Filmiveeblased, tulge kapist välja!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Tule kapist välja!

Gei
7
50%
Gei
7
50%
 
Hääli kokku : 14

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Märts 2010, 00:18

Peata Ratsanik kirjutas:just,
nagu ma ütlesin,
et ebakultuurstete puhul tekitab kultuur sallimatust...


Olgu, ütle siis, kas "kinnised" kultuurid on kõik ebakultuursed? Sest näiteks Lähis-Ida maad on suhteliselt sallimatud Lääne kultuuri suhtes. Lääs kui "avatud" kultuur versus Ida kui "suletud" kultuur.

Ma olen hetkel vägagi russofoobne oma naabrite suhtes, kes nädal aega järjest viina kaanivad ja ütlevad, et "me oleme venelased, me joomegi nädal aega järjest (ehk selline on vene kultuur???)". Ma ei saa neist aru, ma ei tahagi neist aru saada, kas ma olen nüüd ebakultuurne?
Neil on muide paarikuune laps. See kasvab suitsuhaisu ja viinaleha sees nüüd üles. Lastekaitse, kurat, ei tee ka midagi. Ja lapsel on kaasasündinud südamerike. Huvitav, millest küll.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 09. Mai 2010, 21:39

kuidas üldse võrrelda joomarlust homoseksuaalsusega? :D

kui need venlased tõesti käituvad nii vastutustundetult siis ma mõistan
su suhtumist neisse. aga sa ju ei ole nende põhjal sallimatu
kogu vene rahva ja kultuuri vastu...?

aga kuidas saab omasooiharus olla sellega võrreldav?
selles pole midagi vastutustundetut,
pigem vastupidi,
arvestades maakera ülerahvastumisohtu :D

ja nii suurist mõisteist nagu 'lähis-ida kultuur' või 'lääne kultuur'
pole mõtet rääkida... pool inimkonda on ajupestud kui mitte enam

aga kummaski on kindlasti inimesi kel on vaim õiges kohas
ja kes on väga tolerantsed.
ja alustama peab inimesest.

muidugi see kultuur läheb siin juba vaikselt teemast mööda...
ma hetkekski ei mõelnud et keegi kes pole homo ega bi peaks tundma
selle vastu mingit erilist huvi vms

aga lihtsalt tülgastust tunda on ju liig...
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas ruut » 09. Mai 2010, 21:44

Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas DarkSky » 29. Märts 2014, 21:04

100% hetero.
Samas homoseksuaalidesse suhtun sallivalt kuid ise kindlalt nende hulka ei kuulu.
Kasutaja avatar
DarkSky
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 51
Liitunud: 15. Veebruar 2010, 16:02

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Ralf » 29. Märts 2014, 22:11

DarkSky kirjutas:Samas homoseksuaalidesse suhtun sallivalt kuid ise kindlalt nende hulka ei kuulu.

Oled ikka täitsa kindel?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Kickflick » 29. Märts 2014, 23:28

Kõik inimesed pidid tegelikult biseksuaalsed olema, aga kuna ühiskond mõistab omasooiharlust nii hukka, siis enamik inimesi lihtsalt häbenevad ja kardavad seda homovärki proovida. Teaduslikult tõestatud.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Ralf » 29. Märts 2014, 23:45

Teoorias peaks inimese seksuaalsus olema nö avatud tsoonis nii kümneseks saamiseni, kui hakkad reaalselt mõistma, mis sind tõmbab ja erutab. Lihtsalt enamik tunnevad vastassoo suhtes tõmmet. Iseenesest ma leian küll, et igas inimeses on peidus mingi omasooiharuse-kiiks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Forzelius » 30. Märts 2014, 07:10

Kickflick kirjutas:Kõik inimesed pidid tegelikult biseksuaalsed olema, aga kuna ühiskond mõistab omasooiharlust nii hukka, siis enamik inimesi lihtsalt häbenevad ja kardavad seda homovärki proovida. Teaduslikult tõestatud.


Paluks mingit linki või asja. Need argumendid, mis sisaldavad fraase "teaduslikult tõestatud" või "uuringud on näidanud" üksi ilma vastava uuingu või katse kokkuvõtteta, on suht tühjad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Ralf » 30. Märts 2014, 11:19

Forza kirjutas:
Kickflick kirjutas:Kõik inimesed pidid tegelikult biseksuaalsed olema, aga kuna ühiskond mõistab omasooiharlust nii hukka, siis enamik inimesi lihtsalt häbenevad ja kardavad seda homovärki proovida. Teaduslikult tõestatud.


Paluks mingit linki või asja. Need argumendid, mis sisaldavad fraase "teaduslikult tõestatud" või "uuringud on näidanud" üksi ilma vastava uuingu või katse kokkuvõtteta, on suht tühjad.


See on Freudi teooria, mis küll ei tee seda otseselt tõeseks: http://en.wikipedia.org/wiki/Innate_bisexuality
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas JazZ- » 30. Märts 2014, 15:36

Ralf kirjutas:
Forza kirjutas:
Kickflick kirjutas:Kõik inimesed pidid tegelikult biseksuaalsed olema, aga kuna ühiskond mõistab omasooiharlust nii hukka, siis enamik inimesi lihtsalt häbenevad ja kardavad seda homovärki proovida. Teaduslikult tõestatud.


Paluks mingit linki või asja. Need argumendid, mis sisaldavad fraase "teaduslikult tõestatud" või "uuringud on näidanud" üksi ilma vastava uuingu või katse kokkuvõtteta, on suht tühjad.


See on Freudi teooria, mis küll ei tee seda otseselt tõeseks: http://en.wikipedia.org/wiki/Innate_bisexuality


Jep, Freud oli väga "teooriatega teeb suure linna, tõestustega ei kärbse pesagi" tüüpi mees. (Psühholoogia professor suht h8tis teda.)

Anywho: Ise olen vist pigem hetero (kuigi täpseid protsente küll öelda ei oska), aga samas ma, vähemalt üsna primitiivsel tasandil, nii väga vahet ei näe, sest kõike, mida vastasooga teha saab, võib põhimõtteliselt (abivahendeid kasutades) ka sama sugupoolega korda saata (meestel võib see küll ehk veidi keerulisem olla). Ehk ideeliselt ma enda sugupoolele ka väga vastu ei ole. Kuigi, kes teab - võimalik, et praktikas mõne samasoolise lähenemiskatsel ütleksin ainult: "KAO EEMALE, HOMO!!! :vihane:", ja mõni päev hiljem kirjutaksin Delfis, kuidas omasooiharad hälbega inimesed on. Ee, kuigi ma sain just aru, et ongi, sest hälve tähendab kõrvalekallet keskmisest, mille praegune valitsusala vist veel heteorodele kuulub.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas DarkSky » 30. Märts 2014, 17:19

Ralf kirjutas:
DarkSky kirjutas:Samas homoseksuaalidesse suhtun sallivalt kuid ise kindlalt nende hulka ei kuulu.

Oled ikka täitsa kindel?

Täiesti kindel!!!
Meeste seltskonna asemel eelistan naiste seltskonda. Isegi töötan naiste seltskonnas ainsa mehena.
Kasutaja avatar
DarkSky
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 51
Liitunud: 15. Veebruar 2010, 16:02

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Rain » 30. Märts 2014, 21:42

DarkSky kirjutas:
Ralf kirjutas:
DarkSky kirjutas:Samas homoseksuaalidesse suhtun sallivalt kuid ise kindlalt nende hulka ei kuulu.

Oled ikka täitsa kindel?

Täiesti kindel!!!
Meeste seltskonna asemel eelistan naiste seltskonda. Isegi töötan naiste seltskonnas ainsa mehena.

Ise ka aru saad, kui irooniliselt see kõlab? :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Märts 2014, 22:53

Ma olen lausa nii hetero, et viibin ainult naiste seltskonnas. Kui mõni mees üritab läheneda või midagi rääkima hakata, põgenen. Mehed on kuidagi nii ... rämedad. Meestel on ainult mingid autod, autod, autod ja jalgpall.

mwhahaha.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Kadii » 30. Märts 2014, 22:58

JazZ- kirjutas:Anywho: Ise olen vist pigem hetero (kuigi täpseid protsente küll öelda ei oska), aga samas ma, vähemalt üsna primitiivsel tasandil, nii väga vahet ei näe, sest kõike, mida vastasooga teha saab, võib põhimõtteliselt (abivahendeid kasutades) ka sama sugupoolega korda saata (meestel võib see küll ehk veidi keerulisem olla). Ehk ideeliselt ma enda sugupoolele ka väga vastu ei ole. Kuigi, kes teab - võimalik, et praktikas mõne samasoolise lähenemiskatsel ütleksin ainult: "KAO EEMALE, HOMO!!! :vihane:", ja mõni päev hiljem kirjutaksin Delfis, kuidas omasooiharad hälbega inimesed on. Ee, kuigi ma sain just aru, et ongi, sest hälve tähendab kõrvalekallet keskmisest, mille praegune valitsusala vist veel heteorodele kuulub.


Kui ma poleks 0lli ära võtnud, siis ma täiega sebiks Jatsu.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Filmiveeblased, tulge kapist välja!

PostitusPostitas Forzelius » 30. Märts 2014, 23:17

Rain kirjutas:
DarkSky kirjutas:Täiesti kindel!!!
Meeste seltskonna asemel eelistan naiste seltskonda. Isegi töötan naiste seltskonnas ainsa mehena.

Ise ka aru saad, kui irooniliselt see kõlab? :))


:D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist