Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Eesti Laul

PostitusPostitas eerik » 01. Veebruar 2010, 21:35

Kõik finaallood üleval @ http://err.ee/eestilaul/

Päris hea kompott on sel aastal kokku saadud. Ma ei suuda isegi lemmikut valida, aga Disko 4000 tundub kõige nõrgem olevat.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 01. Veebruar 2010, 22:46

Ülisuuri lemmikuid pole. Enim meeldib Marten Kuninga & Mahavoki "Oota mind veel" ja Mimicry "New". Nõrgimateks pean Disko 4000 ja Rolf Juniori.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Kickflick » 01. Veebruar 2010, 23:49

Lenna ja Marten on favoriidid, ülejäänud jätavad suhteliselt külmaks.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 04. Veebruar 2010, 11:33

Iiris "Astronaut" saaks vast minu hääle. Mimicry "New" on ka väga hea. ;)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas 0ll » 03. Märts 2010, 23:01

Teema vääriks bumpi... järgmisel reedel finaal

Mulle isiklikult avaldavad kõige vähem muljet raulsi lemmikud + Rolf :)
Mahavoki lugu on vist läbi aegade "kõige vähem meelde jääv" pala, millega kokku olen puutunud. Lood mängisid paar päeva töö taustaks random korduses - hetkel mäletan erinevaid lugusid viisi ümisemist kuni otsast lõpuni laulmiseni. Kuninga-Mahavoki loost aga mitte ühtegi detaili. Ei saa meeldida lugu, mis meelde ei jää. Need, kellele see lugu meeldib... kas hetkel seda lugedes mäletate midagi?

Mimicry... kui laulja ei pea viisi (objektiivne märkus) ja omab ebameeldivat häält (subjektiivne arvamus), peaks ta läbilöömiseks olema äärmiselt silmapaistev kuju, selja taga toeks tipp-produtsendid. Need tingimused pole täidetud...

Rolfi lugu on isegi eurovisiooni-popi arvestuse nõrk...

Lemmikut ei oska veel valida -palju häid lugusid. Minu arust on see uus formaat väga hästi käima saadud (kuigi massid nurisevad rohkem kui kunagi varem)
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 03. Märts 2010, 23:53

0ll kirjutas:Mahavoki lugu on vist läbi aegade "kõige vähem meelde jääv" pala, millega kokku olen puutunud. Lood mängisid paar päeva töö taustaks random korduses - hetkel mäletan erinevaid lugusid viisi ümisemist kuni otsast lõpuni laulmiseni. Kuninga-Mahavoki loost aga mitte ühtegi detaili. Ei saa meeldida lugu, mis meelde ei jää. Need, kellele see lugu meeldib... kas hetkel seda lugedes mäletate midagi?

Mul just vastupidi, sest see jäi ainsana meelde: "Ooooota mind veeeel nana nanaaa elu on ees, elu on ees...". Parimat ei tea öelda, sest pole kõiki viitsinud kuulata. Mimicry poolt oleksin ja see on vähemalt in english, kuigi selle looga oleks võidu šanss täpselt 0. Samas ükskõik, mis lugu valitakse, sest ma pole 5 aastat Eurovisiooni vaadanud. Eurovisioon on ju NII 20. sajand. Eesti on juba korra võitnud, olgem rahul sellega.

Küll aga kuulan Rahva Oma Kaitse ülekannet (fueled by alcohol), kus Juur tahab, et tibukesed võtaksid jope seljast jms. (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas 0ll » 04. Märts 2010, 19:29

No jumal tänatud, siis on viga ikkagi minus.

Eurovisioon ei eruta enam samuti, aga uuenenud Eesti Laul on tundub väga toredaks ürituseks kujunevat.
Koledal kombel eelnes eelmine Rahva Oma Kaitse Euroõhtu aasta kõige jubedamale pohmakale...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 04. Märts 2010, 22:37

Kusjuures mulle hakkas meeldima Mimicry ja Malcolmi laulud ka, väga huvitavad ja omapärased. Kuigi Eurovisiooni fännidele teistes riikides see ehk ei meeldiks. Aga mine sa tea...
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Märts 2010, 14:07

Mulle on isegi Lenna ja Rolfi lood meeldima hakanud . (Neid lastakse ka enim raadios , vähemalt sky's) . :P

Ise vaatan alati Eurovisiooni ja nii juba mitu aastat järjest , kahju et laulu ei hinnata õieti vaid antakse naabrile kõrgeim hinne . :(
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas eerik » 08. Märts 2010, 14:42

Avandi ja Sepp kuulutavad Eesti Laulul välja oma konkursi

EESTI LAUL 2010 finaalkontserdil toimub lisaks varem väljakuulutatule ka õhtujuhtide Ott Sepa ja Märt Avandi alternatiivne laulukonkurss. Seal astuvad üles artistid, kes finaali ei pääsenud, kuid kes soovivad jõuda Eurovisiooni lauluvõistlusele.

ETV pearežissöör René Vilbre selgitas, et lavale tuleb üheksa muusikakooslust oma äsjavalminud lugudega. "Näiteks vokaalinstrumentaalansambel "Harmoonia", punkrokkavangardbänd "Täielik error", meeskvartett "Lovely Boyz", regekoosseis "Mister Sofa ja Õieke" ning palju teisi huvipakkuvaid esinejaid. On oodata karmi, aga ausat laululahingut," rääkis Vilbre.

"Meie osa Otiga on tühine, seisneb vaid esinejate sisse- ja väljajuhatamises. Lauljad - keda avalikkus veel väga hästi ei tunnegi - on äärmiselt musikaalsed, andekad ja eripalgelised. Tasub ootamist!" lubas Märt Avandi.

Ott Sepp täiendas värsket informatsiooni, öeldes: "Ega mul siia suurt enam lisada polegi."

Märt Avandi täiendas Ott Sepa öeldut: "Mida oligi arvata."

Vaata ansambli Harmoonia võistluslaulu "Ei täi" SIIT

http://uudised.err.ee/index.php?06196550


8)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Märts 2010, 00:32

Kõik laulud nähtud-kuulatud, näen olukorda nii:

1. 3 Pead - "Poolel teel"
Pigem istuksin vaikuses. 1/10

2. Marten Kuningas ja Mahavok - "Oota mind veel"
Normaalne, aga Eurovisooni jaoks suht mööda. 6/10

3. Mimicry - "NEW"
Peaaegu nagu esimene lugu. 1/10

4. Tiiu Kiik - "The One and Only - Love"
Mitte midagi ei saanud aru. 2/10

5. Violina feat. Rolf Junior - "Maagiline päev"
Laul iseenesest hea. Võib mõelda. 7/10

6. Disko 4000 - "Ei usu"
3/10

7. Iiris Vesik - "Astronaut"
1/10

8. Lenna Kuurmaa - "Rapunzel"
4,5/10

9. Groundhog Day - "Teiste seest kõigile"
Puudub igasugune sõnum. 2/10

10. Malcolm Lincoln - "Siren"
3,5/10

Avandi ja Sepa laulud olid etemad, parema meelega kuulaks neid hoopis.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Soprano » 13. Märts 2010, 00:46

Hea lugu, kuigi ka mulle esmakuulamisel kõige paremat muljet ei jätnud. Video on huvitav.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Märts 2010, 00:51

Siit tuleb suur põrumine. :|
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Weirdo » 13. Märts 2010, 01:24

Kõige enam meeldis mulle ikkagi regekoosseis Mister Sofa ja Õieke ning punkbänd Täielik Error oli ka väga ehe :D

Selle-aastane konkurss oli täielik üllatus. Ma polnud vaevunud peale paari loo eelnevalt ühtki kuulama, aga mingeid asju muidugi lasti raadios ka kogu aeg. Hämmastavalt alternatiivne ja isegi hea lauluvalik sel korral. I'm impressed. Tavaliselt on 80% puhast saast ning paar lugu on enam-vähem normaalsed.

Ma olen tõsiselt imelik, aga mulle meeldisid see 3 Pead, mõnus bass. Veel imelikum, mulle meeldis see Tiiu Kiige lugu ka..Sõnadest tõesti suurt midagi aru ei saanud, aga need pole tähtsad ka mu jaoks. Meeldis see helge kõla, väga minu-maitse muusika tegelikult. Ambient'ilik.
Kusjuures mõlemad lood mõjusid live's palju paremini kui lihtsalt niisama ilma pildita kuulates.

Aga minu meelest nii öelda parim mees võitis. Muidu olin suht kindel, et Lenna võidab, kuid õnneks siiski mitte. Lenna loo puhul see salmiosa isegi meeldis, aga refrään millegipärast häirib, kuidagi..lapselik..?

Rolfi tavapäraselt ülisaasta loo edu oli mulle küll suureks üllatuseks :?

See, mis koha Robin ja crew Eurovisionil saab, eriti ei huvita. Sellist tüüpilist eurositta oli seekord tõesti väga vähe. Nii et minu meelest olgu või viimane.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas rauls » 13. Märts 2010, 01:25

Minu arust oli 9 väga kihvti lugu täna ja neid esitasid:
1. Märt ja Ott
2. Ott ja Märt
3. Märt ja Ott
4. Ott ja Märt
5. Märt ja Ott
6. Ott ja Märt
7. Märt ja Ott
8. Ott ja Märt
9. Märt ja Ott

Uskumatult lahedad tüübid! Pole ammu nii head eestlaste tehtud nalja näinud. Parim oli kantrilugu. Lehmad, naised ja viski!!! 8)

Aga Eesti Laul 2010 võitja Malcolm Lincoln ongi vist kõige parem variant, kes võiks vähegi normaalse koha saada Eurovisioonil. Hea lugu ja väga hea esitus. Nende laulja on tõeliselt suurepärane esineja, oskab laval olla! Lenna ja Groundhog Day meeldisid ka.

Weirdo kirjutas:Rolfi tavapäraselt ülisaasta loo edu oli mulle küll suureks üllatuseks :?
Ei saa minagi aru, miks nii rahvale kui ka žüriile selline ülitavaline mõttetu viisiga äärmiselt sirgjooneline pop-ila meeldib :?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Järgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist