Videviku saaga: Noorkuu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas JazZ- » 15. Veebruar 2010, 18:01

Mkey, sõbrapäev möödus täielikult T2 vaimus, sest lisaks Terminaator 2'le sai ära vaadatud ka- wait for it- Twilight 2 aka New Moon. JA MA EI KAHETSE!!! Nii head komöödiat pole juba ammu näinud. Serioosselt. Tõesti soovitan, kellel võimalus, see 25 krooni välja käia ja te ei kahetse- 2 ja pool tundi puhast huumorit on garanteeritud. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. Veebruar 2010, 13:18

Pidin seda postitust juba vaatamise käigus kirjutama hakkama, kuna vastasel juhul kartsin, et kõik miinused ei jää meelde ning unustan neid mainida.

Vaatasin selle mädarõika siis korraliku heli ja natuke häguse, kuid üldjuhul korraliku pildiga screeneri näol ära ja oli tõesti kohutav, ning see tuleb muide inimeselt, kellele esimene osa täitsa meeldis - jah, ma ei tee nalja, "Twilight" oli küll lõpuvõitluse ja pahade tegelaste poolt väga corny, kuid see-eest üsna siiras ning Stewarti-Pattinsoni vaheline keemia oli korralik. "New Moonis" on põhimõtteliselt kõik, mida "Twilightis" oli õnneks enam-vähem ainult natuke üle võlli, kahekordselt üle krutitud.

Negatiivseim külg on kindlasti stsenaarium. Uurisin pärast selle filmi ja "Twilighti" kirjutanud Melissa Rosenbergi IMDb lehekülge ja olin väga jahmunud nähes, et naine on kirjutanud "Dexteri" osi, aga õnneks mitte dialoogi, vaid üldiseid outline'isid. Mõned asjad, mida Bella ütleb, pidid mind äärepealt iiveldama ajama, näiteks kui ta kommenteerib alguses: "I'm dating a 108 year old... It's gross," või siis midagi Jacobi lihaste kohta... täpselt ei mäleta, sest asjad, mis mu südant pahaks ajasid, kuhjusid ajus lausa kontrollimatu tempoga.

Oleks soovinud, et Edwardil rohkem ekraaniaega oleks. Siin filmis on peamine meestegelane Jacob Black ja ausaltöeldes on minu jaoks see Taylor Lautner tunduvalt ärritavam kui Pattinson, sest vähemalt viimane ei veeda 90% filmist alasti ülakehaga. Too Lautner pidi ikka igas stseenis oma muskleid reklaamima - üks konkreetne koht, mis meenub, oli siis, kui Bellal oli mootorrattaõnnetus ning sai peavigastuse ja Jacob võttis oma särgi ühe kiire käeliigutusega ära, et sellega siis Bella pead katta. Võiks loota, et sellega harjub ära, et mingi musklis alaealine poiss niimoodi muudkui poolalasti ekraanil on, aga see ületehtud päevitus ning liigne jõusaaliskäimine teevad ta kehast ikka paraja jubeduse. Eks oli muidugi aru saada, et see oli sinna pandud peamise sihtgrupi heameeleks. Ja muidugi kui Edward trepi peal särgi aegluubis ära tõmbab... ninna kerkis paratamatult vaginaalmahlade hõng.

Arvatavasti ei tasu mainidagi, et libahuntide CGI oli kohutav. Sellel ma pikemalt peatuma ei hakka. Andis filmile direct-to-DVD maigu.

Terve see concept oli ikka päris naeruväärne, et Bella näeb oma kujutlustes Edwardit, kui ta teeb eluohtlikke asju, näiteks viskab end kaljult alla merre või siis kihutab mootorrattaga, ja siis riskib korduvalt oma eluga, et näha Edwardi läbipaistvat kujutist. Samas meeldis mulle see efekt, kus Jacob Bella veest välja tõmbab ja Edward laiali valgub. Too koht oli traileris kah. Samuti oli absurdne, kuidas Edward ütles Bellale, et olgu too isegi 90 aastat vana ja nagu Nõmme turumutt, armastab ta teda ikka, kuid siis jätab Edward Bella viisteist minutit hiljem maha, kuna tema vend oli Bellat rünnanud, sest ta lõikas endale sõrme ja tilgutas verd vaibale, mis siis tüübi hulluks ajas.

Autoga Ameerikast Itaaliasse sõitmine - sellest ma rääkima ei hakkagi. Üleüldse oli see Itaalia sub-plot üsna ebavajalik ja selle arvelt oleks filmi lühendada saanud (kaks tundi ja kümme minutit, oeh), aga eks natuke põnevust on ka vaja, kui libahuntidest ei piisa. Viimased pool tundi olid ikka väga igavad. Ja need kaadrid Edwardist ja Bellast kahekesi aegluubis metsas jooksmas, no mida!?

Peategelased Edward ja Bella ja Jacob olid kõik palju ebameeldivamad (ja.. vastuolulisemad?) kui esimesed jaos. Minu jaoks oli ainus vähegi sümpaatne tegelane Ashley Greene'i mängitud Alice Cullen.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hunduke » 19. Veebruar 2010, 02:21

Kahju tegelt, et küllaltki häid&loetavaid raamatuid ei suudeta korralikuks filmiks teha...see rikub ju raamatute enda mainet kh.

Aga no mis seal ikka.
Don't let the darkness of the past cover the brightness of the future.
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2010, 23:36

Taylor Lautner Fan Letter To Universal: Your Wolfman Ripped Off Twilight

To whom this may concern:

This movie was a complete waste and I feel that it offends ALL Twilight Fans around the world, that including myself. For one, it was a COMPLETE remaking of the Wolf Pack from the Twilight Saga: New Moon. It gives the werewolves a bad name and makes them look like some deformed mutation of a rabid dog. I actually started to like werewolves after seeing Jacob Black and all his awesomeness on the big screen at the movies. That was until I saw your crappy remake of what you call to be a "were wolf". I don't see how you live with yourself for making it the way you did. If I made this movie, I would be ashamed to even admit that I owned it. How can a werewolf be killed with a silver bullet? Better yet, have you saw the transformation of the man that is "supposed" to be the wolf? He sits in some chair and his entire body turns in to some mutated freak. If you would watch the transformation of Jacob Black, (Taylor Lautner) he doesn't come close to looking as fake, cheap and or mutated as the wolf man. You tell me, who looks to be the better werewolf. Your stupid Wolf Movie didn't even make the top Movie for the charts; Valentines Day WITH TAYLOR Lautner! Get that this is MY oppinion and I felt I wanted to express it because I saw that your email was on your site. I wanted to let you know this is what i thought of the wolf man that sucks.
FREAKIN LAUTNER DID!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Veebruar 2010, 23:49

This is sad, very sad only. All this is Stephanie Meyers fault. They didn`t need to watch that movie :shokeeritud:


Et siis olematu transformeerumine on etem, kui klassikaline viis näidata värdjalikult võimsat libahundiks moondumist?
Selge.

Ei noh, tänapäeva noored ei saagi rohkem hukas olla. Ptüi, kurat.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 11. Märts 2010, 18:24

"Eclipse"-i ehk kolmanda osa trailer. FFFFFUUUUUUU----

Koogiproua on oma reaction video ka üles pannud. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 11. Märts 2010, 19:13

Ralf kirjutas:Koogiproua on oma reaction video ka üles pannud. ;-)

Ma olin nii kõveras arvuti taga. :)) :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Märts 2010, 20:45

Rain kirjutas:
Ralf kirjutas:Koogiproua on oma reaction video ka üles pannud. ;-)

Ma olin nii kõveras arvuti taga. :)) :))

See hääl on juba midagi imelist :))
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Rain » 11. Märts 2010, 20:48

See hääl oli lihtsalt nii mehine, et mul tekkis kohe isu New Mooni vaadata ja KOHE! :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Soprano » 12. Märts 2010, 04:54

Kes muu kui David Chen on võimeline kirjutama sellest #1 fännist südamliku nupukese.

"There’s something amazing about all that. That’s why, even though I may tease, I can’t bring myself to be a hater. Quite the contrary: Clark’s videos reminds me why I started writing/talking about movies in the first place. And we all need that, every once in awhile."

awww
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas kbong » 12. Märts 2010, 13:45

Ralf kirjutas:Koogiproua on oma reaction video ka üles pannud. ;-)


Pilt
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 21. Märts 2010, 05:58

oeh, sain selle raipe lõpuks vaadatud. - 2/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Soprano » 01. Aprill 2010, 19:43

Lemmikkohad:

Spoiler :
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt


P.S. Team Jacob raudselt ja seda täiesti ilma naljata.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Cochrane » 07. Juuli 2010, 09:33

Pikem, igavam, tobedam - Noorkuu.

3/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuli 2010, 15:09

Ma olen "New Mooni" olude sunnil kaks korda vaadanud ja ma ei saa siiani aru, mis kuradi värk nende Volturidega oli? Miks Edward Itaaliasse läks nendega ülbama? :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist

cron