Missugust supervõimet sooviksid omada?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Missugust supervõimet sooviksid omada?

PostitusPostitas Jolt » 17. November 2009, 21:40

Mkay, teema lihtne... Kui välja arvata mõned varaküpsed tüübid, siis oleme kõik lapsepõlves kindlasti mõeldnud, et kas poleks mitte lahe omada mingisugust erilist võimet.

Küpsemate inimeste jaoks on see küsimus tihtipeale kohandatud pigem valikuks kahe variandi vahel. Selline hästi piiratud rakendusega isiksusetest. Kas sooviksite omada võimet lennata (kusjuures, inimene muidugimõista ei suudaks taluda sellist kiirendust nagu Superman - seega pakuks ise lendamise asemel alternatiiviks pigem teleporteerumise) või muutuda nähtamatuks?

Minu küsimus olekski kaheosaline... Kui valida lendamise/teleporteerumise või nähtamatuse vahel, siis kumma teie valiksite? Millist võimet sooviksite omada, kui kumbki eelloetletutest poleks variandiks?
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 17. November 2009, 21:47

Nähtamatuse jätan kohe välja. Teleporteerimine on kiirem, aga lendamine on lahedam. Samas lumega ja külmaga lendamine hmm panen teleporteerimise lukku! Kahjuks suutis Jumper selle laheda kontseptsiooni igaveseks ära rikkuda.

Mul tekkis Twitteris juhuslikult oma superkangelase identiteet: Noseman. Mu erivõimeks on väga tundlik nina, millest peaks kuskil ikka kasu olema. :pööritus: Kusjuures Superman on mu homie, kes lennutab mind vajalikesse kohtadesse, kus iganes on vaja Noseman'i abi!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 17. November 2009, 22:20

Nähtamatus fosho, saab lennukitesse hiilida ja seega ka lennata tasuta. Lisaks oleks lihtsalt lahe pulli teha.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 17. November 2009, 22:23

Forza kirjutas:Nähtamatus fosho, saab lennukitesse hiilida ja seega ka lennata tasuta. Lisaks oleks lihtsalt lahe pulli teha.

Igav! (N)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 17. November 2009, 22:55

says pelle
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 17. November 2009, 23:43

Aasta parim post^^
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas IlseV » 18. November 2009, 20:41

Noo... Twitteri maailmas elab üks Lois ka.

Hm, huvitav, et ma pole lendamist eriti suureks sooviks kunagi pidanud, kuid nähtamatuks muutumist küll, seda eeskätt võimsa superkangelase Vinski eeskujul, kes ta kõikide oma võlupulbrite-ja-parema-jala-pöidlatega jamas. Kolmest valikust praegu valiks siiski teleporteerumise, hmh, vist.

Aga samas, mulle meeldiks jubedalt, kui näiteks sõrmenipsu peale saask aega seisma jätta, võrdluseks midagi sarnast Cashbackile, kes't lumesadu ja nii... Nojahm.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Jolt » 18. November 2009, 21:02

Ouyeah, aja seiskamised Cashbackis on lahedad. Eriti see mitmeid päevi väldanud mõtlemine tollel peol. Lumesadu lõpus oli väga... jah, väga.

Muidu... seda küsimust on laialdaselt esitatud ning tulemuseks on see, et reeglina soovivad naised nähtamatust ja mehed lendamist. Üks neist võimetest on selgelt salakaval ja suunatud vaid isiklikule kasule, samas kui teine omab praktilist rakendust pigem vaid uhkelt kõigile eksponeerituna... seepärast ma mõtlesin korraks, et hehei... need võimed on nagu mingid suguelundite laiendused või pikendused (ja ma mõtlen rangelt sümboolseid tähendusi ning liiga graafiliseks oma arutluses ei lähe). Muidu, keegi arvas ka - küllaltki küüniliselt - et kõik inimesed, kes nagu sooviks olla suutelised lendamad on alatud valetajad. Sest sisimas tahaks me kõik vaadata kuidas kuulsused seksivad/ varastada poest/ tasuta kinno hiilida jadajadajada.

Oma sõpruskonnas jätsin valikuteks teleporteerumise ja nähtamatuse. Vaid kaks sõpra otsustasid viimase variandi kasuks. Nende põhjendus oli see, et siis nad saaks inimeste üle mingi täiendava võimu, teaks mida neist seljataga räägitakse and such.. Ning ma ei mõista seda absoluutselt. Eks ole, et teatud määral ironiseeritakse ka sõprade üle, kui neid seltskonnas pole. Selline võime oleks vaid mõttetute pingete katalüsaator.

Isiklikult ei leia nähtamatusele peale varastamise suurt mingit rakendust ning too on seda on motivatsiooniks liiga napilt. Teleportatsioon oleks hulka lahedam.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Ralf » 18. November 2009, 21:07

Tõtt-öelda oleks ka minu valik nähtamatus, kuigi teleportatsioon ja lendamine põnevad tunduvad. Viimane oleks ehk lahedaim, kui saaks "Jumperi" filmi kombel "hüpata". Ei ütleks, et nähtamatust aga ilmtingimata omakasu eesmärgil ära kasutaksin - see võime on mind lihtsalt alati paelunud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas KiiZ » 18. November 2009, 21:24

Praktilisest poolest oleks teleporteerumine kõige parem. Kuhugi vaja minna- naksti kohal. Samas ju ei tea, kui piinarikas see oleks, ma kujutan küll seda üsna valusana ette- kõik molekulid "kaovad" ja "tekivad" kuskil teises kohas. Kuid arvatavasti keeraks ükskõik, mis supervõime elu lihtsalt persse.
Oleks mul nähtamatus, siis ma arvatavasti leiaks lõpuks, et nii on palju lõbusam/parem ja hakkaks topeltelu elama, mis kulmineeruks sellega, et nähtav mina oleks lõpuks tagaplaanile jäänud. Ja ükskõik, mis võimega vahele jäämine tähendaks ka üsna kindlalt senise normaalse elu lõppu.
Sellegipoolest, kui oleks võimalik mingi supervõime omandada, oleks ma arvatavasti ikkagi sillas.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Jolt » 18. November 2009, 21:28

Va siis, kui sa oleks see asiaat X-Men: Last Standist, kelle supervõimeks oli, et tal muutub nägu ogaliseks. Ajee, suht vähepraktiline.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas IlseV » 19. November 2009, 18:58

Tegelikult meenus mulle päeval veel üks võime, mida ma ühegi superkangelasega seostada küll ei oska, aga mida omada oleks eriti lahe - nimelt ajas rändamine, aga seda sellisel viisil, et saaks näiteks laivis Woodstocki näha ja igast värki ( - Nike märki ) teha.

Fantaasia lendas pääris kõrgelt, kus siis ära küll ei käiks ning arutelu venis pikaks ja laiaks, aga jah...
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Kickflick » 19. November 2009, 22:24

BeeMan ehk Mesilasmees tahaksin olla, kes oma enesekaitseks ja pahade tüüpidega võitlemiseks sülitab teravaid nõelu suust välja.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 20. November 2009, 13:35

Tänane Cyanide and Happiness koomiks läheb teemasse...

Pilt

Kui saaks söögi kuidagi mitte surmavalt kätte, siis oleks Nutrition Man väga kasulik!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Jaanuar 2010, 02:28

Ei ole just tegemist supervõimega, aga ma olen väiksest saadik tahtnud olla Predator. Hunting is the lifestyle! Ja nii on sellest ajast saadik, kui nägin üldse "Predatori" filme.

Aga kui konkreetselt rääkida supervõimest, siis.. ilmselt "Spider-Man." Musklis lihased kuluksid ka ära.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron