Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Rain » 15. Jaanuar 2010, 20:54

P- põhjuseta puudumine.
A- Arstiõendiga puudumine
T- Lihtsalt tõendiga. (Täiesti pointless)
V- Lapsevanema tõendiga puudumine
O- Olümpiaad, võistlused jms
H- hilinemine

Eelmine aasta oli mul hea klassa.
Klassijuhataja: Rain, miks sa reedel puudusid?
Rain: Ah ma olin võistlustel.

:)) :)) Tõsiselt see oli nii, ja ma polnud ainuke, kes seda trikki kasutas.
See aasta on uus klassijuhataja, ta ei jäta ennem sind rahule, kui saab oma tõendi kätte, ükskord tahtis paljusi isegi dire juurde saata, et me talle seletust annaks. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 15. Jaanuar 2010, 23:06

Ma sain sel nädalal käskkirja. Lohakas suhtumine õppimisse ja põhjuseta puudumised. Aga samas olen ma koos Joltiga aasta foorumlane! See on tähtsam!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 15. Jaanuar 2010, 23:35

Täpselt, kool peaks sulle autasu andma selle eest. :))
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 15. Jaanuar 2010, 23:39

Olulised asjad ikkagi ennekõige ;-) :))
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Rain » 15. Jaanuar 2010, 23:45

Tundub, et see teema muutub veel populaarseks. :)
Muideks, mul on üks küsimus gümnaasiumi õpilastele. Kuna teil puudumised nulli lähevad?
Põhikoolis läks iga veerandi lõpus nulli, seda ma tean. Ma vaatasin, et teen iga veerand 14 puudumist ära,
et siis nagu ei saa käskkirja (15 = käskkiri), ja siis eelmine veerand klassa ütles, et siiamaani pole nulli läinud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Rebellion » 15. Jaanuar 2010, 23:51

Meil, Rakvere Gümnaasiumis on nii, et nullitakse ära hilinemised ja puudumised poolaasta kohta.

Mul on vedanud ülihea klassijuhatajaga, kellele piisab, kui saata sõnum põhjusega, miks koolis ei käinud ühes või teises tunnis ning ta arvestab ka sellega, kui lihtsalt ausalt öelda, et oled väsinud ja ei viitsinud kooli minna mingi päev.
Kasutaja avatar
Rebellion
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 10. Jaanuar 2010, 23:40
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Rain » 15. Jaanuar 2010, 23:52

Mkm, meil klassa rääkis nii, et kui nulli läheb, siis ekoolis näitab ka seda. Põhikoolis tal näitas nii (jutu järgi). Ja siis ütleski, et ekoolis pole siiamaani nulli läinud. Tahaks teada, kuna mul on 3 puudumist puudu, et käskkirja saada, ja ma ütlen ausalt, ma ei ela 3 puudumisega suve alguseni kooli üle. :))
Ma vaatan, et see SMS moosimine on päris moes tänapäeva õpetajatel, ainult kahju, et mul pole koolis selliseid "moodsaid" klassijuhatajaid. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas JazZ- » 16. Jaanuar 2010, 00:39

See puudumiste värk on vist igas koolis erinev? Meil peaks iga uue perioodi alguseks nulli minema. Varem mul põhjuseta puudumistega erilisi probleeme polnud, aga viimasel ajal on nad tekkima hakanud sel lihtsalt põhjusel, et ma lihtsalt magan pidevalt sisse (või siis nagu ühele õpetajale öelda meeldis- magan välja).
Aga käskiri ei tohiks ju ka midagi väga hullu olla? Vähemalt meie koolis peaks seegi mingi perioodi vältel ära kustuma.
Kui klassijuhatajatest rääkida, siis kummalisel kombel on mul neid terve elu jooksul olnud ainult kaks erinevat: 1-6. klass ja 7-12. klass. Awesome.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 16. Jaanuar 2010, 00:52

Käskkiri läheb õpinguraamatusse kirja. Ning kui sul on hinded halvad ja oled kahevahel, et kas visatakse koolist välja või mitte ja sul on puudumiste käskkiri, nojah, edasi kalkuleerige ise.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas JazZ- » 16. Jaanuar 2010, 00:54

Nojah, sellisel juhul küll. Aga teisest küljest on keskkool ju nagunii vabatahtlik. Tähendab, milleks siis üldse gümnaasiumisse minna, kui seal käia ei taha?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 16. Jaanuar 2010, 00:59

Sa ajad täpset samat juttu nagu õpetaja. :)) Tavaliselt on nii, et ajad tunnis juttu ja ei tee tunnitööd kaasa, ja siis õpa hakkab mölisema, et miks üldse siia tundi siis tulid. Ma tavaliselt vastan sarkasmiga, et "siis saab puudumise ju" ja siis öeldakse vastu, et miks sa üldse siis koolis käid.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hea Aasta » 16. Jaanuar 2010, 01:29

Hinded suht korras, aga võtab vaikselt depressiivseks küll. Kool küll alles hakkas, kuid jõud on nii otsakorral. Ei jõua enam.
Läheb raskeks see gümnaasiumi lõpetamine.
Eesti koolisüsteemil on ikka tõsised vead, aga mis selle kallal ikka nuriseda. Uue riikliku õppekavaga aetakse asju veel hullemaks.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas JazZ- » 17. Jaanuar 2010, 20:49

Uus riiklik õppekava tõotab põnev tulla. Kuuldavasti pidi seal sees olema näiteks sõjaline algõpetus. Kaboooh.

Muide, mis eksameid teha kavatsete? (Hetkel pean silmas gümnaasiumi lõpueksameid.) Panin just võidurõõmsalt nii geo kui ka keemia eksami lukku, et kaheteistkümnendas tsipa kergem oleks, aga kardan, et kui reaalne tegemisaeg kätte jõuab, ma enda valikute suhtes enam nii entusiastlik pole. :/
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rebellion » 17. Jaanuar 2010, 22:18

Panin ka omale geograafia eksami lukku, ära olen juba ise otsustanud, et teen 12'ndas bioloogia, inglise keele, matemaatika ja muidugi ka kirjandi.
Kasutaja avatar
Rebellion
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 10. Jaanuar 2010, 23:40
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 17. Jaanuar 2010, 23:15

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist

cron