Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas IlseV » 23. Aprill 2010, 19:25

LiveForThis kirjutas:Väga loodan, et saab valida 10, mitte 5 teema hulgast. Mingi jutt vahel käis, et tahavad 5 peale lasta.


Üsna kindlalt peaks 10 tulema. Sellist varianti, et nad 5 peale valiku lasevad, peaks ikka ette öeldud olema. Hm, kui ma mäletan õigesti, siis meile mainiti midagi sellist, et kümnest viiel teemal on lisaks pealkirjale ka seletus, millest kirjutada võiks vms.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Aprill 2010, 19:54

Ahnii, ma olen just aru saanud, et kõigil on selgitus juures.
Igal juhul tuleks see ainult abiks, kuid saaks ka ilma hakkama, kui vähemalt 5 selgitus on olemas.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Aprill 2010, 20:37

Pead valima õpinguraamatud ja siis detailne õpinguraamat.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Pixie » 23. Aprill 2010, 20:55

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Pixie kirjutas:Minu e-kool küll selline välja ei näe. Mis nuppu vajutasid, et kõik lõpuhinded ilusti reas on?
Pead valima õpinguraamatud ja siis detailne õpinguraamat.

Tohoh, mida kõike ma teada ei saa. Ainult mõned õpetajad on hinded välja pannud. :pööritus: Tüüpiline.

Peale selle, et homme kõik 100 punkti piiri püüdma lähevad, tahaks ikkagi lõputunnistuste kohta ka midagi kuulda! :))

Neljad-viied. Mõni 5 rohkem. :) Ise loodan 90 punkti täis saada, aga 80+ olen ka rahul.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Weirdo » 23. Aprill 2010, 21:14

Tunnen SÜGAVALT kaasa neile, kes peavad homme kirjandit kirjutama. Endal see õudus õnneks läbi elatud, aga ikkagi igal aastal tekib ärev tunne sisse, kui kirjandikirjutamise päev läheneb.
Kirjutamine on lihtsalt asi, mis iga aastaga üha negatiivsemaid emotsioone ja krampi tekitab.

Kõige lahedam oli see, et kirjutamise ajal hakkas tuletõrjesireen 2 korda tööle ja päris pikalt üürgas. Siis oli veel hirm, et äkki peab uuesti kirjutama.

Uhhh..jube.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Spellbound » 23. Aprill 2010, 21:14

Meie kool lihtsalt ei liitunud e-kooli programmiga, kuigi sellest ei ole väga kahju ka, sest nii säilub alati võimalus mingil määral parandada hindeid :)) Kui mõni hajameelsem õpetaja paneb hinde valesti, siis peab vist nägema kurja vaeva, et parandada süsteemi lisatud valet hinnet. LÜG - minu kool. 10 aastat olen oma elus seal veetnud...nüüd tuleb suunduda eluteele 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 23. Aprill 2010, 21:28

Nojah, meil oli see 21.aprill. :P Siin koolis on olnud olukordi, kus õpetaja keeldub e-kooli hindeid märkimast. Arvas, et peab selle eest lisaraha saama. Klassijuhataja käis abiturientidele peale, et me kõik hinded enne lõppu korda teeks, aga õpetajad on need, kes asjad viimasele hetkele jätavad. Minevikus on sellest kasu olnud, eriti kui mingi töö tegemata, aga tsüklihinne vaja välja panna. Siis sai seda asja veidi venitada.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 24. Aprill 2010, 14:40

Kes mis teema valis? Ütleks, et kõik olid head, kuid ma valisin nr 7. :))

1. Ühiskond kui noorsoo väärtuste kujundaja
2. Rahva hing ja iseloom avaldub tema kirjanduses
3. «Õppige seda tõsiselt võtma, mis on tõsiselt võtmist väärt ...» (Hermann Hesse)
4. Haridus - kas kohustus või võimalus?
5. «Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir.» (Konrad Adenauer)
6. Ajaloos vastutab kõige eest järelpõlv
7. Kuidas on teaduse ja tehnika areng muutnud inimeste maailmapilti?
8. Argipäev vajab muinasjutte
9. Oo, sport, sa oled raha!
10. Igaühe õnn on kordumatu
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Aprill 2010, 15:12

Valisin 8.. Just minu teema. Jutt voolas kiiresti ja seoseid tekkis kuhjaga. Tunne on praegu hea, aga eks punktid näitavad, kui hea kirjandi valmis tegin.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 24. Aprill 2010, 16:07

Pixie kirjutas:Kes mis teema valis? Ütleks, et kõik olid head

Ma ütleks risti vastupidi. Ühtegi head teemat nagu polnudki.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Soprano » 24. Aprill 2010, 16:23

Pixie kirjutas:8. Argipäev vajab muinasjutte

aka Miks me vaatame filme? 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 24. Aprill 2010, 16:35

Pixie kirjutas:8. Argipäev vajab muinasjutte


Üllatus, üllatus ma valisin sama teema :)) Vanemad arvasid hommikul teemasid kuulates samuti, et valime mõlemad selle... :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ZeMonsta » 24. Aprill 2010, 16:44

Vaatasin ka hommikul, mis teemasid siis seekord pakutakse. Ise oleksin arvatavasti valinud 5-nda, 6-nda või 8-nda. Paistavad sellised hästi kirjutatavad.
Ma ei tea, kuidas teil on, aga mulle käis lõpetamise ajal kõige rohkem närvidele just see lõputuna tunduv ootamine. Eksamid polnud selle kõrval midagi, läksid kohale ja tegid ära, kuid pärast pidi nädalate kaupa ootama ja küüsi närima, et tulemusi teada saada.

Ohjah.
Tegelikult tahtsin lihtsalt kõigile siinsetele lõpetajatele edu soovida. Head põrumist!
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Aprill 2010, 16:56

Soprano kirjutas:
Pixie kirjutas:8. Argipäev vajab muinasjutte

aka Miks me vaatame filme? 8)


Exactly :!:

Lihtne ja loogiline.

Aga jah, edu on vaja, sest ühiskond, matemaatika, inglise keel ja ajalugu on veel ees. Oeh..
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 24. Aprill 2010, 17:17

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Pixie kirjutas:Kes mis teema valis? Ütleks, et kõik olid head

Ma ütleks risti vastupidi. Kõik korrad, kui ma kirjutanud olen, on midagi paremat olnud :'(. Ühtegi head teemat nagu polnudki, suht fail.(N)


Konkreetselt nõustun uLtImAtEcRiTiC'uga, sest selle aasta teemad olid ühed jubedamatest, võrreldes kõigi olnud proovikirjandite ja muuga. Esiteks polnud korralikku loodus- ja kunstiteemat ning see häiris paljusid minu lennukaaslasi. Üks klassiõde, kes valmistus kolm päeva kunstiteemaks, kuna see on tema tugevaim külg, pettus ikka üsna palju.

Ise alustasin kirjutamist 8dast teemast, kuid muutsin selle peagi 10daks. Läksin eksamile püüdma proovikirjandiga samaväärset või suuremat tulemust (84+), kuid ebaõnnestusin. Olin liiga närvis, siiani olen, samas, kedagi teist, peale enda vist süüdistada ei saa. 1 down, 4 to go - ühiskond, mate, inka ja saksa.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist