Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Nups » 13. Juuli 2006, 19:16

Mnjaa...
Ka mina näen tihti midagi väga huvitavat unes. Ükskord nägin, et mulle kukkus hiiglaslik torn peale, istusin just murul ja siis kuidagi roomasin eest ära. (Irw, kõlab tobedalt, aga näha oli huvitav ja põnev)
Nups
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 13. Juuli 2006, 11:59

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2006, 00:14

Priit kirjutas:Eile aga nägin suht mõnusat unenägu, milles osalesid ka alasti tibid :D.


Vedas sul, but join the club...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 14. Juuli 2006, 12:23

Vahel on ikka väga veidraid unenägusid nähtud... Ühes ma tunnetasin enda surma. Tavaliselt selliste kohtade peal ärkad üles, aga ma nägin lõpuni. Väga veider tunne oli. Väiksena sai nähtud igasuguseid. Kõige huvitavam oli ilmselt selline suhteliselt must-valge unenägu, mis on alatiseks meelde jäänud. See oli nagu Tallinna vabaduse väljak, aga majad olid enamus pilvelõhkujad. Selline kirjeldamatu tunne tekkis. Ja siis sõitsin sealt trammiga kuhugi pimedusse.

Enamus on nii, et kui üles ärkad, siis on meeles, aga näiteks õhtuks on juba ununenud...
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 14. Juuli 2006, 13:54

Head unenäod lõppevad parimal kohal ära... nägin 100 tibi unenäos ja klõps ärkvel. Aga kui halvad on, siis kohe üldse ei taha lõppeda. :P
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kaido » 14. Juuli 2006, 17:42

ma näen viimasel ajal igasuguseid toredaid unenägusi. Vahest täitsa kurb, et läbi saavad. Viimane huvitavam oli, kui mulle Oscar anti 8)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2006, 21:15

Ma olen muidu selliseid jaburusi näinud, et ma hakkan lendama, ja lendan üle müstamäe, ja näen igasugu tuttavaid jne...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 14. Juuli 2006, 22:17

Ma olen palju "superkangelase" unenägusi ka näinud, üks kord olin ma eriagent ja päästsin oma kooli terroristide käest ja sain kangelaseks irw. :lol:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LadyBug » 14. Juuli 2006, 22:23

Priit kirjutas:Ma olen palju "superkangelase" unenägusi ka näinud, üks kord olin ma eriagent ja päästsin oma kooli terroristide käest ja sain kangelaseks irw. :lol:


Irw :lol:
Ma nägin väiksena unes et ma pidevalt kukkusin kusagilt alla..vastik kohe...ega ma üles ärgates vedelesingi põrandal:P
vb sellest ka kõrguse kartus.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas meinteil » 15. Juuli 2006, 14:07

no täna öösel nägin mina väga veidrat und... õigemini mitu unenägu kohe.mai tea... magasin teises toas kui tavaliselt.ma juba ei mäleta millest see unenägu oli või kes seal olid aga halb see igaljuhul oli ja ma ärkasin mitu korda üles selle peale.ja kohe jäin uuesti magama...ja siis nägin jälle seda sama halba und. vähemalt kolm korda järjest oli nii et ärkasin jälle üles selle halva unenäo pärast. väga halb oli lausa et ma ei tahtnud tegelikult enam magama jäädagi, aga ikka jäin ja päris kiiresti kohe... mingi mitmekümne sekundiga vist...ma olin nii väsinud et silmad kippusid kohe kinni.mai tea isegi,siis kui jälle see halb unenägu hakkas siis kuidagi sain aru et see on unenägu ja ma tahtsin üles ärgata, niiet nüüd mai tea ma olin vist pool ärkvel ja pool unes veel või mai tea mis toimus aga ma ütlesin unes et krt ma tahan üles nüüd ärgata ja ma kuulsin kuidas ma seda läbi une ütlesin ja ma mäletan et kui ma seda ütlesin siis unesnäos ma tõstsin oma käed üles aga ma tundsin seda nagu et ma teen seda päriselt ka ja mul oli kuidagi väga raske oma käsi tõsta sest need olid nagu "välja surnud" mul (noh et veri ei liikunud hästi kätes edasi...no teate küll seda väidet :D) aga ma tõstsin päriselt ka enda käsi niimoodi ja bla bla bla ühesõnaga nüüd läks jutt segaseks ja te peate mind ilmselt nüüd idiks :D aga no vot täpselt nii oligi see täna öösel ja mai oska seda kuidagi paremini seletada. ühesõnaga ma enam ei taha midagi sellist kogeda... ja pärast mitmekordset ärkamist läksin lõpuks oma tuppa magama (seal kus alati) ja enam unenägu ei näinud ja sain korralikult välja magada. mingi halb aura on seal teises toas vist. enam ma seal ei "maga".
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas meinteil » 15. Juuli 2006, 14:10

aaa... mul tulevad ka sellised unenäod meelde kus ma mingi mai tea kas kukun või midagi sellist ja ma ärkan selle peale ehmatusega alati üles :D see on tegelikult isegi naljakas mu jaoks... seda on mul päris tihti...tavaliselt siis kui ma telekat vaadates magama jään (jälle see sama tuba!!!)...ja tavaliselt on need unenäod mul väga lühikesed. et ma siis ühesõnaga koperdan unenäos ja ma ärkan üles nii nagu see oleks päriselt juhtunud sest ma ärkan päris tõmmeldes/ehmatades.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 19:52

Muidu mis on teie hirmsaim unenägu, mida olete kogenud?

Mul on kolm: ükskord nägin, kuidas "jaapani" tont (Grudge, Shutter) ajas mind taga. Teine oli see, kui lauluõpetaja muutus mutandiks ja hakkas taga ajama. Kolmas oli see, kui keemiaklassis lasti valla mingi viirus, mis muutis zombiedeks. Üldse paljude unenägude sündmuskohaks on mul kool, huvitav miks?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 19:53

meinteil kirjutas:no täna öösel nägin mina väga veidrat und... õigemini mitu unenägu kohe.mai tea... magasin teises toas kui tavaliselt.ma juba ei mäleta millest see unenägu oli või kes seal olid aga halb see igaljuhul oli ja ma ärkasin mitu korda üles selle peale.ja kohe jäin uuesti magama...ja siis nägin jälle seda sama halba und. vähemalt kolm korda järjest oli nii et ärkasin jälle üles selle halva unenäo pärast. väga halb oli lausa et ma ei tahtnud tegelikult enam magama jäädagi, aga ikka jäin ja päris kiiresti kohe... mingi mitmekümne sekundiga vist...ma olin nii väsinud et silmad kippusid kohe kinni.mai tea isegi,siis kui jälle see halb unenägu hakkas siis kuidagi sain aru et see on unenägu ja ma tahtsin üles ärgata, niiet nüüd mai tea ma olin vist pool ärkvel ja pool unes veel või mai tea mis toimus aga ma ütlesin unes et krt ma tahan üles nüüd ärgata ja ma kuulsin kuidas ma seda läbi une ütlesin ja ma mäletan et kui ma seda ütlesin siis unesnäos ma tõstsin oma käed üles aga ma tundsin seda nagu et ma teen seda päriselt ka ja mul oli kuidagi väga raske oma käsi tõsta sest need olid nagu "välja surnud" mul (noh et veri ei liikunud hästi kätes edasi...no teate küll seda väidet :D) aga ma tõstsin päriselt ka enda käsi niimoodi ja bla bla bla ühesõnaga nüüd läks jutt segaseks ja te peate mind ilmselt nüüd idiks :D aga no vot täpselt nii oligi see täna öösel ja mai oska seda kuidagi paremini seletada. ühesõnaga ma enam ei taha midagi sellist kogeda... ja pärast mitmekordset ärkamist läksin lõpuks oma tuppa magama (seal kus alati) ja enam unenägu ei näinud ja sain korralikult välja magada. mingi halb aura on seal teises toas vist. enam ma seal ei "maga".
hah...auraga pole siin seost,sa lihtsalt teadsid uneseisundis,et näed und ning magamise ajal sa ei valda oma organismi,ehk käsi..nii,et see oli täiesti tavaline asi,et sa ei saanud kontrollida oma keha...sa ju magasid.mul on nii väga tihti,kuid ma olen suutnud läbi jõu ennast teadlikult üles äratada,kuid see pole üldsegi lihtne.
V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas meinteil » 15. Juuli 2006, 20:19

V kirjutas:
meinteil kirjutas:no täna öösel nägin mina väga veidrat und... õigemini mitu unenägu kohe.mai tea... magasin teises toas kui tavaliselt.ma juba ei mäleta millest see unenägu oli või kes seal olid aga halb see igaljuhul oli ja ma ärkasin mitu korda üles selle peale.ja kohe jäin uuesti magama...ja siis nägin jälle seda sama halba und. vähemalt kolm korda järjest oli nii et ärkasin jälle üles selle halva unenäo pärast. väga halb oli lausa et ma ei tahtnud tegelikult enam magama jäädagi, aga ikka jäin ja päris kiiresti kohe... mingi mitmekümne sekundiga vist...ma olin nii väsinud et silmad kippusid kohe kinni.mai tea isegi,siis kui jälle see halb unenägu hakkas siis kuidagi sain aru et see on unenägu ja ma tahtsin üles ärgata, niiet nüüd mai tea ma olin vist pool ärkvel ja pool unes veel või mai tea mis toimus aga ma ütlesin unes et krt ma tahan üles nüüd ärgata ja ma kuulsin kuidas ma seda läbi une ütlesin ja ma mäletan et kui ma seda ütlesin siis unesnäos ma tõstsin oma käed üles aga ma tundsin seda nagu et ma teen seda päriselt ka ja mul oli kuidagi väga raske oma käsi tõsta sest need olid nagu "välja surnud" mul (noh et veri ei liikunud hästi kätes edasi...no teate küll seda väidet :D) aga ma tõstsin päriselt ka enda käsi niimoodi ja bla bla bla ühesõnaga nüüd läks jutt segaseks ja te peate mind ilmselt nüüd idiks :D aga no vot täpselt nii oligi see täna öösel ja mai oska seda kuidagi paremini seletada. ühesõnaga ma enam ei taha midagi sellist kogeda... ja pärast mitmekordset ärkamist läksin lõpuks oma tuppa magama (seal kus alati) ja enam unenägu ei näinud ja sain korralikult välja magada. mingi halb aura on seal teises toas vist. enam ma seal ei "maga".
hah...auraga pole siin seost,sa lihtsalt teadsid uneseisundis,et näed und ning magamise ajal sa ei valda oma organismi,ehk käsi..nii,et see oli täiesti tavaline asi,et sa ei saanud kontrollida oma keha...sa ju magasid.mul on nii väga tihti,kuid ma olen suutnud läbi jõu ennast teadlikult üles äratada,kuid see pole üldsegi lihtne.


ma tean et see pole auraga seotud.see oli mul naljaga pooleks öeldud.
minul pole enne sellist asja olnud, ja no ma täica usun et see pol lihtne end üles äratada, nagu näha ei õnnestunud see mul.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 22:12

Kui vahel on mingi halb uni, siis ma ütlen omale et unes et see on kõigest uni küll sa varsti ärkad....
Ükskord ma nägin et ma olin vanaema kuuseotsas ja kuri orav ajas mind taga ja enne kui ma aknast sisse hüppasin siis ma ütlesingi omale seda...
Aga kord nägin ma unes et Rex(türannosaurus) ajas mind taga...see oli nii õudne, sest tuul puhus vastu ja ma ei jaksanud joosta, tegelikult tuleb see mitte joosta jaksamine sellest et paks tekk on sul jalgadel ja unenäos ei jaksa sa seetõttu joosta....ükskord ma nägin unes et mu issi tuli nuga jalas koju...õudne :shock:
aga ma olen unenäos ka seksuaal vahekorras olnud, ise olin kollaste juustega barbie :lol: :lol: :D
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 22:20

LadyBug kirjutas:Kui vahel on mingi halb uni, siis ma ütlen omale et unes et see on kõigest uni küll sa varsti ärkad....
Ükskord ma nägin et ma olin vanaema kuuseotsas ja kuri orav ajas mind taga ja enne kui ma aknast sisse hüppasin siis ma ütlesingi omale seda...
Aga kord nägin ma unes et Rex(türannosaurus) ajas mind taga...see oli nii õudne, sest tuul puhus vastu ja ma ei jaksanud joosta, tegelikult tuleb see mitte joosta jaksamine sellest et paks tekk on sul jalgadel ja unenäos ei jaksa sa seetõttu joosta....ükskord ma nägin unes et mu issi tuli nuga jalas koju...õudne :shock:
aga ma olen unenäos ka seksuaal vahekorras olnud, ise olin kollaste juustega barbie :lol: :lol: :D


:mrgreen: :lol: :lol:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron