Filmiveeblased, tulge kapist välja!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Tule kapist välja!

Gei
7
50%
Gei
7
50%
 
Hääli kokku : 14

PostitusPostitas siilupart » 28. Veebruar 2010, 07:27

No eriti huvitav ikka. Ma enam nalja ei või ka teha :P
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 28. Veebruar 2010, 16:52

üks küssa kerkis veel pähe,
liveforthis'ile,
kuna sa mainisid siiski vastuseisu homoseksuaalide suhtes,
siis kas see tekitaks ebameeldivustunnet, koguni tülgastust vms,
kui näeksid kahte meessoost või kahte naissoost isikut
tänaval käsipidi koos jalutamas nagu hetereoseksuaalne paarike?

mitte mingil uhkustaval maneeril,
ent nii nagu heteroseksuaalne paarike
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Rain » 28. Veebruar 2010, 17:33

siilupart kirjutas:Huvitav on see asi, kas naised võivad ka siin teemas sõna võtta või on see ainult meestele nagu mõeldud? :pööritus: Ma ei ole siiamaani aru saanud kes on biseksuaal.. :$

Hehe. Sa pole elu näinudki vist. :)) Bi on see, kellele meeldivad mõlemad sugupooled.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas hau » 28. Veebruar 2010, 18:11

Ma pole siiamaani aru saanud kes on biseksuaal siin foorumis
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 28. Veebruar 2010, 20:09

Väike mõttearendus selle koha pealt, et miks kahte meest koos näha on võib olla tülgastavam (mitte ainult seepärast, et see on sõna otseses mõttes räpane) kui kahte naist koos näha: lapsena imevad rinda nii poisid kui tüdrukud, seega kaks naist koos... pole nii ebaloomulik, kuna iga naine on teatud vanuses tissi otsas olnud.

Teisalt, kaks meest koos tähendab mõlemapoolset (kas ainult füüsilist?)võrdsust, samas kui mees-naine suhtes on füüsiliselt tugevam alati mees, ja by nature on naine alati altim alluma.

Pigem häirib kõige rohkem see, et järsku on muutunud ebanormaalseks olla normaalne ehk siis hetero. Kõik kuulutavad suure hoolega oma homoseksuaalsust ja neavad heterosid. Mis mõttega? Ole, kes oled, peaasi, et sa teisi sellega ei häiri.

Ja tänapäeval, kogu paksude generatsiooni teemaga ja e-ainetega jm sellisega polegi ime, kui mehed näevad välja ja käituvad nagu naised ja vastupidi. Kõik see rasv, suhkrud ja muu crap ajab ainevahetuse, hormoonid ja muu nässu. Palju õnne meile kõigile.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas siilupart » 28. Veebruar 2010, 23:00

Rain kirjutas:
siilupart kirjutas:Huvitav on see asi, kas naised võivad ka siin teemas sõna võtta või on see ainult meestele nagu mõeldud? :pööritus: Ma ei ole siiamaani aru saanud kes on biseksuaal.. :$

Hehe. Sa pole elu näinudki vist. :)) Bi on see, kellele meeldivad mõlemad sugupooled.


Olen küll elu näinud aga pole lihtsalt selliste isnimestega kokku puutunud, kellele meeldiksid mõlemad sugupooled. :) Ja seepärast ongi see sõna mulle pisut võõras.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Kickflick » 28. Veebruar 2010, 23:22

Ega selleks ei peagi ilmtingimata nendega kokku puutuma...
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 01. Märts 2010, 00:01

girl-on-girl action ftw
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas kbong » 01. Märts 2010, 00:20

Level kirjutas:girl-on-girl action ftw


Pilt

Not sure if want...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 01. Märts 2010, 01:17

Sõbrad seltsimehed, see on ju juba täiesti aegunud klassifikatsioon ja kogu poleemika seega ebaloogiline. Kaasaegsed inimesed on metro-, auto-, mono-, retro- jne seksuaalid
Ja... olgem ausad - kes ikka iga tüübi sugu kuskil vahu (metro) või muda (retro) sees kontrollida jõuab...

Muide, kas ma olen ainuke, kes ei saa erisooliste erinevatesse riietusruumidesse jagamisest aru?
See ei paku ju näiteks LiveForThisile mingit kaitset. Kui võtta aluseks juba varem välja toodud teaduslik fakt :) 10% omasooiharatest, siis võib igal hetkel peale rasket trenni keegi uhke LiveForThisi uhket keha himustada. Jube mõeldagi.
Samas jääb alati variant inimeste arv riietusruumis pidevalt alla 10 hoida - nii ei saa nende hulka ühtegi homo sattuda (sest protsendid töötavad nii)
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Märts 2010, 01:24

Ma arvan, et elan üle ;-) Te peaksite sama tegema.

Te siin oma jutuga teete minust vaikselt juba mingisuguse sõnadeohtra matsi, kes käib kurikaga mööda linnatänavaid ja näitab näpuga :pööritus:
Oeh, nii palju siis arvamuse avaldamisest...
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 01. Märts 2010, 01:27

No offence, aga see teema ja mõningad postitused meenutavad kahtlaselt palju mingi sopaka kes-kellega-käib janti. Miks on vaja teada, kes konkreetselt on homoseksuaalne või bi :? See võiks ju ikkagi igaühe isiklik asi olla ja vaevalt siin keegi valjult kuulutada tahaks oma tavapärasest erinevat orientatsiooni, arvestades siinset tooni.

Pean tunnistama, et ma ise suhtun üsna vaenulikult meeste
homoseksuaalsusse..või tegelikult mitte päris. Ma arvan, et igaühe vabadus on tema seksuaalsed eelistused jne ja ma ei suhtu kuidagi põlgusega neisse, välja arvatud sellistesse tüüpidesse, keda siin varemgi on kirjeldatud ehk siis sellised Brünod. Ma ei saa sinna midagi parata, aga meeste naiselikkus ajab ikka iiveldama küll ja tekitab minus täielikku disrespekti. Nali küll selles, et siingi foorumis on mind ennast meheks peetud :D..mis polnud kaugeltki esimene kord.

Igal juhul on päris haige vaadata seda, kuidas mehed üha naiselikumaks muutuvad (käitumine, riietumine jne jne) :? Samas ega mehelikkus naiste juures parem pole. Küsimus on aga selles, et mida üldse mehelikuks ja naiselikuks pidada ja mis alustel. Pole küll feminist, aga see häirib küll vahest, et kui ei räägi palju ja mingit emotsionaalselt irratsionaalset ebaselget ja ebaloogilist teksti, siis nagu polegi naine. Aga noh, eks ma olengi selline mehelik - räägin vähe ja emotsioonid hoian ka rohkem oma teada.

Minu meelest on see üha suurenev jahumine kõikvõimalike seksuaalteemade ümber täiesti haiglaseks muutunud. Nagu muud polekski olemas. Sellega ei tahtnud ma kuidagi kritiseerida Filmiveebi ainukest sellesisulist teemat, vaid meediat üldiselt.

Ahjaa..ja kui see peaks oluline olema, siis ma ise olen hetero.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Rain » 01. Märts 2010, 11:41

Aga vaata, just selliste postitustega muutubki foorum huvitavamaks, saab nii kõneainet kui ka nalja. :) Ja ega neid seksuaalteemasi siin nüüd nii palju ka pole, vahest on keegi mõne nalja visanud ja see ongi kõik. 8)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas siilupart » 01. Märts 2010, 15:37

Njah, tegelikult on see päris jube kui peetakse siin Eestis isegi neid samuseid geiparaade. Tülgastav. Olgugi et see on inimese oma asi mis ta teeb või kes ta on seksuaalsete kommete poolest. :shokeeritud:

Anyway, ma ei teadnud isegi seda ennem et Lindsay Lohan lesbi on.

Oi jah mai teagi kuidas sai mul see üks asi ununeda ära kes on biseksuaal. :D Ise tean ma seda väga kindlalt, et olen ja jään heteroks.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Märts 2010, 15:51

Ta pole lesbi , tahab aint tähelepanu saada . Pealegi see tema nn lesbi-teema on juba last year. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist