Salatoimikud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Salatoimikud

PostitusPostitas Taavi » 20. Veebruar 2005, 19:30

Pilt

Fox Mulder (David Duchovny) on inimene, kes usub ebaloomulikesse asjadesse. Dana Scully (Gillian Anderson) on skeptik, kes Mulderi ideedes pidevalt kahtleb.
Neid mõlemaid võetakse tööle FBI paranormaalsete juhtumite osakonda nimega "X-Files". Kõik, millega tavaliste FBI uurimisstandarditega hakkama ei saada, saadetakse neile. Tulnukad, koletised, vaimud, kahtlaselt käituvad inimesed on nende jaoks vahest lausa igapäevased.

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaisukaru » 14. August 2005, 20:13

Väga põnev sari :wink:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

xxx

PostitusPostitas Kahn19 » 27. Mai 2006, 04:02

Läbiaegade kõige kõige parem sari :D selle kirjeldamiseks pole sõnu SUPER
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CyberRax » 28. Mai 2006, 21:36

Tõsine verstapost ta muidugi oli. Esimesed paar hooaega rokkisid sajaga, aga mingil hetkel hakkas asi korduvaks muutuma ning ega uute peaosaliste sissetooimine (eriti kuna seda tehti vanade arvelt) kah kasuks tulnud. Kogu sarja ulatuses ütleks hindeks 7/10.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Tuvasta episood

PostitusPostitas hau » 27. September 2006, 17:52

Kas keegi mäletab sellist episoodi kus tegeleti mingite pikkade puujalgadega isa ja pojaga. Mingi mõrv oli mängus ja tõendus oli mingi foto kus oli ühe venna vari, nagu pikad jalad. Ühel ehitusel veel toimus väike tegevus kui Scully ajas seda poega taga. Väga hästi on see osa jäänud meelde lapsepõlvest.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 01. Detsember 2007, 13:33

Oeh, vana hea sari, mis mul väiksena õudukaid tekitas. :))
Ilma Mulder'ita pold asi enam sama. :(
Peaks mõne osa üle vaatama. See tunnusmeloodiagi tekitab omamoodi feelingu.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Priit » 01. Detsember 2007, 20:34

Intro jääb vist eluks ajaks kummitama, väiksena sulgesin tavaliselt sel hetkel silmad. :P
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 01. Detsember 2007, 20:49

Mõnda aega tagasi kasutasin mobiilis äratuskella toonina X-Filesi theme'i, see oli chilling.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Shotgun » 03. Detsember 2007, 03:39

Nojah, legendaarne meloodia :D
Mis sarja puutub, siis polegi ausalt öeldes mitu aastat ühtegi osa näinud, viimased osad sai kunagi mitu aastat tagasi suvilas vaadatud, siis oli küll hea kella 1 aeg öösel neid pimedas jõllata, huvitav oleks teada, kuidas sellele sarjale nüüd reageeriks.., õudne ta igatahes eriti ei olnud, pigem selline kaasahaarav ja kaasa mõtlema panev.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 20. Aprill 2008, 15:12

Just tuli meelde see seriaal. Lihtsalt üks parimad seriaale...
Mäletan, kui väike olin, meeldis mulle seda öösiti telekast jägida ning ema kamandas mind alati kurja häälega magama, kui ta avastas, kes jälle teleka ette on ilmunud mingeid tema meelest "jubedusi" vaatama.. :))
mulle on jäänud kõige enam meelde episood, kus uuriti metsas kadunuks jäänud inimesi ning lõpuks tulid välja mingid kollid, kes puudes või kuskil edasid. see osa lõppes sellega, et lõpuks oli üks see koll kellegi voodi all ning tuli kiri The End...
Kui keegi veel pole seda seriaali vaadanud, siis soovitan soojalt...mitte nõrganärvilistele muidugi :)

10/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Liblikas » 25. Juuni 2008, 23:44

Sai ka kunagi seda sarja jälgitud, kahju et ära lõpes
Üks mu lemmikuid sarju kunagi
Liblikas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 15. Detsember 2006, 17:46

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Juuni 2008, 16:21

Jah mu varane noorusiga mõõdus X-filesiga.Ikka ja jälle sai seda õhtuti vaadatud.Praegu on vist suht arusaadav miks mulle õudukad(Ringi,Dark Wateri stiilis)hästi peale lähevad.
Nüüd on hea saab neid jälle näha teises suures filmis.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2010, 07:28

Zinera kirjutas:mulle on jäänud kõige enam meelde episood, kus uuriti metsas kadunuks jäänud inimesi ning lõpuks tulid välja mingid kollid, kes puudes või kuskil edasid. see osa lõppes sellega, et lõpuks oli üks see koll kellegi voodi all ning tuli kiri The End...

"Detour" viiendast hooajast. See traumatiseeris lapsena mind kah, nüüd hindan seda episoodi pigem meeldejäävate Mulder-Scully stseenide pärast.


hau kirjutas:Kas keegi mäletab sellist episoodi kus tegeleti mingite pikkade puujalgadega isa ja pojaga. Mingi mõrv oli mängus ja tõendus oli mingi foto kus oli ühe venna vari, nagu pikad jalad. Ühel ehitusel veel toimus väike tegevus kui Scully ajas seda poega taga. Väga hästi on see osa jäänud meelde lapsepõlvest.

4x02 - "Unruhe".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 24. September 2010, 20:17

Kunagi kui see tv3st tuli sai peaaegu igakord vaadatud aga kui nüüd tuleks siis ei vaataks.Siiski nostalgia mõttes vaataks mõnd osa.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re:

PostitusPostitas adi » 11. Märts 2012, 09:08

Zinera kirjutas:mulle on jäänud kõige enam meelde episood, kus uuriti metsas kadunuks jäänud inimesi ning lõpuks tulid välja mingid kollid, kes puudes või kuskil edasid. see osa lõppes sellega, et lõpuks oli üks see koll kellegi voodi all ning tuli kiri The End...
Kui keegi veel pole seda seriaali vaadanud, siis soovitan soojalt...mitte nõrganärvilistele muidugi :)


Vaatasin eile seda episoodi ning ausalt - see on üks kuradi õõvastav osa. Isegi minusuguse vanakooli õudukaaustaja jaoks oli üle aastate esimene kord kui ma olin ausalt hirmunud.

(viimati kui ma tundsin "värinat hinges" oli prolly "The Road")
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron