Valimised

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas CM-Girl » 18. Oktoober 2009, 20:23

Ise hääletasin oma endise kooli direktori poolt . :)

Minu arust oli ka 5000 uut töökohta . Ma ei usu seda lubadust .
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas JazZ- » 18. Oktoober 2009, 20:41

Jap, ikkagi 5000 jah ;-) . See lubadus on selles suhtes tobe, et näiteks lasteaedade söögitädid, kellest tegelikult ka mingit reaalset kasu oli, on ära koondatud ja selleasemel on meil nüüd siis hoopis reisisaatjad.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 18. Oktoober 2009, 20:55

Võiks olla siis mingid asjalikud töökohad, need reisisaatjad on küll täiesti kasutud olevused imo. :?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 18. Oktoober 2009, 21:31

Tahtsin e-valimistel osaleda, kuid ei leidnud õigeks ajaks kaardi PIN koodi. Valisin siis täna old school meetodil. Läks max 1 minut.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2009, 01:04

Sedeli täitmine pole tõesti kõrgem ajukeemia, mis võtaks tunde. Sellegipoolest on 1 min veidi optimistlik pakkumine - minek/tulek on ka ajaröövlid ju? Kontimurdev kindlasti mitte.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 19. Oktoober 2009, 01:11

Jolt kirjutas:Sedeli täitmine pole tõesti kõrgem ajukeemia, mis võtaks tunde. Sellegipoolest on 1 min veidi optimistlik pakkumine - minek/tulek on ka ajaröövlid ju? Kontimurdev kindlasti mitte.

Autoga valimisjaoskonna ukse ette, hops sisse ja hops välja. Jaoskond jäi täpselt koduteele, õigemini oli see u. 500m mu kodust, et ka jalgsi poleks kontimurdev käimine olnud. Siiski oleks tahtnud e-valimist proovida. 4 aasta pärast jälle...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas No1. » 19. Oktoober 2009, 10:10

Soprano kirjutas:
Jolt kirjutas:Sedeli täitmine pole tõesti kõrgem ajukeemia, mis võtaks tunde. Sellegipoolest on 1 min veidi optimistlik pakkumine - minek/tulek on ka ajaröövlid ju? Kontimurdev kindlasti mitte.

Autoga valimisjaoskonna ukse ette, hops sisse ja hops välja. Jaoskond jäi täpselt koduteele, õigemini oli see u. 500m mu kodust, et ka jalgsi poleks kontimurdev käimine olnud. Siiski oleks tahtnud e-valimist proovida. 4 aasta pärast jälle...




Täpselt nagu endast oleks jutt :D .Ega jah sirka 1min läks aega, ise ka üllatasin kui kiiresti asi käis. Aga jah nüüd on tulemused ka teada, Savisaar ja tema Keskerakond on pukki lastud... Selle peale ütleks tule taevas appi.
No1.
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 27. August 2009, 01:44

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2009, 10:41

Tallinnas on väga nukker seis, kuigi see oli mingi määrani ootuspärane. Isikukultus, krt. Ma tegelikult mõtlesin korraks sellele, et viimased aastad on võrdlemisi edukad olnud ja ka omavalitsustel on selle tõttu rohkelt ressursse olnud. Kesk on selle varaga võrdlemisi pillavalt ringikäinud ja palju populistlikke projekte rahastanud. Eks näis, kuidas nad järgnevad neli nälja-aastat vastu peavad.

Ja kui vaadata kogu Eesti kaarti laiemalt, siis olukord täiesti lootusetu tegelikult polegi. Niikuinii, ühe erakonna ainuvõimu on meie parteide arvu ja valimissüsteemiga raske saavutada, hea vast ongi.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Zinera » 19. Oktoober 2009, 10:55

Valimistulemused olid päris hullud, kellegile nagu ei meeldi Keskerakond, aga millegipärast on nende valimisprotsent laes võrreldes teistega.. Ikka päris jube, mis nüüd toimuma hakkab, Keskerakonna ainupoliitika vähemalt Tallinnas....
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Forzelius » 19. Oktoober 2009, 10:57

2 aasta pärast siiski.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 19. Oktoober 2009, 11:03

Forza kirjutas:2 aasta pärast siiski.

Õigus, Riigikogu valimised siis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Oktoober 2009, 13:19

Arvata oli et Keskerakond võidab suurelt..Tallinnas.

Õnneks Rakveres edestasid nii Jaadla kui Vassiljev Peeter Võsat . Ja arvatavasti SDE,Reformikad ja IRL moodustavad liidu (loodetevasti) Ja siis saab Vassiljev linnapeaks. Aga eks vaatab mis saama hakkab.
Rakveres võitis mu suureks rõõmuks SDE.8)



Sotsid: koostöö Keskerakonnaga on reaalne
- Halvim uudis üle pika aja . Minu suur lemmik erakond ja erakond keda üldse ei salli võivad hakkata koostööd tegema . Out of words.. :?
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas eerik » 19. Oktoober 2009, 13:28

Kohalike tulemustega olen vägagi rahul: Rahvaliidu ja Keskerakonna senine võim on murtud, enim hääli sai minu poolt toetatud erakond ning ka minu hääle saanud kandidaat pääses vallavolikokku.

Aga Tallinna tulemus on masendav ja ma arvan, et iga eestimaalane peaks muret tundma riigi pealinna ja "esinduslinna" pärast.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 19. Oktoober 2009, 17:44

õige eerik. Karta on, et mõlema tulevik ja eestlaste oma kah, on ohus.
hea meel on selle üle, et kandidaat, kellele kandidatuuri tegin, sai 3 korda rohkem hääli, kui ennustasime ja on suht kindlalt mustamäe volikogus sees.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 19. Oktoober 2009, 20:41

Tallinnas võitis Keskerakond tänu venelastele, kuna üle 90% neist eelistab just seda erakonda. Alles avaldati päevalehtedes küsitluste tulemused, mis näitasid, et puhtalt eestlaste põhjal reformikad isegi edestaksid Keskerakonda pealinnas.

Soprano kirjutas:4 aasta pärast jälle...
Muide Riigikogu valimised on juba pooleteist aasta pärast!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron