Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 17. Aprill 2014, 12:30

Nägin unes, et toimus mingi tantsuvõistlus, mille vaataja ma koos Angeliga olin ja Angel arvas, et me võiks ka sellest osa võtta (mis iseenesest oli üsna veider, kui Angeli "I don't dance" minevikku arvesse võtta ja puha). Igal juhul jäin pika lunimise tulemusel lõpuks nõusse (Angel ütles midagi seoses sellega, et tema juhib ja et ma ei muretseks ja "Don't be a chicken, cheep, cheep..."). Siis pandi mingi tša-tša-tšaa lugu peale ja ... well, tuli välja, et Angeli juhtimine seisnes selles, et ta tantsis üksinda (TÄPSELT NII:)
Spoiler :
Pilt

ja mina pidin üritama tema liigutusi võimalikult täpselt matkida. Tänks, Angel!

Vahepeal oli jälle terve filmiveeb platsis, sest keegi oli täiesti suvalises kohas mingi randoomse kokkutuleku korraldanud, ilma et isegi ööbimiskoha pärast muretsetud oleks, kuigi sellele leiti ka väga kiiresti lahendus (keegi otsis mingi odava hotelli välja, mis nägi tegelt välja nagu üldse mitte odav hotell).
Kui teised padjasõda pidasid (ööbisime kõik ühes suures toas), mängisin Sopranoga mingit male ja kabe vahepealset mängu, kus mul isegi päris hästi läks kuni hetkeni, mil Soprano enam-vähem kõik mu nupud ühe käiguga laualt eemaldas. Tuju läks selle tulemusel ikka väga nigelaks. Loll Soprano. :vihane:
Ülejäänud on suuremas osas juba üsna hägune, aga Dream ja tuusla arutasid omavahel midagi väga elavalt ja Px oli väga pursui ja Ralf oli Ralf (naeris üksinda nurgas millegi peale, millest ainult tema aru sai). Klassikaline filmiveeb.

Mingis alternatiivses timeline'is lasime veel evatsikiga Sopranole Vanilla Ninjat ja küsisime, kas ta enda lemmiklaulja ka ära tunneb :irw: .
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 17. Aprill 2014, 14:25

Ma nägin unes, et Level ja mingid tema sõbrad tulid mult telekat ära röövima :(
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 17. Aprill 2014, 15:27

JazZ- kirjutas:Kui teised padjasõda pidasid (ööbisime kõik ühes suures toas), mängisin Sopranoga mingit male ja kabe vahepealset mängu, kus mul isegi päris hästi läks kuni hetkeni, mil Soprano enam-vähem kõik mu nupud ühe käiguga laualt eemaldas. Tuju läks selle tulemusel ikka väga nigelaks. Loll Soprano. :vihane:

See juhtus ju päriselt. :irw: Hiina kabe ftw.

JazZ- kirjutas:Mingis alternatiivses timeline'is lasime veel evatsikiga Sopranole Vanilla Ninjat ja küsisime, kas ta enda lemmiklaulja ka ära tunneb :irw: .

Lenna? Ta on Eesti naislauljatest vist küll lemmik, hehe. Peab tunnistama, et sul on suht reaalsed unenäod.

Ma nägin täna, kuidas üks naine tahtis, et Louie teda mingil seletamatul põhjusel näkku lööks. Väga Louie-ish olukord.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 17. Aprill 2014, 16:58

Rain kirjutas:Teate, ma nägin üleeile unes, et ma tulin joobes peaga kooli ja järgmine päev tuli mu klassivend joobes peaga kooli. :)) Milline kokkusattumus... Ma hakkan pendlimeheks muutuma...

Aga jah, klassivennal vähemalt ei vedanud, köhatus*käskkiri*köhatus. :))


Kindel, et see päriselt ei juhtunud?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 18. Aprill 2014, 01:26

Viimaseid postitusi siit lugedes tundub, et unenäo teema on paprikat täis. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Mai 2014, 11:55

Nägin unes, et olin mingit juhtumit lahendamas Criminal Minds'i tiimiga, juhtum sai lahendatud ja järsku olin oma vanas koolis tagasi koos tiimiga. Käisime mööda koridori ja ütlesin, et imelik koolis tagasi olla, nii muutunud. Istusime maha. Direktos koos naisega läksid mööda. Järsku oli direktori naine (kes on ka geograafiaõps) minu kõrval ja ütles, et mul on raamat tagastamata. Eelmine kuu nägin päris mitut unenägu kus ma olin tagasi oma vanas koolis. Imelik. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Juuli 2014, 13:38

Üle-eelmine öö nägin unes, et olin Türil vanaema juures, ülakorrusel. Peast käis läbi ainult üks mõte - "lobotoomia". Keegi oli seal haamriga, lõi mulle vastu pead, teesklesin, et olen surnud. Liigutamata siiski olla ei suutnud, ütlesin, et ärgu enam löögu, et sellest piisas vms. Siis oli keegi teine seal mingi muusikaalbumiga ja ütlesin kuhu see peita. Seejärel ilmus veel inimesi ja minu lööja saadi kätte ja ma sain terveks. Veider. xD Üks selliseid unenägusid mis jätab ebameeldiva tunde pikemaks ajaks..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 19. August 2014, 10:44

Oeh..kokkutulek avaldab oma mõju. Nägin unes, et olin fv seltskonnaga ka vist mingisugusel kokkutulekul. Kena koht mere ääres. Mäletan Ralfi, kaksikuid, siis oli vist Jaz ja eks keegi veel, aga ei jäänud meelde. Sai ringi liigutud palju, aga mingil teatud ajal pidi alati platsil tagasi olema, et toimus midagi. Mingid pulmad olid ka. :) Siis mäletan, et ralf küsis, et lähed jalutama jälle, ütlesin jah ja siis ta vastas, et tuleb kaasa. Läksime mingi läbi katkise tara vms. Hmm..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 19. August 2014, 19:01

CM-Girl kirjutas:Siis mäletan, et ralf küsis, et lähed jalutama jälle, ütlesin jah ja siis ta vastas, et tuleb kaasa. Läksime mingi läbi katkise tara vms. Hmm..

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 07. September 2014, 09:32

Nägin seda unes filmi kujul või kõrvalt vaates vms.
Dan Bakkedahl ("Veep", "Legit") elas 1940ndatel Hitleri vastasmajas ja miskipärast ta teeskles, et on pime. Naabrimees Hitler, teades seda, julges oma korteris alasti (põlvikud jalas ja natsi munder-särk seljas) akna ees mingit sieg heil marssimist harjutada. Danile pakkus see vaatepilt nalja.
Ühel unisel hommikul aknast välja vaadates lehvitab ta Adolfile. Hitlerile ei jõua kohale, et midagi on valesti ja lehvitab vastu.

Spoiler :
Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 10. September 2014, 20:20

Filmiarvustus.eu kutsus oma pulmapeole või lihtsalt sünnipäevale ja läksime fv-lastega suures bussis, kus oli veel "Bridesmaids'i" cast va Wendi McLendon-Covey ( :( ) ja mingid teised näitlejad komöödiafilmidest... ühesõnaga most fun I've had in years :irw: Kohale jõudes filmiarvustus.eu nuttis millegipärast ja ma ostsin talle lohutuseks samosa.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2014, 18:42

Nägin unes, et brausisin Filmiveebis ringi ning märkasin, et hetkel foorumis olevate filmiveeblaste nimekirjas on kasutaja nimega JoRzA. Veidi hiljem selgus, et see müstiline uustulnuk on tegelikult äsja meeskonda võetud Jolt, kes oma kasutajanime kahe varasema moderaatori järgi mugandama pidi, sest "muidu ei tunnistaks teised kaasfoorumlased tema autoriteeti".
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 19. November 2014, 12:07

Nägin filmiveebi orgiat.


Ma ei vaata enam ühtki filmiveeblast endise pilguga.
Ja ma ei taha sellest kunagi rääkida...
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 19. November 2014, 12:31

V.a. Ralfi, kes istus kindlasti üksi nurgas ja jõi...

Ise nägin, et läksin Instrumentariumisse uusi prille valima, aga need olid millegipärast poole väiksemaks kahanenud kõik. Mingi teema oli ka kellegi tagahoovis telkimisega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 19. November 2014, 15:05

Nurgas konutas küll üks õnnetu olemisega tolmurull, aga see polnud sina. Vist.

PS Ega "tagahoovis telkimine" mingi filmiveebilik eufemism ole, Ralf?
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist