Kummitused

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Will Turner » 22. Juuni 2007, 19:04

ei usu
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas stefu » 24. Juuni 2007, 15:50

Oh-jah. Väga kahtlane teema. Ei teagi, kas uskuda kõikide nende juttude põhjal midagi, või mitte.
Eriti ei tahaks nagu seda taeva ja põrgu asja uskuda, kuna esiteks, see on rohkem usklike teema jateiseks, see pole üldse kuidagi-no ei tundu ju reaalne.
Kuid jah, kunagi oli tv3-st mingisugune 3D dok, kus rääkis mingisugusest poisist, kes mäletas oma eelmisest elust. Umbes nii, et elas kuskil, ma ei mäleta täpselt kus kohas, igatahes kuskil Suur-Britannia ranniku ääres. Tal oli mingi maja seal. Siis ta seletas kõik ära-rääkis oma perekonnast, mingisugusest koerast. Muide kui hiljem neid pilte vaadati, neid, mis olid sel ajal tehtud, kui see poiss rääkis ja sellest kohast millest ta rääkis, siis tõesti-koera kirjeldas ta täiesti õieti ära. Ma kõiki asju ei mäleta, et mis kokku veel läksid reaalsusega ja selle poisi kirjeldustega, isa nime vist ütles valesti...
Aga omad kogemused kaa. Nimelt elan ma suht uues majas (aasta sai alles täis). Ma ei ole nüüd sada protsenti kindel selles, et kas vaimud on olemas, aga igatahes oli kunagi minu krundi kõrval üks väga vana talu. Siis sealt koliti välja, lammutati maja maha ja hakati uut maja sinna kohale ehitama. Meie maja sai seal ümbruses kõige kiiremini valmis... Esimesed ööd uues-suures majas (ennem elasin korteris) ikka natuke kartsin, peaaegu iga krõpsu peale läksin toast välja vaatama, kas kõik korras. OK, suutsin harjuda pikapeale, aga üks öö (suve öö-siis lähen majas tavaliselt viimasena magama), kui olin juba voodis, kuulsin ka igasuguseid hääli alguses. Püüdsin edasi magada. Siis järsku kuulsin, kuidas keegi all-korusel vett tõmbas. Siis oli küll creepy. Küsisin veel ema ja isa käest, et kas neist keegi käis vetsus, siis nad ütlesid, et ei... :?
See panebki mind mõtlema, et kas uskuda või mitte...
Ja ärge keegi pidage mind mingiks vaimuhaigeks, kuna ma seda kuulsin, et keegi tõesti vett tõmbas... Ja ärge eeldage neid Roberti näiteid...
PiltPilt
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist