Nakkusekandjad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nakkusekandjad

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Veebruar 2010, 00:35

Nakkusekandjad

Carriers



Põgenedes laiaulatusliku pandeemia eest, avastavad neli sõpra, et nemad on veel ohtlikumad kui viirus ise.





Ülevaate kirjutanud: Spellbound



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 17. Veebruar 2010, 09:00

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 16. Aprill 2010, 22:23

Päris hea draama oli. Õudsat küll midagi polnud. Film oli umbes nagu Resident Evil, mulle on alati säänsed filmid meeldinud. 8)
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas adi » 22. Juuli 2010, 12:40

Mulle tuli see väike post-apoc teos ikka täieliku pauguna tühjusest. Ei olnud mingeid jutte kuulnud või trailerit näinud. Mitte mõhkugi ei osanud oodata.
Ja raip, hea film oli. Poleks julgenud kunagi arvata, et zombitu zombifilm võib mõjuda nii mitmel levelil.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Defexer » 25. Juuli 2010, 20:45

Lõpetasin ka just vaatamise ja päris hea oli. 7/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas d4ncestyle » 17. November 2010, 22:18

see film on nagu.. sisutühi,mõttetu. palun ärge vaevuge vaatama.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Spellbound » 17. November 2010, 23:14

See on nüüd küll imelik viis arvamuse levitamiseks. Palud, et keegi teine ei vaataks? Carriers on piisavalt sisutihe ja karakteripõhine, et vähemalt kahekordset vaatamist kannatab kindlasti. Tegemist ei ole lihtsat hävinenud maal ringi tatsamisega ja jubeda välimusega infected persoone täis looga, vaid ikka natukengi mõtlemapaneva filmiga, mis ei püüa tähelepanu mitte horroriga, vaid tegelastega.
Mina soovitan vaadata küll.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas adi » 18. November 2010, 17:02

dancestyle on selle filmi puhul küll tõsiselt lati alt läbi jooksnud :)
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Sten » 18. November 2010, 22:05

nakkusfilmina tubli üritus.. süžee võis küll veits kannatada, kuid tasub pilgu peale heita
6,5/10
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. November 2010, 19:21

see film lihtsalt hüppas üle minu. kas see on foorum ja kas siin võib OMA arvamust avaldada või mitte? mulle ei meeldinud ja kõik ja seda ka ütlen. arvan et olen küllalt palju filme oma elus näinud , et leida ja tunda ära ENDA jaoks hea film. ja see seda kindlasti pole. asi pole üldse selles , et siin filmis puuduvad kollid jne, vaid see film oligi tühi. sain küll aru mida te mõtlete, aga minu jaoks pole oluline.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Spellbound » 25. November 2010, 00:55

Kas siin oli vaja kolle? Minu arvates mitte. Piisas täiesti karakeritest endast, et muuta lugu paeluvaks.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 07. Detsember 2010, 12:15

ei ole vaja kolle, seda ma eelmine kommentaar ütlesin ka nagu ja film oli küll nagu film, aga saaksin kohe kõrvutada The Monsters'i kus ka ei olnud kolle ja see karakterilahendus oli palju leidmlikum.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Spellbound » 07. Detsember 2010, 14:30

Monsters on Carriersist parem nii karakterite kui ka teemavaldkondade pärast, sest kui Carriers keskendus hävinenud ja ohtlikus maailmas inimlikkuse säilitamisele siis Monsters võttis oma hõlma alla nii poliitilised kui ka üldinimlikud teemad. Monsters on kõike muud kui lihtsalt ulmelise sisuga kollifilm, mida võib järeldada küll sisututvustusest, aga film ise üllatab kuivõrd tavalise loo juures võib aretada palju olulisema sõnumiga mõtteid ning kuivõrd kenasti saab teiste suuremate projektidega võrreldes nii väikese eelarvega teha näiliselt suuremõõtmelise ulmefilmi, mis pakub silmailu nii alternatiivse tuleviku kujutamisel kui ka uute eluvormide tutvustamisel.

Carriersiga võrreldes on muidugi Monsters mitmekihilisem, aga arvan, et mõlema filmi puhul on oluline maailm, kuhu karakterid paigutati ja Carriersi maailm ei pakkunud peale tegelaste kandvuse midagi uut. Seetõttu nõustun, et Monstersi karakterid on palju huvitavamad, aga seda just seetõttu, et neid ümbritsev keskkond on samuti originaalsem ja salapärasem. Kuid siiski pole Carriers ajaraisk, sest idee ja tegelased mõjusid mulle vähemalt köitvatena, kuigi tõesti viirusest räsitud kõnnumaa on juba liiga tuntud nähtus.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 00:40

Spellbound kirjutas:Monsters on Carriersist parem nii karakterite kui ka teemavaldkondade pärast, sest kui Carriers keskendus hävinenud ja ohtlikus maailmas inimlikkuse säilitamisele siis Monsters võttis oma hõlma alla nii poliitilised kui ka üldinimlikud teemad. Monsters on kõike muud kui lihtsalt ulmelise sisuga kollifilm, mida võib järeldada küll sisututvustusest, aga film ise üllatab kuivõrd tavalise loo juures võib aretada palju olulisema sõnumiga mõtteid ning kuivõrd kenasti saab teiste suuremate projektidega võrreldes nii väikese eelarvega teha näiliselt suuremõõtmelise ulmefilmi, mis pakub silmailu nii alternatiivse tuleviku kujutamisel kui ka uute eluvormide tutvustamisel.

Carriersiga võrreldes on muidugi Monsters mitmekihilisem, aga arvan, et mõlema filmi puhul on oluline maailm, kuhu karakterid paigutati ja Carriersi maailm ei pakkunud peale tegelaste kandvuse midagi uut. Seetõttu nõustun, et Monstersi karakterid on palju huvitavamad, aga seda just seetõttu, et neid ümbritsev keskkond on samuti originaalsem ja salapärasem. Kuid siiski pole Carriers ajaraisk, sest idee ja tegelased mõjusid mulle vähemalt köitvatena, kuigi tõesti viirusest räsitud kõnnumaa on juba liiga tuntud nähtus.


aitäh, keegi vähemalt saab pihta. mul pole kunagi aega toksida nii pikka juttu ja ei viitsi kah :D aga minu point on täpselt sama.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Zinera » 25. Detsember 2010, 12:29

6/10

Meeldis olenemata alguses tekkinud skeptisismist.


PS: d4ncestyle, kuidas Sa saad nõustuda Spellboundiga, kes väidab, et filmi idee ja teostus on head, samal ajal ise väitsid varem, et film on sisutühi ja mõttetu? :)) Võib-olla ei saanud ma millesti täpselt aru, aga...imelik :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist