Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2018, 18:18

JazZ- kirjutas:Küll paar päeva vana juhtum, aga ega vanus und riku või midagi:

Olen juba üsna mitu kuud seisnud raske küsimuse ees: kas enda kõigi aegade lemmikloo live'is kuulmine on väärt 50+ eurost kulutust, kui ansambli ülejäänud repertuaar mulle isegi eriti ei meeldi ehk maakeeli: kas osta Toto kontserdile pilet või mitte (ja kas kolme kooloni samas lauses kaustamine on lubatud või mitte?). Viimasel nädalal kaldusin rohkem juba "jah"-variandi suunas, aga lõplikku otsust ikka vastu võtta ei suutnud. Kuna see oli enam-vähem mu elu kõige aktuaalsem probleem, siis nägin ka selleteemalist und - täpsemalt, et Soprano ütles mulle, et ta ostis sinna endale ja Evale piletid, mis juhtumisi olid viimased saadaolevad. Lisaks ütles ta, et tegelikult ei hooli ta selle ansambli lugudest vähimalgi määral, aga kuna tal oli parasjagu raha üle, siis mõtles why not. Kui üles ärkasin, läksin Facebooki ja avastasin, et mul on üks uus teavitus. Kui mõtlete nüüd, et "ahha, küllap see oli sõbrakutse!", siis ei tunne te mind just eriti hästi ja võite karistuseks näiteks Coldplayd kuulata, sest tegelikkuses oli see hoopis Toto kontserdile pühendatud ürituse lehe teadaanne, et kõik piletid on väljamüüdud. Ma ei oska öelda, kas Sopranol sellega mingit pistmist oli, aga samas ma nagu südames tean, et mingil viisil kindlasti.

Kõlab veidi küll, mida ma võiksin teha. Näiteks ostsin Kraftwerki pileti, sest "oli raha üle", kuigi pole seda bändi pmst kunagi kuulanud. Aga Totot ikka vaatama ei läheks...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin

PostitusPostitas Rasmus » 04. Veebruar 2018, 16:32

JazZ- kirjutas:Olen juba üsna mitu kuud seisnud raske küsimuse ees: kas enda kõigi aegade lemmikloo live'is kuulmine on väärt 50+ eurost kulutust, kui ansambli ülejäänud repertuaar mulle isegi eriti ei meeldi ehk maakeeli: kas osta Toto kontserdile pilet või mitte (ja kas kolme kooloni samas lauses kaustamine on lubatud või mitte?).

Ma tahaks nii väga öelda, et "kuula seda nende 1976. aasta albumit, nende progeperiood on tegelt jumala tegija", aga kahjuks on Toto tõesti muusikaliselt täpselt sama igav kui nende tuntumate albumite nimed ("Toto", "Toto IV" ja "The Seventh One"). Kui neil poleks kolme hitti, siis võiks neid ühehitibändi musternäidiseks nimetada. Paras absurd, et selline ansambel selliste piletihindade juures üldse Nordea Kontserdimaja välja müüb ― hui ka on Eestis mõni inimene, kes neid päriselt fännab. Järjekordne "Nordeas toimub midagi.... kultuurne oleks minna" keiss. :?

"I Won't Hold You Back" on suht mõnus tho.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2018, 04:47

Näen aeg-ajalt unes, et toimub "28 Days Lateri" moodi outbreak ja ma pean siis põgenema nakatunute eest. Not fun. Üldiselt mul korduvaid unenägusid ei ole vist, aga seda scenariot nägin küll õhtuse uinaku ajal mitmendat korda. (N)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2018, 05:54

Rohkemat ei mäleta, aga nägin unes, et läksin näitlemist õppima ja juhendaja kukkus mind käperdama lõunasöögi ajal. :? (Tegemist ei olnud Kevin Spaceyga) Kuna ta ei jätnud järele, sain vihaseks ja tormasin minema. Suht sitt tunne oli kõige pärast.

mida naised läbi elavad regulaarselt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3

Eelmine

Mine Vaba teema

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline