Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 30. August 2016, 15:17

Nägin unes, et hängisin kuskil evatsiki ja Sopranoga ning Sopranol oli käes loomapoe kilekott. Piilusin sinna sisse ja märkasin, et lisaks tavapärasele kraamile (nagu kassitoit) oli seal sees veel mingi pikk bambusest matt. Kui küsisin, mille jaoks see on, pööritas Soprano silmi ja ütles, et peaksin ju teadma, et kassid tahavad ka joogat teha.


Jah, Rasmus, sa ei näe kahekordselt - see on tõepoolest topeltpostitus. Jään oma järgmist hoiatust ootama!
EDIT: See oleks pisut naljakam, kui leht vahepeal vahetunud poleks.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 30. August 2016, 15:20

JazZ- kirjutas:Jah, Rasmus, sa ei näe kahekordselt - see on tõepoolest topeltpostitus. Jään oma järgmist hoiatust ootama!

Kahjuks feilisid haledalt, kuna su postitus sattus järgmisele lehele, ja ma poleks topeltpostitust iseseisvalt märganud. Topeltpostituste reegel on vananenud enivei. Muus osas:
Ainult Filmiveeb.ee meeskond otsustab, kas Filmiveeb.ee kasutaja rikkus reegleid või mitte.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas ruut » 30. August 2016, 15:23

Ainult Filmiveeb.ee meeskond otsustab, kas Filmiveeb.ee kasutaja rikkus reegleid või mitte.

Who watches the Watchmen, tho?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 24. September 2016, 15:10

Nägin unes, et sisenesin u poole filmi pealt oma koolis asuvasse (?) kinosaali, mis oli eranditult täidetud mu klassikaaslastega, sain aru, et vaadatav film on "Good Will Hunting" ja karjusin üle saali "MATT DAMON". :?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 20. Oktoober 2016, 15:40

Nägin unes, et Jaz oli mult facebookis bloki maha võtnud ja kirjutas mulle midagi a la "heh, see suht halb, et ma sulle nüüd ise kirjutan, aga..." (ei mäleta küll, mis ta mure oli) ja ma panin chati-akna kinni ega vastanud talle.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Oktoober 2016, 12:42

ultiasi käis zinnuga mägedes haudasid rüüstamas, et leida elu eliksiiri ning kuna politsei helikopter edastas sellest live uudiseid, siis ultiasi oli pärast seda intsidentsi sunnitud varjuma ning muutma oma nime. Tema uueks nimeks sai Henrik Hendrik Heli Vasp. Seega kui ta tuli IRCu, oli alati konflikt, millisest Hendrikust jutt õigupoolest siis käib. Rääkimata sellest, et kui teda teleka vahendusel nägin haudasid rüüstamas, siis neil kahel oli vägagi tõsine konkurents ahvide armeega.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 28. Oktoober 2016, 13:13

Mu alateadvus hetkel losti omale konkurentsi pakkuda ei suuda, aga nägin unes, et Judas Priest oli suht eksprompt Eestisse kontserti andma sattunud (täpsemalt Saku Suurhalli) ja ma otsustasin mingil täiesti arusaamatul põhjusel seda mitte vaatama minna. Või otsustati minu eest, pole päris kindel. Olgu ka mainitud, et Priest enne järgmise aasta suve kontserte kohe kindlasti ei anna. Igatahes isa oli just kontserdihalli poole liikuma hakanud, kui avastasin järsku aknast välja vaadates, et Priest teeb minu tagahoovis proovi. Kusjuures ma elan viiendal korrusel, nii et tegelikkuses peaksin ma hoovi nägemiseks üsna korralikult pingutama, aga unenäos olid need kaks tegevuspaika suhteliselt samal kõrgusel. Märkasin vist ka seda, et bassimees Ian Hill oli mingi teise mehe vastu välja vahetatud. Lavasõu ja värgid olid eriti vinged, suht kindlalt parem kui see, mis neil tegelikkuses aset leiab. Viimase loo ajaks (?) jõudsin õue ja jälgisin toimuvat üle müüri (see kõlaks loogilisemalt, kui te mu hoovi planeeringuga kursis oleksite) ning seejärel hakkas mängima "The Sentineli" intro ja ma olin juba täiega hyped, sest nad pole seda lugu väga kaua esitanud, aga minu suureks kurvastuseks selgus, et tegelikkuses on kontsert lõppenud ja nimetatud pala tuleb lihtsalt fono pealt (publikule hüvastijätuks vms). Tahtsin bändimehi ka pildistada/filmida, kuid seegi ei õnnestunud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 23. November 2016, 11:34

Soprano juures oli ühiskuulamine (?), tähistamaks mingi podcasti juubelit, aga kuna ta korteris polnud väga ruumi, pidime kõik Tetrise stiilis üksteise peal istuma.

:|
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 17:03

Olin Türil vanaema juures elukaaslasega ja mõningate teiste inimestega. Olin tüdrukutega üleval teisel korrusel, kutid kadusid ära, veidi aja pärast 1 tüdrukutest ütles, et põleb. Vaatasin välja ja nägin, et puukuurist tuleb suitsu, läksin välja ja nägin, et ühest kohast veel põleb, oli leeke näha. Võtsin suure ämbri ja viskasin vett peale, tuli kustus, siis hakkas autokuur põlema ühest kohast, sain ka selle kustutatud. Ise mõtlesin, et kus kutid on ja et keegi võiks appi tulla. Siis sattusin kuidagi lakka. Kustutasin seal leegid ja siis nägin, et seal olid mitmed rattad põlenud, mõni oli põlenud rohkem sadula juurest ja mõni rattakummi juurest. Väga veider oli. Järgmisel hetkel olin toas ja püüdsin korduvalt elukaaslasele helistada, aga ta ei vastanud telefonile. Tekkis paanika. Mingi hetk vist isegi mõtlesin, et oleks see vaid uni või et ärkaks ma ometi üles ja siis ärkasingi.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 12. Märts 2017, 11:48

Päris lahe unenägu oli vahelduseks, olin Wolverine'i ja Magnetoga (Fassbenderi versioon!) kuskil futuristliku välimusega laeval, kus teatud ruumides sai ajas edasi või tagasi minna. Ja millegipärast Magneto sai ka ajas rännata veel, nii et kui kolmekesi ajas edasi läksime, siis ta üksinda läks veel edasi vms. Väga mindfuck oli see kõik, aga vinge seltskond! Laev oli täidetud mingisuguste vilkuvate kastidega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 03. Juuni 2017, 10:16

Ütlesin Ita Everile, et "Minu näoga onu" võib tänavuse aasta parim kodumaine film olla ja ta oli sellega päri.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuni 2017, 13:45

Kes ütles, et romantika on surnud? Nägin unes, et olin Audreyga kuskil välikinos, võitsin talle ühest mänguautomaadist jäätise (lisaks kotitäiele kümnesendistele) ning vaatasime suurelt ekraanilt "Criminal Mindsi" 7. hooaega. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 05. Juuni 2017, 10:46

Sürr filmiteemaline unenägu seekord.
Olin ühe komöödiafilmi võtteplatsil. Peaosatäitjaks Adam Sandler - näitleja, keda paraku üsna tihti unes näen. :| Kuigi võtted käisid, pidi film linastuma alles viie aasta pärast, sest Jason Bateman olevat varastanud antud filmi idee ja teinud "Bad Wordsi". Kuna "Bad Words" ja see film, mille võtetel ma passisin, oleks suht ühesugused olnud, loodi nende vahele viieaastane vahe. Uurisin Sandleri käest, miks Batemani kui plagiaatori film enne välja tuleb ja meie ootama peame 5 aastat. Sandler ütles, et eks eelis ole sellel, kel rohkem raha on. Mingil hetkel tuli ka välja, et selleks ajaks, kui meie film välja tuleb, on see ajast maas kõvasti maas, sest 5 aasta jooksul hakkavad filmitegemises toimuma suured muutused (mingid austusavaldused terrorirünnakutes hukkunutele vms). Kõik olid suures masenduses.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 23. August 2017, 18:19

Alles virisesin jutukas, et nii sünged laipu täis unenäod viimasel ajal, vahelduseks nägin midagi meeldivat. Tšillisin Michael Fassbenderiga ja armsa koerakesega kuskil väikeses hubases korteris (vaatasime "Alien Covenanti", pärast ütlesin Fassbenderile, et ma ei saanud tema osatäitmisest väga aru "Prometheuses", aga "Covenantis" on ta viimase peal). Hiljem nägin pargis endist klassiõde ja krabasin tema tagumikku kui kallistasime. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kadii » 24. August 2017, 10:28

Ma nägin unes, et Level ütles mulle süütunde tekitamiseks, et "See aasta on viimane kokkutulek ilmselt"
:(
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron