Skins

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Skins

PostitusPostitas Rain » 10. Juuni 2009, 17:10

Skins
Skins (2007)

Skins on Briti draama/komöödiasari, mis kajastab tänapäeva Briti noorte elu, kes üritavad leida oma õnne ja armastust. Nende igapäevaelu juurde kuuluvad meeletud peod, suurtes kogustes alkoholi ning narkootikumide tarvitamine, erinevad tülid ning omavahelised piinlikud olukorrad.

Ülevaate lisas: Garli

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Garli » 11. Juuni 2009, 00:09

Vägaväga hea sari. Palju tobenaljakaid olukordi ning head draamat samuti. Lõpetasin esimese hooaja vaatamise täna. Kohekohe teise kallale.

Soovitan!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas ingrids » 11. Juuni 2009, 09:40

Tubli Rain, et Skins'i lõpuks lisasid:)
Sari on minu arust ka ülihea. Selline hästi mõnus noortekas. Esimene hooaeg meeldis eriti, teine jäi pooleli ja kolmandas on kõik uued tegelased vist ja ei tea kas on nii hea, aga räägitakse, et on ikka.
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Karoliina23 » 13. Juuni 2009, 22:14

Vaatasin just esimese osa ära ...
Inimesed ei tee tegelikult ju nii! Või on lihtsalt hullult värviline kamp kokku pandud. Aga noh see tegelikult teada tuntud fakt, et brittidel mõni kruvi logiseb.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas Garli » 26. Juuni 2009, 01:13

Nüüd siis kõik osad nähtud sellelt sarjalt. Ei kannata järgmist hooaega oodata. Tuleb millalgi 2010 alguses arvatavasti.

S1 - amazing. Üks parimaid asju teles, mida näinud olen.
S2 - mõni osa oli imeliselt hea, mõni aga jällegi halvem. Meeldis natuke vähem kui esimene hooaeg.
S3 - uued tegelased, uus Skins. Õnneks harjusin uute tegelastega praktiliselt ära juba esimeses osas ning üldpildis oli ikka sigavinge hooaeg.

Neljas hooaeg tuleb siis samade tegelastega kes kolmandaski.
Igatahes, see on üks mu lemmiksarjadest kindlasti.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Somerset » 27. Oktoober 2009, 15:58

Ma ei tea, vaatasin piloti ära. Kuidagi siuke imelik mulje jäi. ;D Nagu suht veider sari tundus esimese osa järgi. Aga no kindlasti vaatan paar tükki veel ning siis saab aru kas meeldib või ei.
Somerset
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 03. August 2009, 23:00
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas Garli » 19. November 2009, 20:49

http://www.e4.com/video/bsT92GRq7Lu6v6G5QKRjl1/play.e4


Neljanda hooaja esimene korralik promo. Avalöök hooajale peaks olema 28. jaanuaril.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 25. Märts 2010, 14:30

Vaatasin neljanda hooaja behind the scenes episoodid ära ning megakahju ikka, et see seltskond nüüd laiali läks. Hullult tore grupp noori ja andekaid näitlejaid.

Tegin väikese galerii ka:
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt PiltPilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas IlseV » 26. Märts 2010, 12:38

Mhm, teine hooaeg mul ka läbi, mis oli tõsisem ja kurvem kui esimene. Samas jäi alles ka naljakamaid osasid, kuigi üldjoontes jagelesid kõik oma probleemidega ja püüdsid rohkemal või vähemal määral neid lahendada.

Spoiler :
Mis mind häiris, oli see, kuidas Tony peale õnnetust esimestes osades ei saanud peaaegu millegagi hakkama ja vähemalt alguses arvasin, et ta jääbki aegamööda taastuma, aga mingil hetkel toimus klikk ja tüübil oligi kõik jälle endine. Veidi loogikavastane, I guess.


Tegelastest tõeliselt kahtlane on Sketch. Minu esimese hooaja lemmikuks kujunenud Cassie kaotas ka lõpupoole osa oma särast ja seevastu Effy, keda esimeses hooajas alles lõpupoole rohkem ekraanile lasti, tegutseb nüüd rohkem.

Ahjaa, muusika üle pole ka kurta. Nii mõnedki tuttavad laulud käisid episoodidest läbi.

Skins on igati hea küll. Kolmanda hooaja algus tundub paljutõotav.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas hint » 06. Aprill 2010, 02:13

Sai ka siis see sari ära vaadatud, tegin generatsioonide vahele ka väikse pausi, et nata asja seedida, ja tegelt jäin mõlemaga rahule.

Esimene tahtis õelda palju ja oli tõsisem. Samas aga mingitel hetkedel muutus tüütuks see probleemidide konstantne juurdesurumine selle seltskonna ellu, käputäie noorte kahe aasta sisse oli surutud erinevaid probleeme piisavalt, et eraldiseisvana ära toida vähemalt 30 erinevast asjast rääkivat draamafilmi. No kõik mis mul vähegi pähe tuleb, et mis võiks olla võimalik enam-vähem teada-tuntud konfliktiallikas ühe ühe noore ja tema vanemate elus, oli kajastatud. Ja võimalik, et see teeb ühe sarja heaks, eriti kui selline lai haare on hästi õnnestunud, nagu siin sarjas, aga minule muutus see tüütuks. Ei teagi täpselt miks, kas jäi millestki muust siis puudu või lihtsalt draama üledoos. 7.5/10

Teine generatsioon, hooajad 3-4, tundus mulle aga hoopis teist masti. Palju lihtsam ja lõbusam, lõbusam võimalik et just ka seetõttu. Meelde jäidki aint immigrantism, basic lesbistory, nutcase teenage girl, pätt poiss, autism, probleemid kaksikutega, vb natuke ka õde-vend tülid jms, aga üleüldiselt 10x vähem jama, lisaks veel vanemad olid seekord tunduvalt teisejärgulisemad, seega sealt kukkusid veel pooled probleemid välja. Üldislt basic love stuff 65%, muidugi loomulikult erinevatel perssekukkunud vormidel, igastahes tunduks paberil su tavaline lõbus noortedraama. Aga siin on aga. Nimelt sari on väga hästi tehtud ja seal on sitaks andekad noored näitlejad, nagu ka eelpool mainitud, seega mitte midagi tavalist siin küll pole. Igastahes mulle tundus teine G kuidagi ausamini välja kukkunud. Eriti sillas olen ma muidgi neljanda hooaja viimasest paarist minutist, kuigi eelnevad 45 minutit olid tugevalt alla keskmise episood, siis lõpp oli kõike seda mitmekordselt väärt. 8/10

Spoiler :
Siuksed semi-cliffhanger lõpud, mitte hooaegadele ofc, vaid tervetele(antud juhul sisuliselt) sarjadele lõpetamiseks mind reeglina ei jäta üldse rahule. Nagu ka enamik lõppe, mis üritavad stoorit wrappida kokku tegelt, kuna seda on veel raskem hästi teha. Aga see lõpp oli kõik, mida ma ootasin. Mulle anti täpselt siuke lõpp, mida ma tahtsin. Tegelt ma isegi ei tea, et kas oli see nüüd räigelt mainstream happy end või miks kurat ma küll end nii hästi tunnen, ei tea paljudel peale mind Cook veel lemmiktegelane oli(peale Effy ofc)..
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 06. Aprill 2010, 06:02

Cook oli kolmandas mu arust ilge tropp ja tundus neljanda esimeste osade põhjal et ta on samasugune edasi, aga neljandas hooajas, eriti just teda ümbritsevas episoodis, developiti teda nii hullult, et ta sai tõepoolest üheks kõige sümpaatsemaks tegelaseks seal seebis (mõlema g peale kokku).
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Knuckles » 09. Mai 2010, 21:23

Sai lõpuks ära vaadatud neljanda hooaja kahexanda osani. Ei tea, liiga traagiline elu ja pidevad probleemid tüütavad tõesti ära, kuid ometi vaatasin ja vaatasin. Meeldis eriti esimese hooaja lõpp,
Spoiler :
kus nad laulma hakkavad
Seline omalaadne hea lõpplahendus. Vägev, et uued tegelased kolmandas hooajas tulevad. Alates sealt maalt saab rohkem tegelaste isiksust enda tuttavatega seostada. Kokkuvõttes 6/10
Kasutaja avatar
Knuckles
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 27. Aprill 2010, 23:37
Asukoht: Tartu/Pärnu

PostitusPostitas IlseV » 27. Mai 2010, 12:51

Skins the movie is confirmed

Imo, pole film vajalik, pigem ootan uut generatsiooni ja uut hooaega rohkem.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Kickflick » 29. Mai 2010, 11:35

Eile vaatasin esimese osa ära. Jättis sellise tavalise tiinekate komöödia mulje. Kuid vaatan edasi, äkki läheb paremaks...
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 17. Detsember 2010, 23:56

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron