Fantastiline härra Reinuvader

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Fantastiline härra Reinuvader

PostitusPostitas Soprano » 08. Veebruar 2010, 05:05

Fantastiline härra Reinuvader
Fantastic Mr. Fox



"Fantastiline härra Reinuvader" on alati huvitava ja omanäolise lavastaja Wes Andersoni ("Rushmore", "Tenenbaumid", "Darjeeling Limited") esimene animeeritud linateos, mis põhineb menukirjanik Roald Dahli ("Charlie ja �kolaadivabrik", "Matilda") samanimelisel raamatul. Filmi tegelastele annavad oma hääled George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson, Jarvis Cocker ja paljud teised.

Härra ja proua Reinuvader (George Clooney ja Meryl Streep) elavad idüllilist elu oma poja Ashiga (Jason Schwartzman), kuid igapäevane rutiin hakkab peatselt Hr. Reinuvaderi metsloomale omaseid instinkte räsima. Nõnda küpsebki endise vilunud kanavarga peas kaval plaan, kuidas viia läbi kolm ülikeerukat kanavargust. Oma hullumeelseid ja samas ka geniaalseid plaane ellu viies seab Reinuvader aga ohtu mitte üksnes oma armastatud perekonna, vaid ka ülejäänud metsaasukad. Olles peletatud oma koduseinte vahelt maa-alustesse käikudesse varjule, tuleb loomadel välja mõelda nutikas plaan, kuidas hakata vastu kolmele õelale farmerile - Boggisele, Bunce'ile ja Beanile - kes on aga nõuks võtnud hr. Reinuvaderi iga hinna eest maa alt välja suitsetada ja temaga arveid õiendada. Samas peaksid nad aga teadma, et mitte asjata ei ole Reinuvader kõige kavalam ja riukalikum metsaasukate seas...

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 11. Märts 2010, 23:30

Sai siis täna käidud esilinastusel. No ei ole minu maitse. Tehke, mis tahate. Mulle lihtsalt ei lähe peale Wes Andersoni stiil. Näiteks "The Darjeeling Limited" oli ka jama minu arust. Sain küll naljadele pihta, aga vot ei ajanud eriti naerma. Tegelt omas žanris on tegu heal tasemel teosega. Mina olen lihtsalt rumal, et ei mõistnud seda headust.

3,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 11. Märts 2010, 23:45

Päris karm, Raul, aga mõnikord ongi nii, et lihtsalt ei meeldi.
Aga minu arvates on Fox selle aasta parim animatsioon ehk teisisõnu Oscar oleks võinud Andersonile minna.
Kiiksuga ja humoorikad tegelased, ülidetailne teostus, mitmekülgne ja vägagi muhe stsenaarium.
Teostuse detailsus võttis alatihti hingetuks. Ülihea, vaataks kasvõi kohe uuesti.
10/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 11. Märts 2010, 23:45

Kahju jah, et foorumi praegused bänneri staarid rauls'le ei meeldinud. :(

Before we go on, can you give me some kind of signal so I know this is getting through to you?
[viipab käega]
That's it? All right.


Minult 8,5 kana 10'st.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 14. Märts 2010, 15:55

Üks eelmise aasta lemmikuid. Meeldis, et film polnud niivõrd lastele orienteeritud (nagu trailerist järeldada võis), vaid selles oli ka üksjagu huumorit täiskasvanutele. Ash on üks eelmise aasta filmide imelikumaid tegelasi. Naersin "Fantastic Mr. Fox"-i vaadates nii kõvasti, et pisarad voolasid - ja seda juhtub harva.

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 14. Märts 2010, 16:53

Meeldis mullegi väga. Lõbus, humoorikas algusest lõpuni ning kohati ka LOL-naljakas. Eelmise aasta üks lemmikumaid kindlasti. Oleks võinud kuldmehikese ka ära võtta. Kunagi hea tujuga vaatan veel seda.

8 kana 10'st.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Kickflick » 18. Aprill 2010, 18:06

Treiler jättis natuke kahtlase mulje mulle, kuid sõbra soovitusel vaatasin siiski ära. Ja meeldis ka mullegi. Nalja sai, sisu oli, omapäraselt tehtud, mitte nagu tüüpilised tänapäeva animatsioonid. Väga head näitlejad olid oma hääled andnud ja ka soundtrack oli ka minu maitsele meelepärane. 8/10.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 18. Aprill 2010, 18:23

Meeldis ka väga, üks suur lust ja lillepidu riideid kandvate loomade seltsis, kes dialoogide vahendusel viitasid tihtipeale reaalsele maailmale nagu seda teeb ka see lause - But in the end, he's just another dead rat in a garbage pail behind a Chinese restaurant.
Dialoogid, tekst on stop motioni kõrval filmi parim osa:

Ash: You're supposed to be *my* lab partner.
Agnes: I am!
Ash: No you're not. You're disloyal.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 19. Aprill 2010, 00:23

Mida rohkem sa Andersoni filme vaatad.. seda paremaks nad lähevad. Nagu hea guljašš. - 8/10
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas ruut » 19. Aprill 2010, 00:41

Spellbound kirjutas:Dialoogid, tekst on stop motioni kõrval filmi parim osa

Ma ütleks, et dialoog kaalub selle visuaalse poole üle isegi. Kõik voolab hästi ja tundub nii loomulik.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 19. Aprill 2010, 10:41

Väga fun ride. Tekst jooksis, tegevus jooksis ja mitte hetkekski ei hakanud igav. See aasta nähtutest oleks suht esireas ikka.

Hundistseen ftw!

8,5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Wisegirl » 26. Aprill 2010, 19:17

Nautisin täna kella 12:45 privaatseanssi. 8)

Mitte otseselt minu maitsele, aga nautisin head dialoogi ja nalja.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Rain » 11. September 2010, 16:00

Wisegirl kirjutas:Mitte otseselt minu maitsele, aga nautisin head dialoogi ja nalja.

5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Fantastiline härra Reinuvader

PostitusPostitas Pixie » 04. Juuni 2012, 16:17

Muidu polnud omapärasel stiilil midagi otseselt viga, aga lihtsalt ei suutnud seda omaks võtta. Näis liigselt imelik, olenemata paarist lahedast stseenist. Veel häiris, kuidas loomad riietusid, käitusid ja elasid nagu inimesed. Huvitavad tegelased, kuid nad oleks võinud inimestest rohkem erineda. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Fantastiline härra Reinuvader

PostitusPostitas Kidd » 11. Juuni 2012, 13:16

Täpselt nagu ma kartsin, nagu vaataks mingit vene aegset õpetlikku nukufilmi, kus üritatakse lastele mingit suurt elutõde edasi anda, et elage ikka harmoonias ja jääge iseendaks...

4/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist