Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2018, 19:18

JazZ- kirjutas:Küll paar päeva vana juhtum, aga ega vanus und riku või midagi:

Olen juba üsna mitu kuud seisnud raske küsimuse ees: kas enda kõigi aegade lemmikloo live'is kuulmine on väärt 50+ eurost kulutust, kui ansambli ülejäänud repertuaar mulle isegi eriti ei meeldi ehk maakeeli: kas osta Toto kontserdile pilet või mitte (ja kas kolme kooloni samas lauses kaustamine on lubatud või mitte?). Viimasel nädalal kaldusin rohkem juba "jah"-variandi suunas, aga lõplikku otsust ikka vastu võtta ei suutnud. Kuna see oli enam-vähem mu elu kõige aktuaalsem probleem, siis nägin ka selleteemalist und - täpsemalt, et Soprano ütles mulle, et ta ostis sinna endale ja Evale piletid, mis juhtumisi olid viimased saadaolevad. Lisaks ütles ta, et tegelikult ei hooli ta selle ansambli lugudest vähimalgi määral, aga kuna tal oli parasjagu raha üle, siis mõtles why not. Kui üles ärkasin, läksin Facebooki ja avastasin, et mul on üks uus teavitus. Kui mõtlete nüüd, et "ahha, küllap see oli sõbrakutse!", siis ei tunne te mind just eriti hästi ja võite karistuseks näiteks Coldplayd kuulata, sest tegelikkuses oli see hoopis Toto kontserdile pühendatud ürituse lehe teadaanne, et kõik piletid on väljamüüdud. Ma ei oska öelda, kas Sopranol sellega mingit pistmist oli, aga samas ma nagu südames tean, et mingil viisil kindlasti.

Kõlab veidi küll, mida ma võiksin teha. Näiteks ostsin Kraftwerki pileti, sest "oli raha üle", kuigi pole seda bändi pmst kunagi kuulanud. Aga Totot ikka vaatama ei läheks...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 04. Veebruar 2018, 17:32

JazZ- kirjutas:Olen juba üsna mitu kuud seisnud raske küsimuse ees: kas enda kõigi aegade lemmikloo live'is kuulmine on väärt 50+ eurost kulutust, kui ansambli ülejäänud repertuaar mulle isegi eriti ei meeldi ehk maakeeli: kas osta Toto kontserdile pilet või mitte (ja kas kolme kooloni samas lauses kaustamine on lubatud või mitte?).

Ma tahaks nii väga öelda, et "kuula seda nende 1976. aasta albumit, nende progeperiood on tegelt jumala tegija", aga kahjuks on Toto tõesti muusikaliselt täpselt sama igav kui nende tuntumate albumite nimed ("Toto", "Toto IV" ja "The Seventh One"). Kui neil poleks kolme hitti, siis võiks neid ühehitibändi musternäidiseks nimetada. Paras absurd, et selline ansambel selliste piletihindade juures üldse Nordea Kontserdimaja välja müüb ― hui ka on Eestis mõni inimene, kes neid päriselt fännab. Järjekordne "Nordeas toimub midagi.... kultuurne oleks minna" keiss. :?

"I Won't Hold You Back" on suht mõnus tho.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2018, 05:47

Näen aeg-ajalt unes, et toimub "28 Days Lateri" moodi outbreak ja ma pean siis põgenema nakatunute eest. Not fun. Üldiselt mul korduvaid unenägusid ei ole vist, aga seda scenariot nägin küll õhtuse uinaku ajal mitmendat korda. (N)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2018, 06:54

Rohkemat ei mäleta, aga nägin unes, et läksin näitlemist õppima ja juhendaja kukkus mind käperdama lõunasöögi ajal. :? (Tegemist ei olnud Kevin Spaceyga) Kuna ta ei jätnud järele, sain vihaseks ja tormasin minema. Suht sitt tunne oli kõige pärast.

mida naised läbi elavad regulaarselt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 06. Märts 2018, 20:21

Umbes 70-aastane haigla garderoobitädi kuulas mingit eestikeelset Manowari ja oli kuri kõigi peale, kes oma üleriideid ära tahtsid anda, sest sulgemisajani oli jäänud pool tundi ja tädi tundus olevat täiesti veendunud, et nendel lurjustel pole vähimatki kavatsust oma asjadele õigeks ajaks järele tulla. Fuajees oli Ivo Linna ja seisis seal lihtsalt nagu ta oleks keegi, kes pole Ivo Linna. Keegi ei teinud temast välja ega juhtinud tema tähelepanu tõsiasjale, et ta on Ivo Linna. Ivo Linna väljus siis välisuksest ja ilmus natukese aja pärast täiesti teisest maja otsast nähtavale. Kas Ivo Linna on kummitus, keda ainult mina näen? Väga võimalik. Ja see polnud tegelikult isegi unenägu. Nõuan, et David Lynch mu lähtekoodi otsemaid rahule jätaks!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 10. Märts 2018, 16:22

Nägin unes, et vaatasin seriaali "Jericho" ja eriti rabas mind esimese hooaja viimane osa, kus plahvatas tuumapomm (sarjas päriselt ilmselt nii ei olnud). Kuna see nii hirmus oli, võtsin pähe, et ka päriselt toimub tuumarünnak ja püüdsin kõiki veenda, et nii lähebki. Ühesõnaga sain unes väga tugevat nuclear war hirmu tunda ja see oli tegelikult päris raputav.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 10. Märts 2018, 16:46

Ralf kirjutas:Nägin unes, et vaatasin seriaali "Jericho" ja eriti rabas mind esimese hooaja viimane osa, kus plahvatas tuumapomm (sarjas päriselt ilmselt nii ei olnud). Kuna see nii hirmus oli, võtsin pähe, et ka päriselt toimub tuumarünnak ja püüdsin kõiki veenda, et nii lähebki. Ühesõnaga sain unes väga tugevat nuclear war hirmu tunda ja see oli tegelikult päris raputav.


Tuumarünnak on vist üks mu kõige korduvamaid unenägusid (mida tõenäoliselt ka siin teemas kunagi maininud olen) ja enamjaolt on see hirmus indeed. Ükskord nägin siiski unes, et pidin tuumasõja tingitud postapokalüptilises maailmas Jonathan Groffiga koostööd tegema (mingites tunnelites ringi käima) ja see oli küll päris dope. Üles ärgates olin isegi kurb, et tuumapommid päriselt poolt maailma minema ei pühkinud.

Kuna see tuumarünnakute hirm ei kimbuta mind ainult unenägudes, siis lähen ebanormaalselt pingesse iga kord, kui mõni lennuk mu asukohast mööda lendab. Ratsionaalne pool minust saab aru, et reisilennukitest lõhkepeade loopimine on küllalt ebatõenäoline ja lisaks ei oleks selline käik poliitilisest vaatepunktist isegi loogiline ("fuck see Põhja-Korea vs. USA, oleks hoopis viimane aeg see Eesti-närakas maatasa teha" - kõik riigid mu alateadvuses), aga sisimas püüan iga kord, kui mõni lennuk mööda tuhiseb, maailmaga rahu teha (suruda alla kurbuse, et ma elu jooksul piisavalt hatemail'i laiali ei saatnud). Peale füüsikaõpetaja, kes meile keskkooli jooksul kolm korda Hiroshima filmi näitas, süüdistaksin oma hirmudes muideks just "Jerichot".
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 10. Märts 2018, 17:26

JazZ- kirjutas:boom

http://www.imdb.com/title/tt0097889/ - tasub vaadata!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 10. Märts 2018, 21:30

Ralf kirjutas:Nägin unes, et vaatasin seriaali "Jericho" ja eriti rabas mind esimese hooaja viimane osa, kus plahvatas tuumapomm (sarjas päriselt ilmselt nii ei olnud).


Sarjas
Spoiler :
plahvatas tuumapomm juba piloodis iirc.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 10. Märts 2018, 21:59

Forzelius kirjutas:
Ralf kirjutas:Nägin unes, et vaatasin seriaali "Jericho" ja eriti rabas mind esimese hooaja viimane osa, kus plahvatas tuumapomm (sarjas päriselt ilmselt nii ei olnud).


Sarjas
Spoiler :
plahvatas tuumapomm juba piloodis iirc.


Spoiler :
*pommid - kogu süžee ju sellele üles ehitatud oligi!111 (samas ma nagu arvan, et te teate seda, aga np sellegipoolest)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Mai 2018, 22:59

Nägin unenägu, mis oleks nagu järjelugu "Losti" seriaalile. Mina ja üks korea tüüp Ki Hong Lee (näitleja "Maze Runner"ist) olime pisikesel saarekesel, mille läbimõõt oli otseses mõttes 30m, kuid "Lost"i seriaali saar asetses meist umbes 20 min paadisõudmise kaugusel. Teine suur erinevus oli see, et sadas lund ja saar oli lumekihiga kaetud. Kuna midagi oli vahepeal tõsiselt käest ära läinud, tulimegi seda saarele uurima.

Jalutasime lageda saare peal ringi keset kärget meretuult ja lumetuisku. Mu jalg koperdas millegi otsa. Jalaga õrnalt pühkides märkasin, et seal on midagi. Kutsusin korea homie ja asusin seda käega puhtaks pühkima. Lume alt kaevus välja metallist silt, mille sisse olid graveeritud järgmised sõnad: "Dharma Research Center." K-homie ütles selle peale, et oleme jõudnud õigesse kohta ja see, mida otsima tulime, on kuskil lähedal.

Asusime veelgi motiveeritumalt ringi vaatama. Minust mõni meeter kõrval k-homie astus millegi otsa, millele järgnes suur raksatuse heli. Vahetasime üksteisega pilgud, kas see võib tõesti olla see, mis me arvame olevat. Sekund hiljem kukume suure ragina saatel mõlemad jäätunud lumekihist läbi kanalisatsiooni sisse. Kuid sellest hetkest ei näinud kogu toimuvat enda silmade läbi, vaid nagu vaataks filmi. Järgnes 4-5 minuti pikkune stseen, kuidas mina ja k-homie libisesime mööda käänulist ja spiraalitsevat kanalisatsioonišahti järjest sügavamale maa sisse. Aga "käänuline" ja "spiraalitsev" oli väga leebelt kirjeldatud, sest see oleks nagu olnud kombinatsioon "Ice Age"'i koopa liulaskmise stseenist, naiste pesuruumist saladuste kambrini viivast tunnelist "Harry Potter and the Chamber of Secrets"ist ja "Tomb Raider"i rebootmängust see koht, kus Lara tiritakse jõevooluga kaasa ning peab samal ajal põiklema ohtlike takistuste eest.

Läbi kanalisatsiooni libisemine kestis 4-5 minutit, oli hästi käänuline, spiraalne, kanalisatsioon jagunes vahepeal erinevateks hargnevateks šahtideks, millest mõni viis täisvõimsusel töötava tiivikuni, teised kuhugi veel sügavamale auku, millesse kukkumine tähendaks kindlat surma. Lumevee sulamise ja jäätumise tagajärjel oli tekkinud kogu ventilatsioonišahti ülilibe jää. Mäletan, et ühel hetkel šaht jagunes kolmeks haruks, mille keskel oli täisvõimsusel töötav ventilaator, seega mina ja k-homie lõime jalgadega viimasel hetkel endid üksteisest eemale, et mina libiseksin vasakpoolsemasse šahti ja tema paremalpoolsesse šahti.

Nagu enne kirjutasin, allalibisemine ei toimunud enam mu silmade läbi, vaid nagu vaataks filmi. See oligi just kõige intensiivsem osa kogu selle unenäo juures, sest see oli kõik võetud ühe võttega ja täpselt sarnases stiilis nagu viimasel PÖFFil linastunud korea film "The Villainess." Mõned filmiveeblased siin käisid seda vaatamas, seega teavad, millest räägin - väga pikk ühtlane katkematu kaameratöö, mis võtab ekstreemsuses hullumeelsed mõõtmed, väljendus ka selles alla libisemises nagu ohtlikest takistustest mööda põiklemine. Kombineerige see Lara jõest alla libisemisega, ja kaamera virr-varr üles-alla, vasakule-paremale. Lõpuks kanalisatsioonišaht lõppes ja kukkusime läbi ventilatsioonivõre kuhugi suurde hämarasse saali. Nägime ühes otsas varakambri-moodi rasket metallust. Läksime selle juurde ja unenägu lõppes siin.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 06. Mai 2018, 23:19

lostinthemist kirjutas:Nagu enne kirjutasin, allalibisemine ei toimunud enam mu silmade läbi, vaid nagu vaataks filmi. See oligi just kõige intensiivsem osa kogu selle unenäo juures, sest see oli kõik võetud ühe võttega ja täpselt sarnases stiilis nagu viimasel PÖFFil linastunud korea film "The Villainess." Mõned filmiveeblased siin käisid seda vaatamas, seega teavad, millest räägin - väga pikk ühtlane katkematu kaameratöö, mis võtab ekstreemsuses hullumeelsed mõõtmed, väljendus ka selles alla libisemises nagu ohtlikest takistustest mööda põiklemine. Kombineerige see Lara jõest alla libisemisega, ja kaamera virr-varr üles-alla, vasakule-paremale. Lõpuks kanalisatsioonišaht lõppes ja kukkusime läbi ventilatsioonivõre kuhugi suurde hämarasse saali. Nägime ühes otsas varakambri-moodi rasket metallust. Läksime selle juurde ja unenägu lõppes siin.


Kui arvad, et see läheb nüüd arvesse "The Villainessi" postitusena, mida ma juba pool aastat pikisilma oodanud olen, siis SA EKSID RÄNGALT.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 14. Juuli 2018, 08:19

Maardu kaubanduskeskuses oli Kalev/Cramo ja Dallas Mavericksi fännide meet-up ning enne seda põrkasin juhuslikult Dirk Nowitzkiga kokku. Tegime pilti ja lubas ka autogrammi anda, kuid kellelgi polnud pastakat. Kondasime pastakat otsides mööda linna ringi ja lõpuks helistati Dirkile, et kogu meeskond on juba igale inimesele, kes keskuses kohal on, autogrammid ära jaganud ja nüüd peavad seal tema järel ootama.

Random. Mingi osa 11h pikkusest unemaratonist.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 15. Juuli 2018, 14:18

Vaatasin/osalesin Avengers: Infinity War järjes.
Spoiler :
Eredamalt jäi meelde filmi kulminatsioon (võib-olla see oligi ainus koht, mida nägin), kus Tasujad läksid mingit kooli päästma, kuhu Thanos oli lapsed kinni pannud vms. Seal tuli pikk lõikamata kaader, kuidas nad koridorides aegluubis kellegagi võitlesid, et lasteni jõuda. Ja siis järsku saigi film läbi. Lapsed said vist päästetud, aga Thanose plot jäigi täiesti lahendamata. Oli selline tunne, et eepiline film, aga wtf, miks Thanost ennast polnudki üldse filmis.

Pärast filmi oli mingi hästi veider asi veel. Kui mälu ei peta, siis seansil olid filmi režissöörid, kelledest üks võis olla Joss Whedon, kes pani(d) meid mingeid põgenemistubade stiilis ülesandeid lahendama. Kahjuks detaile enam ei mäleta, aga igatahes kogu see olukord oli veider. Sel hetkel ma korraks ärkasin ja mõtlesin, et peaksin selle unenäo meelde jätma ja magasin edasi. Huvitaval kombel tuli veel kooliteemalisi unenägusid, aga seekord ilma superkangelasteta.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 11. August 2018, 11:57

Ma nägin unes, et pakkusin välja idee lisada filmide/sarjade ülevaadete juurde sellise innovaatilise vidina nagu lingid! CM-Girl kommenteeris selle peale kohe, et kõikidest teistest uuendustest on tal üsna suva, aga kui tekiks võimalus, kuidas saaks FV ülevaate lehelt mugavalt IMDb-sse liikuda, oleks tõesti priima! Ei tea, kust see unenäorasmus nõnda uudsete lahenduste peale tuleb!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron