvalt Frederic Chopini mängis. Populaarsus tõusis tänu tema sõbrale, Richard Grantile, kes tema jaoks rolli filmis "Four Weddings and a Funreal" kirjutas. See film tõi talle ka seni ainukese Kuldgloobuse, kuigi ta on lisaks veel kaks korda nomineeritud, filmide "About a Boy" ja "Notting Hill" eest sellele autasule. Karjääri ähvardas häving aastal 1995, kui ta Los Angeleses prostituudiga vahele jäi. Kuid tema sõbranna, Elizabeth Hurley ja isegi ajakirjandus ei pidanud seda kaua meeles ja mees sai rahulikult oma järgmise rolli kallal Chris Columbuse filmis "Nine Months" töötada. Film "Extreme Measures" oli taas kord sissekukkumine ja Hugh tõmbus kolmeks aastaks filmindusest tagasi.

Tagasitulek oli seevastu korralik ja filmis "Notting Hill" säras ta oma veelgi säravama filmipartneri, Julia Robertsi kõrval. Samal aastal valmis ka "Mickey Blue Eyes", mis oli küll vähem edukas, kuid siiski võrdlemisi korralik tulemus. Järgnesid mitmed hitid: "Bridget Jonesi päevik" (2001), "About a Boy" (2002) ja "Two Weeks Notice" (2002). Bridget Jonesi järg „Bridget Jones: täitsa lõpp“ ei saavutanud eelmise osaga võrreldavat edu.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2006, 11:50

Mängib alati lollikest romantilistes komöödiates, keskmine selline, suht vaadatav...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Weirdo » 18. Juuni 2006, 00:07

Lollikest mängib küll ja romantiline komöödia pole just eriti tore zanr. Ei mäleta enam, kes, aga keegi ütles umbes säärase mõtte, et romantilised komöödiad on need kõige hullemad - pole seal ei romantikat ega ka komöödiat.
Kuid Granti filmides on küll mõlemat olnud. Ja vaatamata lollikeste rollidele meeldib ta mulle. Mõnusalt inglaslik, mida ma lausa armastan. Väga stiilne ja huvitav mees.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas filmipoiss » 25. Juuni 2006, 22:21

Kas Hugh Grant oskab lugeda?
filmipoiss
Bännitud
Bännitud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 25. Juuni 2006, 21:54

PostitusPostitas -kathyy- » 30. Aprill 2007, 20:36

minu meelest on ta väga kahtlane näitleja :? , ei tea küll miks aga filmides kus ta mänginud on ja mida ma näinud olen... no ei jäta sellist sümpaatset muljet... :pööritus:
aga muidu näitlemisoskusel pole viga :)
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Pixie » 03. Juuni 2007, 19:27

Hm. Tundub,et mängib aint sellistes tuimades filmides. :pööritus:
Ei mõtle midagi paha,mulle "Notting Hill" isegi meeldis.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:30

Ta on selline salapärane näitleja.Kui vaja pole siis ta ei pinguta kah.
ühes intervjuus ta ütles sellise lause.

Kui filmis pole kohta kus on vaja pingutada kõvasti siis ma seda ei tee ka.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas LauraOlen » 06. August 2007, 15:27

Hugh Grant, hmm.
No ta oskab näidelda, see on väga tore, aga mulle on ta tundunud selline väga pessimistlik inimene, mis mulle eriti ei meeldi.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas silx » 06. Veebruar 2008, 23:35

Minuarust väga hea näitleja.Juts nägin tema filmi Muusika Ja Sõnad kus ta oli päris hea.Ja mulle on ta külle nendes romantilistes komöödiates meeldinud. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist