Tulnukas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tulnukas

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Tulnukas
Alien (1979)

Maale tagasiteel olev kosmoselaev saab hädaabisignaali võõralt planeedilt. Asja uurima minnes ei leita eest ühtegi jälge inimtegevusest. Planeedilt leitakse ainult suures koguses kahtlase päritoluga suuremõõtmelisi munasi. Nad toovad ühe muna pardale ning avavad selle - esmapilgul surnuna tunduv muna sisu aga ärkab ning hüppab ühele meeskonnaliikmele otse näkku, tappes tolle. Olendit vigastades sööbib tema sisikond läbi mitme kosmoselaeva teki. Põgenema pääsenud külaline aga hakkab tohutul kiirusel arenema ning meeskonnal puuduvad vähimadki vahendid tema peatamiseks ning enesekaitseks.

Filmid "Tulnukas" ja "Tulnukad" on tõeline õudusfilmi klassika!

Ülevaate lisas: Taavi

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 05. Mai 2005, 17:45

Kõikidest tulnuka filmidest on ta mul paremuselt teisel kohal. Vahepeal oli natuke igav, aga muidu hea film.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 05. Mai 2005, 19:03

"Aliens" on veidi parem jah kui see .. Kuid "Alien 3" ei kõlba küll kuskile... neljas oli enam-vähem .. minu arvates vähemalt

Aga tulnuka kaks esimest on ülikõvad .. ainult kiidusõnu jagaks ..
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 10. Detsember 2005, 17:23

Sigourney Weaver rokib ja seda tõega. Üks parimaid filme, mida näinud olen. 10/10
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 22. Jaanuar 2006, 22:34

Ei tea, minu arsut oli see natuke igav, aga võibolla tuli see sellest, et kellaaeg oli hiline ja väsimus tuli peale. Muidu on sellised filmid põnevad küll...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 23. Aprill 2006, 19:22

Tõeliselt hea film, esmaklassiline! Selle filmi jaoks mul kiidusõnu lihtsalt ei jätku. Ainult, ainult positiivseid muljeid ja emotsoone filmiklassikast, ühest heast ulmeõudusest. Kindlasti üks mu lemmikfilme, kahtlemata!

10/10!!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuli 2006, 21:50

Tegu ei ole minu arust mõne superhea teosega (näiteks Cameroni "Aliens" ületas selle kindlalt), ent põnevust jagub tõesti küllaga ning oma aja kohta on ka tulnukas ise päris hirmuäratavaks tehtud. Minu poolt kiidusõnad Ridley Scottile, et ta suutis algselt B-filmina plaanitud "Tulnuka" niivõrd korralikuks teha, et peatamatult järgesid tuubiti ning koos koomiksite/raamatute/mängudega sellest ulmesaagast niivõrd suur ja iseseisev sci-fi maailm loodud on ning tema sellele alguse pani. Sigourney Weaver ja Tom Skeritt olid igati head ning ka järgedes üldiselt ma ei pettunud (kuigi kolmas oli suht alla igasugust arvestust).

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 30. November 2006, 17:12

Priit kirjutas:Sigourney Weaver rokib ja seda tõega. Üks parimaid filme, mida näinud olen. 10/10


Alandan hinnet, 7,5/10.

Olen muutunud natukene karmimaks. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 30. November 2006, 17:15

Priit kirjutas:
Priit kirjutas:


Alandan hinnet, 7,5/10.

Olen muutunud natukene karmimaks. :)


On näha jah, võtsid ju veerand hindest maha...

:)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 24. Märts 2007, 13:15

Minu arvamus on selline, et see on kõige parem osa. Seda sellepärast, et see tegevuspaik on ideaalne. Kosmoselaev sobib minu arust palju paremini tegevuskohaks, kui planeet, minu arust. Kui eile vaatasin neid, siis oligi mulje selline, et ei oska öelda, mis nii väga meeldis esimese osa juures, aga ometi tean, et see on mitu korda parem kui teine. Arvatavasti meeldis see, et see oli klassikaline, näitlejad olid nooremad ja ka tulnukas oli veel algeline. Sigourney Weaver sobib palju rohkem sellesse rolli, kui ta on noor. Hiljem, eriti Resurrectionis on juba imelik vaadata teda nii vanana.
Minu arust parim Alieni osa.

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 07. November 2009, 23:02

Alien on ja jääb mu silmis seeria parimaks. On see nostalgitsemine või mitte, aga alla 10 juba naljalt ei taha panna.
10/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Malcolm » 10. November 2009, 19:32

Tõeline klassika, jah. Ajahammas sääraseid filme eriti ei pure, ehkki saan aru, miks mõned teda veidi igavaks peavad. Kena põnevust-pinevust aegamööda ehitav ja sobivalt karakteripõhine lugu. 9/11
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Kickflick » 25. August 2010, 21:21

Teen nüüd võib-olla liiga sellele klassikale, aga minu arust oli üsna igav film. Kogu aeg kippus uni peale. Paar hirmsat kohta oli, mis äratasid üles hetkeks. Aga ma pole eriline ulmefilmide fänn ka tegelikult. Millalgi kui viitsin, vaatan järje ka ära, ehk on parem.4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2010, 22:13

Kickflick kirjutas:Millalgi kui viitsin, vaatan järje ka ära, ehk on parem.

Tee seda kindlasti, sest teist osa vaadates ei tohiks kahtlemata igav hakata - 100% hardcore action.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. August 2010, 23:22

Ralf kirjutas:
Kickflick kirjutas:Millalgi kui viitsin, vaatan järje ka ära, ehk on parem.

Tee seda kindlasti, sest teist osa vaadates ei tohiks kahtlemata igav hakata - 100% hardcore action.

Isiklikult arvamusele tuginedes peaks teine osa tõesti kõige tugevam olema. Loodetavasti läheb see soovitus rohkem asja ette kui eelmine, Kick, sest I osa sulle ju ei meelinud :P.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist