Varuplaan

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Varuplaan

PostitusPostitas Rain » 25. Aprill 2010, 22:41

Varuplaan
The Back-Up Plan



Pärast aastatepikkuseid otsinguid jõuab Zoe (Jennifer Lopez) äratundmisele, et See Õige jääbki leidmata. Kuna tal on sellegipoolest kindel plaan emaks saada, otsustab ta selle eesmärgini jõuda üksi. Aga just selsamal päeval, kui viiakse läbi kunstiline viljastamine, kohtub ta juhuse tahtel Staniga (Alex O'Loughlin), kes tundub tõeliselt lootustandev.

Algstaadiumis olevast suhtest saab koomiliste äparduste rada, kui Zoe püüab alguses tõde Stani eest varjata, saates mehele sellega vägagi vastakaid signaale. Kui ta viimaks siiski tõe paljastab, on mees kohe nõus temaga sellele teekonnale asuma. Igaüks võib armuda, abielluda ja lapsi saada, aga katsuge seda teha vastupidises järjekorras ja täiskiirusel!

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2010, 16:08

Ei midagi originaalset, järjekordne tüüpiline rom-com. Rohkem nagu ei oskagi öelda. Mõni stseen oli üsna vastik, namely kui J-Lo hautist sööb. Ja PG-13 rating sellise sünnitusstseeniga? Fuih.

3/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 09. Detsember 2010, 15:46

Mulle meeldivad sellised filmid aga kahjuks selles filmis midagi uut ei olnud aga siiski mulle see film meeldis. Kõige ägedam oli koer. Filmi parim koht oli kui Stan ja Zoe olid günekoloogi juures, nii naljakas oli Stani vaadata. :D
Kõige häirivam koht oli vast veesünnitus.
Mulle tohutult meeldib kui lõppu on apsud(bloopers) lisatud. :P

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Pixie » 04. Mai 2011, 00:45

Olin vist hiljuti heade romantiliste komöödiate peale sattunud, sest see film valmistas küll suure pettumuse. Ei olnud eriti häid nalju, romantikaga oli ülepakutud. Puudu oli mingi edge, mis oleks loo huvitavaks teinud. Veesünnituse stseen oli väga häiriv, täiesti jube vaadata. Ainsad, mis meeldisid, olid koer, Zoe õde ja kui arst kordas: 'vagina, vagina, vagina'. 5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist

cron