Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Jaanuar 2010, 18:31

Kirjand, geograafia, inglise keel, ühiskonnaõpetus .. ja viienda eksami puhul ei suuda veel otsustada. Esialgselt plaanisin majanduse koolieksamit, kuid ma ei ei teagi nüüd.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 19. Jaanuar 2010, 18:35

Viis? Ma olen selles vallas küll kummalisel kombel üpris teadmatu, ent mul peaks küll kolm eksamit olema - kohustuslik vaid kirjand.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas IlseV » 19. Jaanuar 2010, 19:11

Kolm kohustislikku riigieksamit pluss kaks veel, mis on vabalt valitud. Võivad olla riigi/kooli omad. Viimase poole aasta jooksul eksamiteooriat kuulnud nii palju, et 75% vee asemel, mis inimese kehas peaks olema, leidub mul vist kõigest eksameist.

Ise lähen viie riigieksami peale välja, et hiljem ka võimalikult mitmesse kohta pabereid viia.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas JazZ- » 19. Jaanuar 2010, 19:11

3 riigieksamit peab kindlalt tegema + veel 2 kooli- või riigieksamit (soovi korral võib neid muidugi veel rohkem teha).
Võimalik, et Ralf'il on tõesti vedanud ja nende koolis ei nõutagi peale kolme riigieksami midagi muud (kuigi ma väga kahtlen, et see kooli otsustada on).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 19. Jaanuar 2010, 19:33

Meie kooli humanitaarklassis on kohustuslik riigieksam ehk kirjand + pluss kaks endavalitut... as far as I know. Tegelikult on vist ka inglise keele eksam kohustuslik. Kurat, ma ei teagi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 19. Jaanuar 2010, 19:54

Kirjand on kõigile kohustuslik (Y). Ülejäänud eksamid peaks ikkagi enda valida olema, aga tõepoolest sellisest kolme-eksami privileegist pole küll varem kuskilt midagi kuulnud. + ma kahtlen sügavalt, et NG nii special kool on.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas _eesti999_ » 20. Jaanuar 2010, 22:04

JazZ- kirjutas:+ veel 2 kooli- või riigieksamit (soovi korral võib neid muidugi veel rohkem teha).

Eelmine aasta uurisin, et meie koolis saab teha ka kehalise kasvatuse eksamit (mingi teooria klassiruumis kui ka kooli staadionil mingid ülesanded)... See võiks tore olla.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Rain » 20. Jaanuar 2010, 22:18

Läksin täna ekooli ja scheiße!
Nii, esimesena märkasin klassikirjandit, mis oli väga tähtis perioodihinde jaoks, oppa, 2 . Periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Vaatasin edasi ja bioloogia, jee, jälle väga suur töö, 2. Hmm, jälle, periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Ja siis liikusin edasi, raamatutöö kirjandusest, 1, jeah. :)) Ja jälle periood 2, kui ära ei paranda.

Ühesõnaga, sel nädalal ma enne kella 5-te koolist minema vist ei saa. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas RockabillySarin » 20. Jaanuar 2010, 22:36

Rain kirjutas:Läksin täna ekooli ja scheiße!
Nii, esimesena märkasin klassikirjandit, mis oli väga tähtis perioodihinde jaoks, oppa, 2 . Periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Vaatasin edasi ja bioloogia, jee, jälle väga suur töö, 2. Hmm, jälle, periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Ja siis liikusin edasi, raamatutöö kirjandusest, 1, jeah. :)) Ja jälle periood 2, kui ära ei paranda.

Ühesõnaga, sel nädalal ma enne kella 5-te koolist minema vist ei saa. :)


Kus sa elad? Ma tulen tambin sulle kuvaldaga tarkus veidike ajju.
Lihtsam on igastahes koolis vaeva näha, kui pärast kuskil liini-tööl mõelda(sest sul pole seal midagi muud teha oma ajuga), et miks ma kül koolis ei õppinud.
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Rain » 20. Jaanuar 2010, 22:59

Ei ei, tglt mul ülejäänu on ikka suht head hinded.
Lihtsalt see raamat, mul "läks meelest" (ei viitsinud) seda raamatukogust võtta.
Kirjand, no too läks täiesti võssa, 120 min oli aega, ma hakkasin alles mingi 45 minuti pealt kirjutama, ülejäänud aja mõtlesin, et: mida kuradit ma peaksin nüüd siia kirjutama.
Ja bioloogia, too on lihtsalt nii võimatu aine mu jaoks, gümnaasiumi oma ei saa põhikooli omaga võrreldagi. Mingid glütseroolid ja tsütoplasmavõrgustikud jms ainult ongi. :) Pealegi ma istun seal ees pingis.

Aga ega tarkusest ära ei ütleks, võid kasvõi buldoosriga seda pähe tampima tulla, nkn mul midagi meelde ei jää.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas null » 20. Jaanuar 2010, 23:39

RockabillySarin, liinitööl sa ei mõtle midagi. Muutud masinaks lõpuks.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas RockabillySarin » 21. Jaanuar 2010, 00:43

null kirjutas:RockabillySarin, liinitööl sa ei mõtle midagi. Muutud masinaks lõpuks.


no sa mõtled palju, aga sa ei rakenda seda oma töö pihta.
võibolal kui kaua teed, siis jah aju lakkab töötamast.
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 21. Jaanuar 2010, 01:13

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Hea Aasta » 22. Jaanuar 2010, 22:59

Rain kirjutas:Läksin täna ekooli ja scheiße!
Nii, esimesena märkasin klassikirjandit, mis oli väga tähtis perioodihinde jaoks, oppa, 2 . Periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Vaatasin edasi ja bioloogia, jee, jälle väga suur töö, 2. Hmm, jälle, periood ka kaks, kui ära ei paranda.

Ja siis liikusin edasi, raamatutöö kirjandusest, 1, jeah. :)) Ja jälle periood 2, kui ära ei paranda.

Ühesõnaga, sel nädalal ma enne kella 5-te koolist minema vist ei saa. :)
Tegelikult, why bother? Ei ole ju niisama mõtet logelemas käia. Parem omandada kohe mingi amet või võtta suund kaugemale välismaale ja midagi asjalikku teha.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Rain » 22. Jaanuar 2010, 23:17

Ei ole mõtet minna kohe ameti kallale. Need paar halba hinnet ei tapa mind ära, parandan ära ja ongi valma. Muideks, tolle bioloogia kahe, parandasin 5-ks. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron