Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Märts 2010, 01:33

Alice in Wonderlandi seansilt tulles sattusin just seda hetke nägema, kui Lenna ja Malcolm Lincoln võistlema hakkasid. Ühtlasi on need ainukesed lood, mida kogu valikust üldse kuulnud olen ja sedagi praegu esimest korda.
Lenna oli heatasemeline, aga mitte midagi erilist ja Malcolm Lincoln oli lihtsalt üks lõputult ennast kordav lugu, mis lausa tõukas mind eemale.
Kõlbasid küll, aga Eesti esindajana ei näinud ma neid kumbagi.
Avandi ja Sepp olid kuidagi ähmi täis ja ei saanud korrektseid lausedki suust välja ;-) , aga koomilised tegelased ikkagi.
Eelmise aasta võitjaga olin äärmiselt rahul, aga nüüd jätab külmaks.

Õiget kvaliteeti pakkus õnneks Metsatöll, Metsatöll, Metsatöll :!:
19ndal näen neid juba laval.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 13. Märts 2010, 02:01

LiveForThis kirjutas:Avandi ja Sepp olid kuidagi ähmi täis ja ei saanud korrektseid lausedki suust välja ;-) , aga koomilised tegelased ikkagi.


Nad seal vahepeal olid tõesti ning see Ermi-tädikese punktijama oli ka tõeliselt piinlik :D
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas rauls » 13. Märts 2010, 02:28

Ärge tehke nüüd sääsest elevanti!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 13. Märts 2010, 02:31

Mulle meeldib kibestunud eurovisioonifännide ja ignorantsete saastmuusikakuulajate kommentaare lugeda. Need panevad mind ennast ülimuslikult tundma, aga teisalt muudavad ka nukraks.

uLtImAtEcRiTiC, lase aga veenidel minna. Ja jäta meelde: piki kätt lõikamine on efektiivsem. Kui risti üle randme tõmbad satud lihtsalt haiglasse. :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Märts 2010, 09:17

Oleks tõesti eelistanud pigem juba Lenna võitu kui Malcolmi võitu. :pööritus:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Kickflick » 13. Märts 2010, 11:40

eerik kirjutas:Mulle meeldib kibestunud eurovisioonifännide ja ignorantsete saastmuusikakuulajate kommentaare lugeda. Need panevad mind ennast ülimuslikult tundma, aga teisalt muudavad ka nukraks.

uLtImAtEcRiTiC, lase aga veenidel minna. Ja jäta meelde: piki kätt lõikamine on efektiivsem. Kui risti üle randme tõmbad satud lihtsalt haiglasse. :)


Sa võiksid talle ennem selle ilusti ette näidata enda peal! :)

Kui ma eile saadet vaatasin, siis pettusin oma kahes favoriidis Marten Kuningas, kes laulis mustalt ja kõlas natuke veidralt ning Mimicry-s ka, kus Kene laulis täiesti viisist mööda. Kahju, et ta viisi ei pea, muidu on väga lahe, omapärane ja energiline tüdruk. Ainsana laulsid eile hästi Lenna ja Malcolm Lincoln, millele pöialt hoidsin. Kui nad omavahel vaid võistlema hakkasid, oli mul üsna suva, kes võidab. Mõlemad olid tublid! Aga no Märt Avandi ja Ott Sepp olid ikka täiesti klass omaette ja supersaatejuhid ka. :)) Ilma nendeta oleks saade ikka paras jamps olnud.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Märts 2010, 14:11

Kickflick kirjutas:Märt Avandi ja Ott Sepp olid ikka täiesti klass omaette ja supersaatejuhid ka. :)) Ilma nendeta oleks saade ikka paras jamps olnud.

(Y)
Soprano kirjutas:Hea lugu, kuigi ka mulle esmakuulamisel kõige paremat muljet ei jätnud. Video on huvitav.

Tõesti on natukene positiivsemaks muutumas. Ei tea milles asi, esimesel korral kuidagi üldse ei läinud peale. Enam nii hull ei tundu.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas 0ll » 13. Märts 2010, 22:16

Tulemusega väga rahul. Jõudsin juba enne kontserti järeldusele, et just see lugu on lemmik. Ülihea LIVE ainult kinnitas seda. Tänu esitusele ilmselt võitsidki (muidugi kaamerameestele-režissöörile peab bänd ka mingi kommikarbi saatma)
Väga huvitav, kuidas 2 hääletusvooru kaardid ümber mängisid. Ilmselt Lenna-Epliku fännid ei viitsinud suurt promo ja ülekaalukat žürii esikohta arvestades täielikult mobiliseeruda. Isiklikult ei oleks ka Lenna võidu vastu midagi olnud...

Eesti rahvas üllatas positiivselt (andis Malcolmile Rolfi ees eelistuse, samal ajal kui "professionaalne" žürii... WTF?)
Kui tegijad ja publik täielikult sellest "Eesti otsib Eurolaulu" sündroomist lahti saaks, tõuseks lugude keskmine kvaliteet veelgi.

Järgmine peatus: Rahva Oma Kaitse
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Märts 2010, 22:51

Mulle paistab, et Vesiku lugu meeldib mulle kõige rohkem. Omapärane, eriti tema hääle poolest. Omamoodi ilus lugu.
Groundhog Day oli ka kuulatav. Rolf Juuniori pala ei polnud aga sinnapoolegi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 13. Märts 2010, 23:03

Päris jubedad laulud, kui peab valima, siis jätasin selle tegmata, sest üks on jubedam kui teine. Täitsa R2 teema ilmselt.
Samas Eurovisioon ongi alla käinud, põhiliselt poliitiline võitlus siiski. Edu Eestile!
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 14. Märts 2010, 00:01

lugege mu säutse/tweete vms
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas 0ll » 14. Märts 2010, 00:18

Kust?
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 14. Märts 2010, 00:22

0ll kirjutas:Väga huvitav, kuidas 2 hääletusvooru kaardid ümber mängisid.

Esimese hääletusvooru võitis Lenna, aga häälte vahe Malcolm Lincolniga oli väga väike: 4484 vs 4465. Teises voorus vastavalt 10223 vs 12001 häält.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ronet » 14. Märts 2010, 13:22

Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas rauls » 14. Märts 2010, 15:11

Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron