Valimised

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Oktoober 2009, 20:59

Ise hääletasin sotside poolt, kuigi oli plaanis Reformierakonna poole pöörduda. Mõtlesin ümber, sest Pirita nimekirjas polnud ühtegi asjalikku nime. Kahte neist tean täpsemalt,aga üks teatud naisterahvas nende kahe hulgast pole seda au(!?) kunagi väärinud. Teine oli klassikaaslane, keda ma lubasin toetada, kuid sinnapaika see jäigi. Ega tal suurt soovi poliitikasse polnudki minna.
Mõtlesin, et kui kedagi toetan, siis mitte mingil juhul oravaid ja ninasarvikuid. Tulemus oli juba ammu ette teada, aga vähemalt läks hääl õigesse kohta. Ma loodan.

Savisaar võiks väga valusasti langeda ja kibekiiresti. See oleks ilus. Unistused, unistused. :pööritus:

Aga tegelikult kogu see valimisjama on ainult vihale ajanud ja nõutuks teinud. Poleks läinudki valima, kui juba kodanik ja puha olen, siis mis mul ikka nii väga minna on.
Tavaliselt suhtun teistmoodi: Tehke mis tahate, aga jätke mind kurat rahule.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Six-Fo » 19. Oktoober 2009, 23:22

Ma vägavägaväga vabandan vägavägaväga lolli küsimuse eest, aga miks kõik Keskerakonda vihkavad?

(ma EI OLE NENDE POOLDAJA, lihtsalt ma ei ole üldse poliitikat jälginud sest minuarust on see kõik üks mõttetu ja segadusse ajav p**k minusuguse maamatsi jaoks, ja ma ei ela Tallinnas ka, ehk sellepärast ma ei jaga Savisaare vihkamise teemat)
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2009, 23:42

Sellist küsimuse esitamine on täiesti pädev. Minu põhjused on mingis osas sellised:

- Ta on mulle isikuna ebasümpaatne.
- Ta on vilunud demagoog ning see pole omadus, millele tuleks takkakiita.
- Keskerakonnas oli sümpaatseid ja arukaid inimesi, kuid Savisaare isikukultus sundis nad lahkuma.
- Ta on ennast selgelt seadnud siinsete muulaste kaitsjaks ning kuna need muulased on valdavalt venelased ja Venemaa (mille viimase aja sisepoliitiline suund on taaskord midagi impeeriumi sarnast, suurte mõjualadega) on meie lähedane ja ohtlik naaber ei ole see positiivne.
- Tema juhendamisel on tehtud palju riigi vara pillavaid tehinguid/ ellu viidud projekte, mille ainus eesmärk on partei populaarsuse tõstmine (linnaosade lehed, kogu see mõttetu raudtee mäsu).
- Keskerakonnas on püsivalt palju inimesi, kes on seotud kriminaalse kahtlusega tehingutes, milles kulutatakse palju riigi raha. Erakond ei kutsu neid ilmaski korrale ega viska välja vaid kaitseb avalikkuse ees, süüdistades hoopis KaPot ja sarnast.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Oktoober 2009, 11:04

Vähemalt Rakveres hakkab SDE IRLga koostööd tegema . ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron