Filmiveeblased, tulge kapist välja!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Tule kapist välja!

Gei
7
50%
Gei
7
50%
 
Hääli kokku : 14

PostitusPostitas Ralf » 27. Veebruar 2010, 00:30

Meil on foorumis kaks homoseksuaalset inimest. Kahju, et ei tea, kellega tegu on, muidu nad saaksid privaatsõnumite teel flirtida. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 27. Veebruar 2010, 00:44

Tulen siis ka kapist välja ja ütlen, et olen 100% hetero.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2010, 01:14

Hetero ja selle üle äärmiselt uhke 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas raiz » 27. Veebruar 2010, 01:45

Kuulun ka heterode seltsi.
raiz
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 214
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 18:32

PostitusPostitas MNC » 27. Veebruar 2010, 10:24

Kahtlane see avataride jms värk....
Kõik kohad netis kuhu ma midagi riputada saan on paljaste tissidega mehi täis...
Tuleb vist lõpuks tunnistda, et Bi-seksuaalsuse olen ma ammu seljataha jätnud...
:)
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Jolt » 27. Veebruar 2010, 12:15

LiveForThis kirjutas:Hetero ja selle üle äärmiselt uhke 8)


The fuck, dude? Mismõttes oled selle üle äärmiselt uhke?
Kas oli kunagi oht, et pöördud gay'ks või bi-seksuaalseks, kuid pideva metalli kõrvavalamise ja/või mehise õluga tinutamise ja/või Piibli abistavate tarkusesõnadega said sellest hädast üle? Kas sa oled kuidagi selle nimel pingutanud või midagi erilist teinud?

Ilmselt mitte ja just seepärast ongi see avaldus maksimaalselt jabur. Ürita veidi empaativõimet rakendada. Esmalt kujuta ette, et kuivõrd iseenesest mõistetavalt on sulle sümpaatsed vastassoo esindajad. See lihtsalt on nii, sa ei pea ärkama igal hommikul ja mingeid imesõnu pobisema, see tung on lihtsalt täiesti loomulik osa sinust. Ja midagi täiesti analoogset kehtib homoseksuaalsete inimeste puhul. See pole mingi valik ega teatud tüüpi pingutuse vili, see otsus on sinu eest sündides ära tehtud. Homoseksuaalsete inimeste hulk on vast läbi ajaloo püsinud 10% kandis.

Iseasi on nendega, kes üritavad jõuga teist orientatsiooni hoida, sellise käitumise jaburust on väga edukalt pilatud South Park's ja Brünos.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2010, 14:08

The fuck, Jolt :pööritus:

Võtad äkki rahulikumalt. Justkui nagu oleksin sinule endale liiga teinud, et niimoodi pidid vastama.
Olen jah äärmiselt uhke ja olengi sellega ühel pool. Olen alati olnud ja arvatavasti jään ka heteroks.
See, et ma seda rõhutan, on minu asi ja minu suhtumine homoseksuaalsusesse tuleneb pelgalt tänu minu suurest vastuseisust selliste inimeste vastu. Ei lähe taga kiusama ega peksa, pole kunagi läinudki, aga kui ei salli, siis ei salli.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 27. Veebruar 2010, 15:10

Mmmm... Enda arvates ei sisaldanud mu postitus muud otseselt kellegi vastu suunatut, kui et nimetasin sinupoolse avalduse jaburuseks. Kusjuures, enda arvates, järgnes sellele väitele otseselt seotud ja küllaltki selgesti jälgitav argumentatsioon.

See, et sina oled äärmiselt uhke enda seksuaalse orientatsiooni suuna üle on minu jaoks täielikult võrdsustatav sellega, kui mingi lõunaosariiklane on äärmiselt uhke oma valge nahavärvi üle. Need ei ole valikud, mida inimesed ise teha saaks - seega wtf, kuidas saab selliste omaduste suhtes mingit uhkust/vastumeelsust tunda.

Kuid võibolla oli mu toon tõesti veidi argessiivsem, kui reaalne reaktsioon. Lihtsalt, mul on sõpruskonnas ka mitu inimest, kes on praeguseks hetkeks sügavalt usklikeks pööranud ning mul on olnud nendega liiga mitu vaidlust, mille lõpptulemuseks on alati see, et nemad kahtlustavad et ehk olen minagi gay ning mina olen vihane, sest argumenteeritud arutlusele lajatatakse alati vastuväited stiilis, et "Piiblis on siiski nii kirjas, et see on väga paha; sarnased inimesed lähevad põrgusse; see on ebaloomulik" jadajada.


Ja siiski, sa väidad et sulle on sarnased inimesed vastumeelsed. Sa otsustad vaid ühe isikuomaduse alusel, et sellised inimesed ei meeldi sulle. Minu jaoks on see mind-boggling. Jah, mulle on samuti veidi mõistmatud need paraadid, väga ülevoolavalt gay'd tüübid ja sarnane hullabaloo - kuid see on piiratud hulk inimese, kes annavad halva maine laiemale grupile.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Veebruar 2010, 16:29

Jolt kirjutas:Lihtsalt, mul on sõpruskonnas ka mitu inimest, kes on praeguseks hetkeks sügavalt usklikeks pööranud ning mul on olnud nendega liiga mitu vaidlust, mille lõpptulemuseks on alati see, et nemad kahtlustavad et ehk olen minagi gay ning mina olen vihane, sest argumenteeritud arutlusele lajatatakse alati vastuväited stiilis, et "Piiblis on siiski nii kirjas, et see on väga paha; sarnased inimesed lähevad põrgusse; see on ebaloomulik" jadajada.


nimetan ise neid, kes geisid ei salli mingeil põhjuseil,
mitte minupoolse pahathtlikkusega, vaid lihtsalt kerge nöökega,
'keskaegseiks inimesiks'
:D
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2010, 16:59

Jolt kirjutas:Kuid võibolla oli mu toon tõesti veidi argessiivsem, kui reaalne reaktsioon. Lihtsalt, mul on sõpruskonnas ka mitu inimest, kes on praeguseks hetkeks sügavalt usklikeks pööranud ning mul on olnud nendega liiga mitu vaidlust, mille lõpptulemuseks on alati see, et nemad kahtlustavad et ehk olen minagi gay ning mina olen vihane, sest argumenteeritud arutlusele lajatatakse alati vastuväited stiilis, et "Piiblis on siiski nii kirjas, et see on väga paha; sarnased inimesed lähevad põrgusse; see on ebaloomulik" jadajada.

Jah, mulle on samuti veidi mõistmatud need paraadid, väga ülevoolavalt gay'd tüübid ja sarnane hullabaloo - kuid see on piiratud hulk inimese, kes annavad halva maine laiemale grupile.


Ma parema selgitan veidi täpsemalt oma seisukohta selles suhtes. Olen sinuga nõus nende inimeste suhtes, kes ei suuda põhjendada oma alusetust suurt vastumeelsust ja toovad esikohale kas siis Piibli või sõnapaari "lihtsalt ei meeldi". Olen nõus, et homoseksuaalsus on ebaloomulik, aga kuna ma püüan ikka ja jälle olla tolerantne, siis minu silmis on inimesed ikka inimesed, on nad siis teistsugused või mitte. Mingit arutut viha või põhjendamatut sallimatust minus ei ole.

Oma äärmiselt uhkega oleksin pidanud selgitama, et uhkust tõstab esile just need paraadid, uhkustamine ja veiderdamine e. nn. kommertsialiseerunud homoseksuaalsus(kui nii sõnastada võiks). Ehk teisisõnu väljendasin end pigem just selle poole esindajate tülgastust tekitava käitumise, mitte tavainimese seksuaalsuse suunas.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Veebruar 2010, 17:28

Erm, what the big deal? :pööritus: Kui ta on äärmiselt uhke selle üle, siis las ta olla. Ega keegi ei keela ju.

Hetero.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas JazZ- » 27. Veebruar 2010, 17:35

LiveForThis kirjutas:Oma äärmiselt uhkega oleksin pidanud selgitama, et uhkust tõstab esile just need paraadid, uhkustamine ja veiderdamine e. nn. kommertsialiseerunud homoseksuaalsus(kui nii sõnastada võiks). Ehk teisisõnu väljendasin end pigem just selle poole esindajate tülgastust tekitava käitumise, mitte tavainimese seksuaalsuse suunas.


Wtf? Ma olen segaduses. Oma äärmiselt uhkega oled sa äärmiselt uhke, et sulle ei meeldi uhkustamine (täpsemalt siis gay'de uhkustamine paraadidel)?

Muide, ma oleksin üliõnnelik, kui mul oleks mõni meessoost gay'st sõber, selline nagu Marc "Ugly Betty'st"- "Girlfriend you ARE goooorgeous!"
Kusjuures sõbranna just rääkis, kuidas hiljuti oli temaga pärast seda, kui ta jutu sees "Fight Club'i" maininud oli, üks omapärane tüüp rääkima tulnud- "Sulle meeldib Fight Club? Mulle meeldib ka Fight Club! Edward Norton on seal niiii kuum!"
Yeah, olen kade.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas MNC » 28. Veebruar 2010, 00:03

Seltsimehed Gay-d!
On aeg tõusta barrikaadidele!
Surm uhketele Heterodele!
Alustagem Live for Titsi-st !
Mina teie järel!
Jolt juhib meid igavesele vikerkaarele !

YPA! YPA! YPA!

My arse mehad....get laid for god sake...

CH-Learning guitar to get laid
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas siilupart » 28. Veebruar 2010, 04:36

Huvitav on see asi, kas naised võivad ka siin teemas sõna võtta või on see ainult meestele nagu mõeldud? :pööritus: Ma ei ole siiamaani aru saanud kes on biseksuaal.. :$
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Ronet » 28. Veebruar 2010, 06:48

siilupart kirjutas:Huvitav on see asi, kas naised võivad ka siin teemas sõna võtta või on see ainult meestele nagu mõeldud? :pööritus: Ma ei ole siiamaani aru saanud kes on biseksuaal.. :$

Küsi emme või issi käest.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist